Jose Mourinho

Synonimy:
Mou, mourinho The Specjial One
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jose Mourinho (2097)

Filmy - Jose Mourinho (80)

 • Premier League. Jose Mourinho: Decyzja w sprawie Manchesteru City jest skandaliczna. Wideo

  - Jeżeli klub nie jest winny, to kara 10 milionów euro jest skandaliczna. Jeżeli są winni, to powinni zostać wyrzuceni z rozgrywek. W takim przypadku decyzja również jest haniebna - tak trener Tottenhamu skomentował zmianę kary dla Manchesteru City za złamanie zasad Finansowego Fair Play.
 • Jose Mourinho: Jestem dumny z klubu. Wideo

  Tottenham wspiera służbę zdrowia w walce z koronawirusem. W pomoc zaangażował się także trener "Kogutów" - Jose Mourinho - który, jak sam podkreśla, jest bardzo dumny z działań klubu.
 • Liga Mistrzów. Jose Mourinho pocieszany przez dziennikarza. Wideo

  Jose Mourinho był pocieszany pod odpadnięciu z Ligi Mistrzów przez jednego z dziennikarzy po konferencji prasowej. "Jose, wszystko będzie dobrze. Rozchmurz się, będzie dobrze" - mówił dziennikarz. "Co?" - zapytał się Portugalczyk. "Będzie dobrze, rozchmurz się" - kontynuował dziennikarz. "Co?" - dziwił się Mourinho. "Ten sezon jeszcze będzie w porządku" - stwierdził dziennikarz. "Tak? - zakończył szkoleniowiec. Prowadzony przez niego Tottenham Hotspur przegrał na wyjeździe z RB Lipsk 0-3 w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. W Londynie także górą byli Niemcy, zwyciężając 1-0.
 • Premier League. Jose Mourinho o VAR: "Zostaliśmy bardzo skrzywdzeni". Wideo

  Jose Mourinho na konferencji prasowej skrytykował sędziów VAR, byłego sędziego, a także wypowiedział się na temat decyzji Juergena Kloppa.