Biznes - jolie

Artykuły - Jolie (6)

 • Najbardziej wpływowe gwiazdy na świecie

  Najbardziej wpływowe gwiazdy na świecie

  Oprah Winfrey odzyskuje koronę, a fenomen muzyki pop, Lady Gaga, wskakuje na 4. miejsce na tegorocznej liście 100 gwiazd.
 • Kto w Hollywood zarabia najlepiej?

  Kto w Hollywood zarabia najlepiej?

  Hollywoodzka scena jest pełna rywali - od Jennifer Aniston i Angeliny Jolie do Tyry Banks i Heidi Klum... Brukowce od dawna we wszystkim porównują byłą żonę Brada Pitta Jennifer Aniston z jego obecną partnerką Angeliną Jolie - od stylu ubierania do nawyków żywieniowych. Ale w przypadku miarodajnego wyznacznika hollywoodzkiego sukcesu - pieniędzy - popularne magazyny są zgodne. Pod tym względem Jolie prowadzi - o 2 miliony dolarów.
 • Najbardziej wpływowe gwiazdy na świecie

  Najbardziej wpływowe gwiazdy na świecie

  Angelina Jolie pozbawia Oprah Winfrey pierwszej pozycji w tegorocznym rankingu 100 gwiazd.
 • Najbardziej kasowe aktorki Hollywood

  Najbardziej kasowe aktorki Hollywood

  Od Angeliny Jolie i Julii Roberts po Reese Witherspoon i Cate Blanchett - najbardziej kasowe aktorki Hollywood to grupa doskonale zarabiających artystek, nominowanych i nagradzanych Oskarami oraz grających w najbardziej dochodowych produkcjach w historii kina. Jedna z żyjących legend, Meryl Streep, notuje bezprecedensowe sukcesy kasowe pomimo, że przekroczyła już pięćdziesiątkę.
 • Taniej w Dubaju niż u nas

  Taniej w Dubaju niż u nas

  Polacy mogą teraz kupić nieruchomość w Dubaju obok tej, którą kupili dla swojej rodziny Brad Pitt i Angelina Jolie.
 • Jest to rok małolata

  Jest to rok małolata

  Jest to rok małolata. Odnosząca sukcesy w czasie olbrzymiego tournee koncertowego, znany z kasowego filmu 3-D, oraz odważnej galerii w Vanity Fair - gwiazda popu Miley Cyrus (znana jako Hannah Montana) znajduje się na czele listy młodych gwiazd w dorocznym rankingu Forbesa 100 najbardziej znanych gwiazd świata.