Jolanta Fedak

Synonimy:
fedak,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jolanta Fedak (211)

Filmy - Jolanta Fedak (9)

 • Jolanta Fedak: Chcę zostać w rządzie

  Chcę pozostać w rządzie, jeśli tylko padnie taka propozycja - deklaruje Jolanta Fedak, minister pracy i gość Kontrwywiadu RMF FM. Rozmowy trwają. - Myśmy się z Tuskiem na chemię nie umawiali, umawialiśmy się na pracę i to wychodziło całkiem nieźle - dodaje.
 • Emerytalny projekt minister pracy

  Rząd znowu chce zabrać pieniądze z Otwartych Funduszy Emerytalnych. Już w przyszłym tygodniu taki projekt chce ogłosić minister pracy. Zgodnie z planami Jolanty Fedak, nasze składki miałyby być przenoszone w całości z OFE do ZUS-u na dziesięć lat przed emeryturą.
 • Ponad 3 tys. nowych miejsc w żłobkach

  Blisko 3,2 tys. miejsc w żłobkach, klubach dziecięcych i u opiekunów dziennych powstanie dzięki dotacjom z programu "Maluch", który ma wspierać gminy w tworzeniu placówek dla dzieci do lat 3 - poinformowała minister pracy i polityki społecznej Jolanta Fedak.
 • Rusza kolejna edycja programu "Maluch"

  Dyrektorka Departamentu Polityki Rodzinnej Alina Wiśniewska poinformowała, że w zakończonej właśnie edycji konkursu "Maluch" dofinansowanie otrzymały wszystkie gminy, które o nie wnioskowały. Zaznaczyła, że w kolejnej edycji konkursu, złagodzone zostały niektóre wymogi.