Jonah Hill

Artykuły - Jonah Hill (20)

 • "Wariat": Emma Stone w serialu

  "Wariat": Emma Stone w serialu

  Właśnie zadebiutował zwiastun nowego serialu Netfiksa "Wariat". Emma Stone i Jonah Hill wcielają się w nim w pacjentów szpitala psychiatrycznego.
 • Menedżer Jordan Feldstein nie żyje. Brat Jonah Hilla miał 40 lat

  Menedżer Jordan Feldstein nie żyje. Brat Jonah Hilla miał 40 lat

  W piątek (22 grudnia) zmarł Jordan Feldstein, menedżer m.in. grupy Maroon 5. Przyczyna śmierci jeszcze nie jest znana, bo koroner czeka na wyniki badań toksykologicznych.
 • Jonah Hill - biografia

  Urodzony 20 grudnia 1983 roku amerykański aktor, scenarzysta i komik. W liceum zaczął pisać skecze, które później odgrywał w lokalnym klubie. Do udziału w pierwszym castingu zachęcił go Dustin Hoffman, ojciec jego przyjaciół. Tak oto Hill zadebiutował w komedii "Jak być sobą" (2004) Davida O. Russella. W 2005 roku zagrał małą role w "40-letnim prawiczku" Judda Apatowa. W kolejnych latach Hill został stałym członkiem obsady projektów reżysera. Popularność zyskał w 2007 roku dzięki rolom w komedia
 • "22 Jump Street" przedpremierowo

  "22 Jump Street" przedpremierowo

  Jonah Hill i Channing Tatum wracają w komedii "22 Jump Street". W najbliższy weekend, 6-8 czerwca, odbędą się pokazy przedpremierowe filmu w sieci Cinema City, Helios, Multikino, Sielce Nowe Kino i Katowice Cinema Planet.
 • "22 Jump Street": Jonah Hill i Channing Tatum znów w akcji [zwiastun]

  "22 Jump Street": Jonah Hill i Channing Tatum znów w akcji [zwiastun]

  13 czerwca na ekrany polskich kin powrócą Jonah Hill i Channing Tatum w komedii "22 Jump Street" będącej kontynuacją hitu "21 Jump Street"(2012).
 • Johan Hill przedawkował na planie "Wilka z Wall Street"

  Johan Hill przedawkował na planie "Wilka z Wall Street"

  Znany ze swoich szaleństw, wliczając w to małżeństwo z własną kuzynką oraz regularne przemycanie narkotyków w miejscu, do którego słońce nie dociera - Donnie to lojalny partner głównego bohatera "Wilka z Wall Street" Martina Scorsese. W tej roli wystąpił nominowany do Oscara za "Moneyball" Jonah Hill.

Filmy - Jonah Hill (3)

 • "Straż sąsiedzka"

  Czterech znudzonych mieszkańców przedmieścia zakłada "straż sąsiedzką", aby pod pretekstem patrolowania okolicy wyrwać się z domu. Beztroska zabawa zmieni się w walkę o przetrwanie, kiedy odkryją, że w pobliżu pojawili się przedstawiciele obcej cywilizacji...
 • "21 Jump Street"

  Nawiązująca do popularnego w latach 80. serialu komedia o młodych policjantach, których zadaniem będzie wykrycie siatki dealerów narkotyków w liceum. W rolach głównych występują Jonah Hill i Channing Tatum.
 • "Facet do dziecka"

  Komedia w reżyserii Davida Gordona Greena. Jonah Hill gra zawieszonego w obowiązkach studenta, który zmuszony zostaje podjąć pracę... opiekuna do dzieci. Swym "podopiecznym" zaoferuje rozrywki, których długo nie zapomną...