Josh Hartnett

Synonimy:
Hartnett Josh,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Josh Hartnett (22)

 • Josh Hartnett w Toruniu na EnergaCamerimage

  Josh Hartnett w Toruniu na EnergaCamerimage

  Josh Hartnett, aktor znany z takich kinowych hitów, jak "Helikopter w ogniu" czy "Pearl Harbour" przyjechał na pokaz specjalny "Doliny Bogów" w reżyserii Lecha Majewskiego, w której zagrał główną rolę. Jak przyznał, miał okazję obejrzeć film pierwszy raz. Po projekcji spotkał się z mediami i fanami.
 • Josh Hartnett: Co to za melodia?

  Josh Hartnett: Co to za melodia?

  Josh Hartnett, znany z ról w filmach "Pearl Harbor", "Helikopter w ogniu" i "Czarna Dalia", spotkał się w środę z fanami w Krakowie. Amerykański aktor jest gościem specjalnym 6. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera.
 • Gwiazdy na Off Plus Camera

  Gwiazdy na Off Plus Camera

  Dwa konkursy, sekcje filmowe, retrospektywy, spotkania i koncerty złożą się na rozpoczynający się 12 kwietnia w Krakowie Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Plus Camera. Tegorocznymi gośćmi festiwalu będą m.in. aktorzy Josh Hartnett, Udo Kier i reżyser Costa Gavras.
 • Josh Hartnett będzie się mścił

  Josh Hartnett będzie się mścił

  Josh Hartnett zagra główną rolę w filmie "Gunslinger" - historii o zemście osadzonej w niedalekiej przyszłości na śnieżnym pustkowiu post-apokaliptycznej Ameryki.
 • Josh Hartnett boi się wojny

  Josh Hartnett boi się wojny

  Josh Hartnett, bohater thrillera "Czarna Dalia", będzie gwiazdą filmu "End Zone", nowej produkcji George'a Ratliffa, twórcy thrillera psychologicznego "Joshua".
 • Josh Hartnett: 30 dni w ciemnościach

  Josh Hartnett: 30 dni w ciemnościach

  Josh Hartnett, który kiedyś zagrał w filmie "40 dni i 40 nocy" prowadzi ostateczne rozmowy dotyczące jego udziału w obrazie "30 Days of Night". Tym razem nie będzie to jednak naiwna komedyjka, ale prawdziwy film grozy.
 • Josh Hartnett ratuje mistrza boksu

  Josh Hartnett ratuje mistrza boksu

  Josh Hartnett ("Apartament", "Wydział zabójstw, Hollywood") i Samuel L. Jackson ("Kill Bill") zagrają razem w dramacie "Resurrecting the Champ". Reżyserią zajmie się Rod Lurie ("Ukryta prawda"), a obraz wyprodukują Yari Film Group do spółki z Phoenix Pictures.
 • Gangster Ben Kingsley

  Gangster Ben Kingsley

  Ben Kingsley ("Sexy Beast", "House of Sand and Fog") dołączy do Josha Hartnetta ("Wydział Zabójstw, Hollywood") i Lucy Liu ("Kill Bill: Volume 1") na planie filmu "Lucky Number Slevin", który przygotowuje Paul McGuigan ("Apartament"). Autorem scenariusza opowieści jest telewizyjny twórca Jason Smilovic.
 • Josh Hartnett w "Apartamencie"

  Josh Hartnett w "Apartamencie"

  Josh Hartnett ("Pearl Harbor") wystąpił u boku Diane Kruger ("Troja") i Rose Byrne ("Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów") w najnowszym dramacie psychologicznym Petera McGuigan'a "Apartament". W jednym z niedawnych wywiadów aktor opowiedział o swej roli.