jolanta kwaśniewska

Artykuły - Jolanta kwaśniewska (61)

 • "SE": Polacy wciąż kochają Kwaśniewską

  "SE": Polacy wciąż kochają Kwaśniewską

  Spośród żon polskich prezydentów po 1989 r. najlepiej swoje obowiązki wypełniała Jolanta Kwaśniewska. Najgorzej wypadła Danuta Wałęsa - wynika z sondażu, który publikuje w dzisiejszym wydaniu "Super Express".
 • Jolanta Kwaśniewska w "Pytaniu na śniadanie"

  Jolanta Kwaśniewska w "Pytaniu na śniadanie"

  Jolanta Kwaśniewska poprowadzi nowy cykl w "Pytaniu na śniadanie", porannym magazynie TVP2. Cykl będzie promował i wspierał pozytywne postawy wobec starości, aktywność osób w sile wieku, najciekawsze inicjatywy międzypokoleniowe, a także zachowania prozdrowotne. Pierwszy odcinek już we wtorek 1 października, w Międzynarodowym Dniu Osób Starszych ustanowionym przez ONZ.
 • Jolanta Kwaśniewska na premierze tulipana "Aleksander Kwaśniewski"

  Jolanta Kwaśniewska na premierze tulipana "Aleksander Kwaśniewski"

  Różowo-fioletowy, wysoki i dostojny jest noszący imię Aleksandra Kwaśniewskiego tulipan, który w środę zaprezentowano podczas Międzynarodowych Targów Tulipanów w Chrzypsku Wielkim (Wielkopolskie). W ceremonii w imieniu męża uczestniczyła Jolanta Kwaśniewska.
 • Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien

  Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien

  Zadbaj o zdrowie swojego mężczyzny, nim będzie za późno. Brat, partner, ojciec, mąż czy kolega - silni, ale w większości niechętni badaniom lekarskim. Trzeba im pomóc - apeluje Jolanta Kwaśniewska.
 • Irena Santor: Ja mogłam tylko zaśpiewać

  Irena Santor: Ja mogłam tylko zaśpiewać

  77-letnia piosenkarka Irena Santor odebrała Złotą Płytę za album "Kręci mnie ten świat". Pod takim tytułem odbył się specjalny koncert z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Tomasza Filipczaka i Krzysztofa Herdzina.
 • W życiu nie zawsze jest pięknie

  W życiu nie zawsze jest pięknie

  Czy istnieje recepta na związek idealny? Co jest ważniejsze: miłość czy namiętność? Na nasze pytania odpowiadają Jolanta Kwaśniewska - autorka książki "Lekcja stylu dla par" i Aleksander Kwaśniewski.
 • Matki córki, czyli Kwaśniewskie w telewizji

  Matki córki, czyli Kwaśniewskie w telewizji

  Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie są dumne, że łączy je niezwykła więź, bo nie każda córka tak dobrze dogaduje się ze swoją mamą. Odwiedziliśmy je na planie kolejnego odcinka programu "Matki córki, czyli rodzinny galimatias".

Zdjęcia - Jolanta kwaśniewska (1)

 • muzyka.interia.pl
  65. urodziny Maryli Rodowicz!

Filmy - Jolanta kwaśniewska (10)

 • Jolanta Kwaśniewska o zniknięciu córki z telewizji

  Talk-show „Mała czarna”, który współprowadziła Aleksandra Kwaśniewska w Polsat Cafe, został zdjęty z anteny. Jak uspokaja mama gwiazdy, Jolanta Kwaśniewska, Ola zajmuje się obecnie tym, co lubi najbardziej, czyli pisaniem. Panie nie wykluczają również ponownej współpracy w przyszłości.
 • Kaczmarek: Kwaśniewska powinna usłyszeć zarzuty

  Pieniądze, które CBA przekazało w ramach śledztwa prowadzonego w sprawie Kwaśniewskich, trafiły do firmy Royal Wilanów, której właścicielem jest bliski przyjaciel i wspólnik Jolanty Kwaśniewskiej. Materiał dowodowy jest bardzo mocny. Jolanta Kwaśniewska powinna mieć postawione zarzuty prania brudnych pieniędzy - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM były agent CBA, dziś poseł PiS, Tomasz Kaczmarek. - Sprawa Kwaśniewskich, podobnie jak sprawa Weroniki Marczuk, została umorzona tylko i wyłącznie z powodów proceduralnych - dodał.
 • Ryszard Kalisz: Bądźmy szczęśliwi!

  Starajmy się, aby wszystko, co robimy - odchudzanie, ćwiczenia na siłowni, seks, a nawet polityka - sprawiało nam przyjemność. Najważniejszy jest jednak życzliwy stosunek do innych ludzi - mówi polityk.
 • Tomasz Ossoliński: pamiętajmy o sobie

  Brak troski o siebie może sprawić, że pewnego dnia wszystko się skończy. Lepiej nie patrzeć na życie z perspektywy łóżka szpitalnego - uważa projektant, który w książce "Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien" odnajduje wiele cennych wskazówek dotyczących dbania o zdrowie.