Jorrgus

Artykuły - Jorrgus (6)

Filmy - Jorrgus (4)

 • "Czym chata bogata": Zwiastun odcinka z Jorrgusem

  Jak mieszka popularna gwiazda disco polo? Marcin Kotyński postanowił to sprawdzić, a efekt jego pracy będzie można zobaczyć w sobotę o 11 na antenie Disco Polo Music. W ramach cyklu "Czym chata bogata" prezenter odwiedza z kamerą muzyczne gwiazdy.
 • "Czym chata bogata": Z kamerą u Jorrgusa

  Jak mieszka popularna gwiazda disco polo? Marcin Kotyński postanowił to sprawdzić, a efekt jego pracy będzie można zobaczyć w sobotę o 11 na antenie Disco Polo Music. W ramach cyklu "Czym chata bogata" prezenter odwiedza z kamerą muzyczne gwiazdy. Wspomniany odcinek został wzbogacony także o prezentację samochodu i umiejętności jezdnych Jorrgusa.
 • "Czym chata bogata": Ekologiczny i inteligentny dom Jorrgusa

  Tym razem Marcin Kotyński z kamerą odwiedził Jorrgusa. Gwiazdor muzyki disco polo pokazał swój inteligentny dom. Jakie nowoczesne rozwiązania zostały zastosowane w jego posiadłości? Przekonaj się sam oglądając w sobotę o 11:00 najnowszy odcinek programu "Czym chata bogata" emitowanego na antenie telewizji Disco Polo Music. Jak mieszka popularna gwiazda disco polo? Marcin Kotyński postanowił to sprawdzić, a efekt jego pracy będzie można zobaczyć w sobotę o 11 na antenie Disco Polo Music. W ramach cyklu "Czym chata bogata" prezenter odwiedza z kamerą muzyczne gwiazdy.
 • Jorrgus: Disco polo opuszcza wieś i wchodzi na salony

  Podobno wiedzie królewskie życie i gra koncert za koncertem. Jak zapewnia, przy jego muzyce szaleją mieszkańcy wielkich miast i małych wiosek... Gościem TV.DISCO i Pauliny Koziejowskiej był jeden z najpopularniejszych artystów disco polo - Jorrgus, czyli Jerzy Szuj. Skąd Jorrgus wziął swoją ksywkę i co ma z tym wspólnego Grecja? Jak przygotowuje się do koncertów i skąd pojawiło się u niego zamiłowanie do muzyki? Czy decyzja o poświęceniu się disco polo była dla niego opłacalna? Jaki Jorrgus jest prywatnie poza sceną? To tylko niektóre z pytań, jakie padły w programie.