Jolie Angelina

Artykuły - Jolie Angelina (9)

 • Angelina Jolie sprawiła swojej córce wyjątkowy prezent

  Angelina Jolie sprawiła swojej córce wyjątkowy prezent

  Amerykańska aktorka Nowy Rok przywitała w Etiopii, kraju, z którego pochodzi jej adoptowana córka, 14-letnia Zahara. Zabrała w tę podróż swoją 13-letnią córkę Siloh oraz 11-letnie bliźnięta Knoxa i Vivienne. Towarzyszy im też oczywiście Zahara, bo to w prezencie dla niej Jolie zorganizowała ten wyjazd.
 • Angelina Jolie w trylogii erotycznej? Jesteśmy na tak!

  Angelina Jolie w trylogii erotycznej? Jesteśmy na tak!

  Angelina Jolie przyznała, ze jest fanką bestsellerowej trylogii erotycznej "Fifty Shades of Grey" autorstwa E.L. James. Podobno aktorka chciałaby zagrać główną bohaterkę Anastasii Steele w filmowej adaptacji powieści.
 • Depp: Zmieniłem zdanie na temat Jolie

  Depp: Zmieniłem zdanie na temat Jolie

  Johnny Depp przyznał, że po wspólnej pracy z Angeliną Jolie, na planie filmu "Turysta" zmienił on zdanie na temat aktorki. Filmowy pirat z Karaibów powiedział, że laureatka Oscara za "Przerwaną lekcję muzyki" to wspaniała matka.
 • Wspiera Izrael. Jolie dołączy?

  Wspiera Izrael. Jolie dołączy?

  Znany aktor, a prywatnie ojciec Angeliny Jolie, Jon Voight, przyleciał na półwysep Synaj. Wyraził nadzieję, że dołączy do niego córka, z którą nie jest już pokłócony.
 • Znani reżyserzy, wielcy aktorzy

  Znani reżyserzy, wielcy aktorzy

  Uznane reżyserskie nazwiska i wielkie gwiazdy przed kamerami. Co jeszcze łączy wchodzące na nasze ekrany: "Turystę" Floriana Henckela Von Donnersmarcka i "Mamuta" Lukasa Moodyssona? Obydwa są anglojęzycznymi debiutami europejskich twórców. Najgroźniejszym rywalem pary Jolie-Depp może być jednak... były piłkarz Eric Cantona!
 • Spóźnieni Jolie i Pitt w Rzymie

  Spóźnieni Jolie i Pitt w Rzymie

  Setki fanów entuzjastycznie powitały w Rzymie Angelinę Jolie, która z Bradem Pittem przyjechała na premierę filmu "Turysta" w reżyserii Floriana Henckela von Donnersmarcka. W filmie Jolie zagrała u boku obecnego również w Wiecznym Mieście Johnny'ego Deppa.
 • Dostanie nagrodę i... oszaleje

  Dostanie nagrodę i... oszaleje

  Istnieje ryzyko, że Emma Stone, nominowana do Złotego Globa za rolę w filmie "Łatwa dziewczyna", oszaleje podczas gali rozdania nagród.
 • Śmieszna nominacja dla Jolie?

  Śmieszna nominacja dla Jolie?

  Nominacja Angeliny Jolie do Złotych Globów, w kategorii najlepsza aktorka komediowa lub musicalowa, za rolę w filmie "Turysta", wywołała głośny śmiech dziennikarzy zgromadzonych na konferencji prasowej w Beverly Hilton.
 • Pitt i Jolie: Sam na sam z Monetem

  Pitt i Jolie: Sam na sam z Monetem

  Złośliwi będą musieli ugryźć się w język: najsłynniejsza aktorska para świata - Angelina Jolie i Brad Pitt, w dalszym ciągu wygląda na bardzo zakochaną. Po paryskim pokazie "Megamind" na Polach Elizejskich, artyści zjedli kolację w przytulnej włoskiej restauracji, a później sam na sam podziwiali dzieła Moneta w Grand Palais.