Jolanta Fraszyńska

Artykuły - Jolanta Fraszyńska (37)

 • Byliśmy świadkami tworzenia się zupełnie nowego świata

  Byliśmy świadkami tworzenia się zupełnie nowego świata

  Katarzyna Kościelak i Katarzyna Jurkowska w książce "Kobiety przełomu" stworzyły 12 portretów Polek, które w latach 90. zmieniały oblicze polskiego kina, teatru, gastronomii, mody, rynku wydawniczego czy sportu. W wywiadzie dla Interii opowiadają o transformacji, głodzie zagranicznych podróży, marzeniach, zmianach obyczajowych i oczywiście kobietach bez których współczesna Polska nie wyglądałaby tak samo.
 • Jolanta Fraszyńska: Moje prywatne źródło mocy

  Jolanta Fraszyńska: Moje prywatne źródło mocy

  Filigranowa, pełna energii aktorka zdradza, co czeka jej bohaterkę, Katarzynę Ruszczyc w drugim sezonie "Leśniczówki". Ale nie tylko. Jolanta Fraszyńska mówi też o tym, ile zwierzaków jest w jej domu, dlaczego lubi stare drzewa i czy chciałaby wrócić do "Na dobre i na złe".
 • Jolanta Fraszyńska: Babska Rzeczpospolita

  Jolanta Fraszyńska: Babska Rzeczpospolita

  To serial o kobiecej sile i trudnych wyborach – tak o "Leśniczówce" mówi Jolanta Fraszyńska, która gra w produkcji główną rolę. Aktorka wraca także wspomnieniami do lat swojego dzieciństwa. Czego żałuje z perspektywy czasu? I dlaczego uważa, że to mężczyźni są tą słabszą płcią?
 • Jolanta Fraszyńska w "M jak miłość"

  Jolanta Fraszyńska w "M jak miłość"

  Aktorka, którą pamiętamy jako Monikę Zybert z "Na dobre i na złe", zagości w stałej obsadzie innego popularnego serialu. Jolanta Fraszyńska zagra w "M jak Miłość"! Jeszcze nie wiemy kim będzie, ale Zuza Marszałek pojawi się na Deszczowej za kilka miesięcy.

Filmy - Jolanta Fraszyńska (1)

 • Jesteś perfekcyjna? Możesz źle skończyć

  "Bóg mordu" to najnowszy spektakl przygotowany przez warszawski Teatr 6. Piętro. W tej sztuce, autorstwa znakomitej francuskiej dramatopisarki Yasminy Rezy, zobaczymy Jolantę Fraszyńską, Annę Dereszowską, Michała Żebrowskiego i Cezarego Pazurę, który po długiej przerwie wraca na deski teatru. Reżyserem przedstawienia jest Małgorzata Bogajewska.