Joseph Parker

Artykuły - Joseph Parker (208)

 • Parker odmówił Usykowi? Promotor dementuje

  Parker odmówił Usykowi? Promotor dementuje

  Promotor Josepha Parkera (25-2, 19 KO) zaprzeczył doniesieniom, jakoby odrzucił ofertę walki pomiędzy Nowozelandczykiem a Aleksandrem Usykiem (16-0, 12 KO).
 • Promotor Parkera: To będzie dla niego wielki rok

  Promotor Parkera: To będzie dla niego wielki rok

  Rok 2019 ma być dla Josepha Parkera (25-2, 19 KO) lepszy niż 2018, w którym Nowozelandczyk doznał dwóch porażek i stracił tytuł mistrza świata WBO w wadze ciężkiej.
 • Parker i Flores przejdą dodatkowe badania medyczne

  Parker i Flores przejdą dodatkowe badania medyczne

  Joseph Parker (24-2, 18 KO) i Alexander Flores (17-1-1, 15 KO) przejdą badanie rezonansem magnetycznym przed walką, która 15 grudnia odbędzie się w Christchurch.
 • Joseph Parker poznał nazwisko rywala

  Joseph Parker poznał nazwisko rywala

  Po dwóch punktowych porażkach i utracie pasa WBO wagi ciężkiej Joseph Parker (24-2, 18 KO) wróci do gry z dużo łatwiejszym przeciwnikiem. Nowozelandczyk wystąpi przed swoimi krajanami 15 grudnia w Christchurch.
 • Joseph Parker: Spodziewam się wygranej Joshuy. Liczę na rewanż

  Joseph Parker: Spodziewam się wygranej Joshuy. Liczę na rewanż

  Joseph Parker (24-2, 18 KO) z uwagą będzie się przyglądać w sobotę potyczce Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Nowozelandczyk ma nadzieję, że za jakiś czas zmierzy się z Anglikiem w rewanżu.
 • Lennox Lewis: Josepha Parkera trafiłby nawet niewidomy

  Lennox Lewis: Josepha Parkera trafiłby nawet niewidomy

  Słynny Lennox Lewis dostrzega u byłego mistrza WBO w wadze ciężkiej Josepha Parkera (24-2, 18 KO) kilka elementów, nad którymi Nowozelandczyk musi popracować, jeśli chce wrócić na szczyt.
 • Obóz Parkera nie zaskarży wyniku walki z Whyte'em

  Obóz Parkera nie zaskarży wyniku walki z Whyte'em

  Obóz Josepha Parkera (24-2, 18 KO) jednak nie zaskarży wyniku przegranej na punkty walki z Dillianem Whyte'em (24-1, 17 KO). Zamiast tego spróbuje doprowadzić do rewanżu.
 • Joseph Parker: Porażka to nie koniec świata

  Joseph Parker: Porażka to nie koniec świata

  Joseph Parker (24-2, 18 KO) poinformował, że wróci na ring pod koniec roku. Odpowiedział przy okazji na głosy krytyków, którzy mówią, że był za mało agresywny w przegranym na punkty pojedynku z Dillianem Whyte'em (24-1, 17 KO).
 • Obóz Josepha Parkera składa protest po porażce z Dillianem Whyte'em

  Obóz Josepha Parkera składa protest po porażce z Dillianem Whyte'em

  Joseph Parker (24-2, 18 KO) przegrał nieznacznie na punkty z Dillianem Whyte'em (24-1, 17 KO). Były mistrz świata był dwukrotnie liczony. Za pierwszym razem po... uderzeniu z główki. I dlatego teraz próbuje podważyć wynik tamtej potyczki.
 • Dillian Whyte: Przede mną lepsze walki. Osioł Chisora może poczekać

  Dillian Whyte: Przede mną lepsze walki. Osioł Chisora może poczekać

  Dillian Whyte (24-1, 17 KO), który w nocy z soboty na niedzielę pokonał na punkty w Londynie byłego mistrza wagi ciężkiej Josepha Parkera (24-2, 18 KO), stwierdził, że nie interesuje go w tej chwili potyczka rewanżowa z Dereckiem Chisorą (29-8, 21 KO).

Filmy - Joseph Parker (1)

 • Joshua vs Parker - ceremonia ważenia. Wideo

  Oto relacja z ceremonii ważenia przed sobotnią walką o cztery pasy mistrza świata w wadze ciężkiej, pomiędzy Anthony'm Joshuą (IBF, WBA, IBO) oraz Josephem Parkerem (WBO) na gali w Cardiff. Widowisko na Principality Stadium obejrzy komplet 80 tysięcy widzów. Transmisję z gali od godz. 21 przeprowadzi TVP Sport, a bohaterowie walki wieczoru są spodziewani w ringu około godz. 23 czasu polskiego.