jones

Artykuły - Jones (1612)

 • Ekspert: Rekordowy wzrost Dow Jones to nie bańka spekulacyjna

  Ekspert: Rekordowy wzrost Dow Jones to nie bańka spekulacyjna

  - Ostatnie rekordowe sesje indeksów Dow Jones Industrial na Wall Street nie są oznaką bańki spekulacyjnej, ale optymizmu inwestorów; rynek akcji nie jest przewartościowany - powiedział prof. James Angel z McDonough School of Business na Georgetown University.
 • Słynny raper to muzyczny ignorant?

  Słynny raper to muzyczny ignorant?

  Słynny producent Quincy Jones dyskredytuje gwiazdora hip hopu Seana 'Diddy' Combsa.
 • 71-letni gwiazdor się ośmieszył

  71-letni gwiazdor się ośmieszył

  Kompromitacja jurora "The Voice"! Legendarny wokalista Tom Jones spłonął ze wstydu po tym, jak nie poznał głosu wieloletniej współpracowniczki!
 • Bridget Jones znów rozśmieszy

  Bridget Jones znów rozśmieszy

  Filmy o Bridget Jones cieszą się ogromną popularnością. Ekranizacja bestsellerowej powieści Helen Fielding przyciągnęła w 2001 roku do kin miliony widzów. Jej kontynuacja w 2004 okazała się nie mniejszym sukcesem. Wszystkich, którzy lubią przygody tytułowej bohaterki, zapraszamy przed telewizory w piątek, 9 marca, o godz. 20.20 do TVP1 na "Dziennik Bridget Jones".
 • Brian Jones: Jedyny prawdziwy Stones?

  Brian Jones: Jedyny prawdziwy Stones?

  Gdyby żył, skończyłby dziś 70 lat. Tragicznie zmarły w 1969 roku Brian Jones był uznawany za uosobienie The Rolling Stones i jedynego prawdziwego Stonesa. Każdy medal ma jednak dwie strony, a osoba artysty budziła sprzeczne reakcje: od uwielbienia do nienawiści.
 • Na Wall Street spokojna sesja

  Główne indeksy amerykańskich giełd poruszały się w czwartek wokół poziomów zamknięcia z poprzedniego dnia, a inwestorom brakowało chęci do kupowania akcji mimo porcji przeważnie dobrych wyników spółek w czwartym kwartale 2010 roku. Zdaniem analityków, do ostrożności mogła skłaniać decyzja agencji S&P, która obniżyła rating Japonii.

Filmy - Jones (2)

 • Nieśmiała Norah Jones

  Jestem nieśmiała, kiedy rozmawiam z nieznajomymi - zdradza portalowi INTERIA.PL amerykańska wokalistka Norah Jones.
 • Zed mecz i Indiana Jones

  Zobacz przygody bohatera kreskówki Zeda, którego twórcą jest Andrzej Lichota - malarz, rysownik i twórca filmów animowanych.