jolanta kwaśniewska

Artykuły - Jolanta kwaśniewska (32)

Zdjęcia - Jolanta kwaśniewska (1)

 • muzyka.interia.pl
  65. urodziny Maryli Rodowicz!

Filmy - Jolanta kwaśniewska (10)

 • Jolanta Kwaśniewska o zniknięciu córki z telewizji

  Talk-show „Mała czarna”, który współprowadziła Aleksandra Kwaśniewska w Polsat Cafe, został zdjęty z anteny. Jak uspokaja mama gwiazdy, Jolanta Kwaśniewska, Ola zajmuje się obecnie tym, co lubi najbardziej, czyli pisaniem. Panie nie wykluczają również ponownej współpracy w przyszłości.
 • Kaczmarek: Kwaśniewska powinna usłyszeć zarzuty

  Pieniądze, które CBA przekazało w ramach śledztwa prowadzonego w sprawie Kwaśniewskich, trafiły do firmy Royal Wilanów, której właścicielem jest bliski przyjaciel i wspólnik Jolanty Kwaśniewskiej. Materiał dowodowy jest bardzo mocny. Jolanta Kwaśniewska powinna mieć postawione zarzuty prania brudnych pieniędzy - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM były agent CBA, dziś poseł PiS, Tomasz Kaczmarek. - Sprawa Kwaśniewskich, podobnie jak sprawa Weroniki Marczuk, została umorzona tylko i wyłącznie z powodów proceduralnych - dodał.
 • Ryszard Kalisz: Bądźmy szczęśliwi!

  Starajmy się, aby wszystko, co robimy - odchudzanie, ćwiczenia na siłowni, seks, a nawet polityka - sprawiało nam przyjemność. Najważniejszy jest jednak życzliwy stosunek do innych ludzi - mówi polityk.
 • Tomasz Ossoliński: pamiętajmy o sobie

  Brak troski o siebie może sprawić, że pewnego dnia wszystko się skończy. Lepiej nie patrzeć na życie z perspektywy łóżka szpitalnego - uważa projektant, który w książce "Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien" odnajduje wiele cennych wskazówek dotyczących dbania o zdrowie.