jolie

Artykuły - Jolie (335)

 • Markery nowotworowe: Czy to badanie jest potrzebne?

  Markery nowotworowe: Czy to badanie jest potrzebne?

  Wzrost stężenia markerów wcale nie musi świadczyć o chorobie nowotworowej...
 • Angelina Jolie dostała awans od ONZ

  Angelina Jolie dostała awans od ONZ

  Amerykańska aktorka Angelina Jolie została mianowana specjalną wysłanniczką Urzędu Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców (UNHCR). Dotychczas była tam ambasadorem dobrej woli.
 • Jolie złą czarownicą

  Jolie złą czarownicą

  Angelina Jolie zagra główną rolę w najnowszym filmie Disneya - "Maleficent", ekranizacji "Śpiącej królewny". Wcieli się w postać złej czarownicy.
 • Historia tygrysicy, czyli powrót Angeliny Jolie

  Historia tygrysicy, czyli powrót Angeliny Jolie

  - Nigdy wcześniej w swoim życiu nie miałam takiego poczucia stabilizacji - mówi Angelina Jolie. - Przejawia się ona na różne sposoby, niegdyś dla mnie niewyobrażalne. Zawdzięczam to macierzyństwu i temu, że się starzeję.
 • Johnny Depp: Jak on to robi?

  Johnny Depp: Jak on to robi?

  - Jeśli chodzi o Johnny'ego Deppa, to oboje podeszliśmy do tego filmu z tym samym, podstawowym założeniem - mówi Angelina Jolie. - Chcieliśmy po prostu zrobić film, który byłby jak powrót do przeszłości, w takim sensie, że byłby źródłem prawdziwej przyjemności dla widza.
 • Nie chce pracować z Jolie?

  Nie chce pracować z Jolie?

  Nie będzie kontynuacji sensacyjnej produkcji "Salt", w której główną rolę zagrała Angelina Jolie. Phillip Noyce, reżyser filmu, oświadczył, że nie ma zamiaru wracać do tej historii.
 • Śmieszna nominacja dla Jolie?

  Śmieszna nominacja dla Jolie?

  Nominacja Angeliny Jolie do Złotych Globów, w kategorii najlepsza aktorka komediowa lub musicalowa, za rolę w filmie "Turysta", wywołała głośny śmiech dziennikarzy zgromadzonych na konferencji prasowej w Beverly Hilton.
 • Jolie może kręcić w Bośni

  Jolie może kręcić w Bośni

  Władze Sarajewa wyraziły zgodę, by zdjęcia do filmu Angeliny Jolie odbyły się w stolicy Bośni i Hercegowiny.
 • Angelina Jolie i Brad Pitt na Syberii

  Angelina Jolie i Brad Pitt na Syberii

  Angelina Jolie i Brad Pitt znowu spotkają się na planie filmowym. Tym razem para wystąpi w najnowszym filmie Darrena Aronofsky'ego "The Tiger". W tym celu aktorzy zamieszkają na jakiś czas w Rosji, a co więcej będą mieli także okazję poznać przepiękną Syberię!
 • Joan Collins: Tylko Angelina Jolie

  Joan Collins: Tylko Angelina Jolie

  Znana z "Dynastii", legendarna Joan Collins twierdzi, że współczesne aktorki nie są ani w połowie tak piękne, jak gwiazdy kina "złotej ery Hollywood". Wyjątek stanowią jej zdaniem jedynie Cheryl Cole i Angelina Jolie.