Jonah Hill

Artykuły - Jonah Hill (24)

 • Jonah Hill: Aktor we wszystkich rozmiarach

  Jonah Hill: Aktor we wszystkich rozmiarach

  Zaczynał od ról wulgarnych choleryków. Skategoryzowany jako aktor komediowy zaskoczył wszystkich swoimi próbami dramatycznymi. Dziś ma na swoim koncie dwie nominacje do Oscara oraz świeży debiut reżyserski. 20 grudnia Jonah Hill kończy 35 lat.
 • "Wilk z Wall Street": Narkotyki, pieniądze i seks

  "Wilk z Wall Street": Narkotyki, pieniądze i seks

  17 grudnia 2013 roku odbył się premierowy pokaz "Wilka z Wall Street" Martina Scorsese. Trzygodzinny obraz przedstawiał losy Jordana Belforta, maklera giełdowego, który przed ukończeniem trzydziestego roku życia został milionerem dzięki nielegalnym operacjom na giełdzie. Zanim został aresztowany, zasłynął z dzikich imprez i zamiłowania do narkotyków.
 • "Wariat": Emma Stone w serialu

  "Wariat": Emma Stone w serialu

  Właśnie zadebiutował zwiastun nowego serialu Netfiksa "Wariat". Emma Stone i Jonah Hill wcielają się w nim w pacjentów szpitala psychiatrycznego.
 • Menedżer Jordan Feldstein nie żyje. Brat Jonah Hilla miał 40 lat

  Menedżer Jordan Feldstein nie żyje. Brat Jonah Hilla miał 40 lat

  W piątek (22 grudnia) zmarł Jordan Feldstein, menedżer m.in. grupy Maroon 5. Przyczyna śmierci jeszcze nie jest znana, bo koroner czeka na wyniki badań toksykologicznych.
 • Jonah Hill - biografia

  Urodzony 20 grudnia 1983 roku amerykański aktor, scenarzysta i komik. W liceum zaczął pisać skecze, które później odgrywał w lokalnym klubie. Do udziału w pierwszym castingu zachęcił go Dustin Hoffman, ojciec jego przyjaciół. Tak oto Hill zadebiutował w komedii "Jak być sobą" (2004) Davida O. Russella. W 2005 roku zagrał małą role w "40-letnim prawiczku" Judda Apatowa. W kolejnych latach Hill został stałym członkiem obsady projektów reżysera. Popularność zyskał w 2007 roku dzięki rolom w komedia
 • "22 Jump Street" przedpremierowo

  "22 Jump Street" przedpremierowo

  Jonah Hill i Channing Tatum wracają w komedii "22 Jump Street". W najbliższy weekend, 6-8 czerwca, odbędą się pokazy przedpremierowe filmu w sieci Cinema City, Helios, Multikino, Sielce Nowe Kino i Katowice Cinema Planet.

Filmy - Jonah Hill (3)

 • "Straż sąsiedzka"

  Czterech znudzonych mieszkańców przedmieścia zakłada "straż sąsiedzką", aby pod pretekstem patrolowania okolicy wyrwać się z domu. Beztroska zabawa zmieni się w walkę o przetrwanie, kiedy odkryją, że w pobliżu pojawili się przedstawiciele obcej cywilizacji...
 • "21 Jump Street"

  Nawiązująca do popularnego w latach 80. serialu komedia o młodych policjantach, których zadaniem będzie wykrycie siatki dealerów narkotyków w liceum. W rolach głównych występują Jonah Hill i Channing Tatum.
 • "Facet do dziecka"

  Komedia w reżyserii Davida Gordona Greena. Jonah Hill gra zawieszonego w obowiązkach studenta, który zmuszony zostaje podjąć pracę... opiekuna do dzieci. Swym "podopiecznym" zaoferuje rozrywki, których długo nie zapomną...