Fakty - jolie

Artykuły - Jolie (10)

 • Angelina Jolie dostała awans od ONZ

  Angelina Jolie dostała awans od ONZ

  Amerykańska aktorka Angelina Jolie została mianowana specjalną wysłanniczką Urzędu Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców (UNHCR). Dotychczas była tam ambasadorem dobrej woli.
 • Angelina Jolie wśród ofiar haitańskiego trzęsienia ziemi

  Angelina Jolie wśród ofiar haitańskiego trzęsienia ziemi

  Gwiazda filmowa z Hollywood Angelina Jolie odwiedziła w poniedziałek szpital Dario Contreras w stolicy Dominikany Santo Domingo, gdzie przebywają ranne ofiary trzęsienia ziemi w sąsiednim Haiti.
 • Barack Obama i Angelina Jolie myślą podobnie

  Barack Obama i Angelina Jolie myślą podobnie

  Zwycięstwo Baracka Obamy byłoby dobre dla wieloetnicznej rodziny Angeliny Jolie. Aktorka nie chciała wyznać niemieckiemu "Vanity Fair", na kogo będzie głosować, ale powiedziała kilka ciepłych słów o kandydacie demokratów.
 • Paparazzi wdarli się do rezydencji Jolie i Pitta

  Paparazzi wdarli się do rezydencji Jolie i Pitta

  Ochroniarze Angeliny Jolie i Brada Pitta starli się z dwoma paparazzi, którzy wtargnęli na teren posiadłości pary we Francji - poinformował szef ochrony Jolie i Pitta.
 • Angelina Jolie urodziła bliźnięta

  Angelina Jolie urodziła bliźnięta

  Amerykańska gwiazda filmowa 33-letnia Angelina Jolie urodziła w sobotę wieczorem, w jednej z klinik w Nicei, bliźnięta - chłopca i dziewczynkę.
 • Jolie spokrewniona z Clinton, a Pitt z Obamą

  Jolie spokrewniona z Clinton, a Pitt z Obamą

  Okazuje się, że pretendenci do prezydenckiego fotela w USA mają wśród swoich krewnych gwiazdy Hollywood. Badanie genealogiczne wykazało, że Hillary Clinton ma wspólnych przodków z Angeliną Jolie, a Brad Pitt - z Barackiem Obamą.
 • Moda na egzotyczne dzieci

  Moda na egzotyczne dzieci

  Wśród hollywoodzkich gwiazd zapanowała moda na... adopcje. Im bardziej egzotyczna, tym lepiej. Madonna po dziecko ruszyła do Malawi, a Angelina Jolie swoje dzieci adoptowała w Kambodży i Namibii. Sandra Bullock co prawda dziecka jeszcze nie adoptowała, nie omieszkała jednak stwierdzić, że chęć posiadania własnych, biologicznych dzieci, to egoizm.
 • Seksowna mieszanka wybuchowa

  Seksowna mieszanka wybuchowa

  O pracy na planie filmu "Pan i Pani Smith" opowiadają: odtwórczyni głównej roli Angelina Jolie oraz twórcy filmu - autor scenariusza Simon Kinberg, reżyser Doug Liman i producent Akiva Goldsman.
 • Angelina Jolie i Szekspir

  Angelina Jolie, która ostatnio wcieliła się w Larę Croft, kultową bohaterkę gry komputerowej, w przeboju "Lara Croft: Tomb Raider", ma chyba zamiar zasadniczo zmienić swój wizerunek. Niedługo będzie można ją oglądać na deskach niewielkiego londyńskiego teatru. Aktorka zagra... Ofelię.
 • Światowa premiera filmu "Tomb Raider"

  Wczoraj wieczorem w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu "Lara Croft: Tomb Raider". Największą gwiazdą pokazu była oczywiście Angelina Jolie, tytułowa bohaterka tej superprodukcji. Gwiazda miała na sobie spodnie z czarnej skóry i czarną, obcisłą podkoszulkę. Fani Lary Croft wykrzykiwali imię aktorki i z aprobatą wypowiadali się na temat jej wyglądu.