menway - jones

Artykuły - Jones (8)

 • Zbrodnie fałszywych proroków

  Zbrodnie fałszywych proroków

  Owen LeBaron był przekonany, że Bóg nakazuje mu uprawianie seksu z psem. Jim Jones twierdził, że otrzymał wizję, według której powinien leczyć homoseksualne skłonności swoich wyznawców uprawiając z nimi seks. Oto religijni szaleńcy XX wieku.
 • Głupi jak przestępca cz. II

  Głupi jak przestępca cz. II

  - Jones! - krzyknęła do napastnika po nazwisku. Ten stanął jak wryty, a następnie spanikowany rzucił się do ucieczki. Otwory, które złodziej wyciął w naciągniętej na twarz masce, były na tyle duże, że kobiecie udało się rozpoznać znajome rysy mężczyzny, który dosłownie dzień wcześniej został zwolniony z pracy...
 • Tatuaże? Owszem, "tylko" cztery...

  Tatuaże? Owszem, "tylko" cztery...

  Kapral Jones Kendall, żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej, wygina się, by przeczytać wytatuowany gotykiem napis na swoim bicepsie: "Boże wybacz mi, jeżeli musiałem przysłać ich do Ciebie". - To dla talibów - Kendall uśmiecha się szeroko.
 • Najbardziej męski bohater

  Najbardziej męski bohater

  Internautki z całego świata wybrały najbardziej męskiego bohatera filmowego. To nasz stary znajomy - Indiana Jones. Zobacz, dlaczego.
 • Kajakiem przez morze

  Kajakiem przez morze

  Australijscy podróżnicy płyną kajakiem do Nowej Zelandii.
 • Night Of The Jumps w Hamburgu

  Night Of The Jumps w Hamburgu

  Takich emocji podczas zawodów serii Night Of The Jumps nie było już dawno. W Hamburgu główni faworyci oczywiście sprostali oczekiwaniom, ale to czarny koń zawodów porwał wrzeszczącą publiczność z miejsc.
 • "Gdybym miała magiczną różdżkę"

  "Gdybym miała magiczną różdżkę"

  Katie Melua dała się poznać światu dzięki przebojowemu utworowi "Closest Thing To Crazy". Zaczęto porównywać ją do Norah Jones, a urodzona w Gruzji Katie stała się objawieniem brytyjskiej sceny muzycznej. Jacek Fudała z RMF FM rozmawiał z artystką o rodzinnej Gruzji, ulubionych wykonawcach i pozamuzycznych pasjach - jedną z nich jest bungy-jumping...
 • Antonio reaktywacja

  Antonio reaktywacja

  Kontynuacja, na którą widzowie musieli czekać siedem długich lat. "Legendę Zorro" warto zobaczyć choćby dlatego, że Catherine Zeta-Jones nie straciła nic ze swojego blasku.