Jon Favreau

Synonimy:
Favreau Jon,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jon Favreau (12)

 • Prace nad "The Mandalorian" bez opóźnień

  Prace nad "The Mandalorian" bez opóźnień

  "The Mandalorian" to jedna z tych produkcji, do której zdjęcia udało zakończyć się przed zamknięciem planów filmowych z powodu pandemii COVID-19. Z tego względu, choć jeszcze nie padły żadne konkretne daty, jego premiera nie powinna być opóźniona. Potwierdza to showrunner i reżyser popularnego serialu, Jon Favreau.
 • Drugi sezon serialu Disneya "The Mandalorian" jesienią 2020 roku

  Drugi sezon serialu Disneya "The Mandalorian" jesienią 2020 roku

  Showrunner i autor głównej lokomotywy serwisu streamingowego Disney+ Jon Favreau potwierdził za pośrednictwem Twittera, że jesienią 2020 roku będzie tam można zobaczyć drugi sezon "The Mandalorian". To określany mianem kosmicznego westernu serial, którego akcja dzieje się w świecie "Gwiezdnych wojen".
 • Dustin Hoffman od kuchni

  Dustin Hoffman od kuchni

  Dustin Hoffman przyjął propozycję zagrania głównej roli w komedii Jona Favreau o kulinarnym tytule "Chef".
 • Jest wiele opcji: Kowboje i dinozaury, kowboje i zombie

  Jest wiele opcji: Kowboje i dinozaury, kowboje i zombie

  - Odkrywanie znanych schematów będzie dla widzów doskonałą zabawą - zapewnia autor filmu "Kowboje i obcy", będącego zaskakującym połączeniem westernu i elementów science-fiction. O produkcji opowiadają reżyser Jon Favreau i Daniel Craig, wcielający się w jednego z głównych bohaterów opowieści.
 • Ma już dość "Iron Mana"

  Ma już dość "Iron Mana"

  Jon Favreau zrezygnował z reżyserowania trzeciej części kultowego "Iron Mana". Szefowie Marvela w desperacji poszukują nowego twórcy, który zajmie się realizacją filmu.
 • Kowboje kontra kosmici. Film!

  Kowboje kontra kosmici. Film!

  W Internecie pojawił się pierwszy, niezwykle widowiskowy zwiastun ekranizacji komiksu "Cowboys & Aliens". Reżysem filmu jest twórca "Iron Mana", Jon Favreau , a w obsadzie znaleźli się m.in.: Daniel Craig, Harrison Ford, Olivia Wilde i Sam Rockwell.
 • Downey Jr. znów superbohaterem

  Downey Jr. znów superbohaterem

  Aktor Robert Downey Jr. i reżyser Jon Favreau spotkali się na planie "Iron Mana". Teraz nakręcą razem kolejny film o superbohaterach, "The Avengers".
 • Małżeńskie kryzysy na Bora Bora

  Małżeńskie kryzysy na Bora Bora

  Wytwórnia Universal Pictures zaangażowała Vince'a Vaughna ("Polowanie na druhny") i Jona Favreau ("Iron Man") do obsady filmu "Couples Retreat" w reżyserii Petera Billingsley'a ("Sztuka zrywania").
 • Nici z randki Drew Barrymore

  Nici z randki Drew Barrymore

  Aktorka Drew Barrymore ("E.T.", "Aniołki Charliego", "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość") i reżyser Jon Favreau ("Ustawieni?", "Elf") stracili zainteresowanie nowym projektem, zatytułowanym "Date School". Zdjęcia do filmu, w którym miał również wystąpić Owen Wilson ("Genialny klan", "Rycerze z Szanghaju"), powinny się rozpocząć jeszcze w grudniu w Nowym Jorku. Teraz los produkcji jest wysoce niepewny.
 • Owen Wilson randkowym instruktorem?

  Owen Wilson randkowym instruktorem?

  Owen Wilson ("Genialny klan", "Rycerze z Szanghaju") najprawdopodobniej wystąpi w romantycznej komedii "Date School". Film opowie o kobiecie, która w związku ze swoim pechem w stosunkach damsko-męskich zgłasza się o pomoc do specjalisty od postępowania na randkach. Główną bohaterkę zagrać ma Drew Barrymore ("Chłopaki mojego życia", "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość").