Film - Jr.

Artykuły - Jr. (98)

 • Robert Downey Jr: Heros o wielkim sercu

  Robert Downey Jr: Heros o wielkim sercu

  Prawdziwe bohaterstwo to nie tylko siła mięśni i tytanowa zbroja, ale też wielkie serce. W filmowym uniwersum Marvela Robert Downey Jr. wciela się w rolę Iron Mana, który walczy przede wszystkim o pokój na świecie. Jak się okazuje, w prawdziwym życiu aktor także jest wrażliwy na los potrzebujących i zawsze pamięta o innych ludziach, zwłaszcza tych najmłodszych.
 • Robert Downey Jr. z nagrodą MTV

  Robert Downey Jr. z nagrodą MTV

  Robert Downey Jr. ("Sherlock Holmes", "Avengers", "Iron Man") jest tegorocznym laureatem nagrody MTV Generation. Hollywoodzki gwiazdor odbierze wyróżnienie 12 kwietnia.
 • Vera Farmiga o filmie "Sędzia": Budowanie relacji

  Vera Farmiga o filmie "Sędzia": Budowanie relacji

  Dramat "Sędzia" jest wyjątkowym połączeniem filmu obyczajowego i dramatu sądowego. W rolach głównych w tej produkcji wystąpili: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Vera Farmiga oraz Billy Bob Thornton. "Na ekranie zobaczycie to, co najlepsze" - mówi amerykańska aktorka, która przy okazji premiery filmu na Blu-ray i DVD opowiada o pracy na planie.
 • Gwiazda "Breaking Bad" zaczyna karierę muzyczną

  Gwiazda "Breaking Bad" zaczyna karierę muzyczną

  RJ Mitte, grający rolę Waltera White'a Jr. w serialu "Breaking Bad" chce zostać DJ-em.
 • Czarnoksiężnik przemówi głosem Zamachowskiego

  Czarnoksiężnik przemówi głosem Zamachowskiego

  Zbigniew Zamachowski użyczył głosu kolejnej animowanej postaci. Aktor wcielił się w postać Czarnoksiężnika, a usłyszymy go w piątek, 28 listopada, w stacji Nick Jr. w najnowszym odcinku "Bąbelkowego świata Gupików".
 • Robert Downey Jr. nie ma dosyć Iron Mana

  Robert Downey Jr. nie ma dosyć Iron Mana

  Robert Downey Jr., dwukrotnie nominowany do Oscara, to jeden z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających aktorów świata. W jednym z niedawnych wywiadów artysta wyznał, że chciałby wcielić się kolejny raz w postać Iron Mana.
 • Downey Jr. najlepiej opłacanym aktorem

  Downey Jr. najlepiej opłacanym aktorem

  Największym krezusem wśród hollywoodzkich aktorów, drugi rok z rzędu, jest Robert Downey Jr. "Forbes" oszacował, że przez ostatnie 12 miesięcy zarobił on 75 mln dolarów.
 • Syn Roberta Downeya Jr. zatrzymany

  Syn Roberta Downeya Jr. zatrzymany

  20-letni Indio Downey, syn hollywoodzkiego aktora Roberta Downeya Jr., został w Los Angeles aresztowany za posiadanie kokainy. Zwolniono go z aresztu za kaucją w wysokości 10 tys. dolarów.
 • "Szef": Najlepsza komedia kulinarna

  "Szef": Najlepsza komedia kulinarna

  Król akcji i humoru - Robert Downey Jr. oraz żywe wcielenie glamouru i seksapilu - Scarlett Johansson ponownie razem na planie nowego filmu twórcy megahitu "Iron Man"! A obok nich m.in. Jon Favreau i Sofia Vergara.
 • Nowy film gwiazd sitcomu "Jess i chłopaki"

  Nowy film gwiazd sitcomu "Jess i chłopaki"

  Gwiazdy sitcomu "Jess i chłopaki" - Jake Johnson i Damon Wayans Jr - wystąpili razem w komedii "Let's Be Cops". W internecie pojawił się właśnie zwiastun ich nowej wspólnej produkcji.