John Travolta

Synonimy:
Travolta John,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - John Travolta (80)

 • John Travolta o żałobie po śmierci żony. "Czułem się przesiąknięty bólem"

  John Travolta o żałobie po śmierci żony. "Czułem się przesiąknięty bólem"

  Na początku lipca ubiegłego roku John Travolta poinformował o śmierci swojej żony. Kelly Preston zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Teraz aktor po raz pierwszy opowiedział o żałobie i tym, czego nauczyła go utrata ukochanej.
 • John Travolta: Stresujący taniec z księżną Dianą

  John Travolta: Stresujący taniec z księżną Dianą

  Uwieczniony na zdjęciu taniec Johna Travolty i Lady Di trwale zapisał się w historii. Jak wspomina dziś gwiazdor "Gorączki sobotniej nocy", choć moment ów uznaje za jedną z najbardziej wyjątkowych chwil w swoim życiu, zanim poprosił arystokratkę do tańca, czuł się mocno zestresowany i onieśmielony. "Nie spodziewałem się, że poproszą mnie, abym z nią zatańczył. To był ogromny przywilej i zaszczyt" - zaznaczył aktor.
 • ​John Travolta wspomina, jak stresujący był dla niego legendarny taniec z księżną Dianą

  ​John Travolta wspomina, jak stresujący był dla niego legendarny taniec z księżną Dianą

  Uwieczniony na zdjęciu taniec Johna Travolty i Lady Di trwale zapisał się w historii. Jak wspomina dziś gwiazdor "Gorączki sobotniej nocy", choć moment ten uznaje za jedną z najbardziej wyjątkowych chwil w swoim życiu, zanim poprosił arystokratkę do tańca, czuł się mocno zestresowany i onieśmielony. "Nie spodziewałem się, że poproszą mnie, abym z nią zatańczył. To był ogromny przywilej i zaszczyt" - zaznaczył aktor.
 • John Travolta wystąpił z córką w reklamie. Wykonali słynny taniec z „Grease”

  John Travolta wystąpił z córką w reklamie. Wykonali słynny taniec z „Grease”

  Choć od premiery musicalu „Grease” minęły 43 lata, John Travolta wciąż potrafi odtworzyć fragmenty choreografii tego superhitu. Co więcej, tanecznych kroków z „Grease” nauczył swoją córką, Ellę. Doprowadziło to do tego, że wystąpili oboje w reklamie telewizyjnej, dając próbkę swoich możliwości tanecznych. Klip z udziałem Travoltów ukaże się w najdroższym paśmie reklamowym świata, w przerwie finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim.
 • John Travolta stracił kolejną bliską osobę. Aktor w żałobie

  John Travolta stracił kolejną bliską osobę. Aktor w żałobie

  John Travolta w lipcu pożegnał swoją ukochaną żonę, Kelly Preston, która zmarła na nowotwór piersi. Teraz gwiazdor przeżywa stratę kolejnej bliskiej osoby. W wieku 52 lat zmarł jego bratanek, Sam Travolta Jr.
 • John Travolta zatańczył z córką, aby upamiętnić zmarłą żonę

  John Travolta zatańczył z córką, aby upamiętnić zmarłą żonę

  Na początku lipca John Travolta poinformował o śmierci swojej żony - Kelly Preston. Znanemu aktorowi nadal trudno pogodzić się z tak ogromną stratą. Na swoim Instagramie opublikował filmik, na którym tańczy ze swoją córką, aby uczcić pamięć o zmarłej, która uwielbiała tańczyć.
 • John Travolta w serialu z Kevinem Hartem

  John Travolta w serialu z Kevinem Hartem

  Trwa inwazja serialowych projektów platformy streamingowej Quibi, która zadebiutuje na rynku 6 kwietnia. Kolejną produkcją, jaką tam zobaczymy, będzie serial "Die Hart", w którym główną rolę zagra popularny komik Kevin Hart. Partnerować mu będzie John Travolta, który powraca do telewizji. Poprzednio wcielał się w postać prawnika Roberta Shapiro w serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona".
 • Dramat Travolty. Znów pomoże mu Tarantino?

  Dramat Travolty. Znów pomoże mu Tarantino?

  Najnowszy film Johna Travolty "Fanatic" to finansowa klapa. Nikt nie chce oglądać 65-letniego gwiazdora jako kinowego maniaka. Ale i poprzedni jego tytuł "Gotti" nie spotkał się z uznaniem. Co dalej? Travolta chciałby zagrać u Quentina Tarantino, który już raz uratował jego karierę...
 • Taylor Swift pomylona z drag queen Jade Jolie na MTV VMA 2019

  Taylor Swift pomylona z drag queen Jade Jolie na MTV VMA 2019

  John Travolta znalazł się w centrum zainteresowania podczas gali MTV VMA po tym, jak pomylił Taylor Swift z drag queen Jadie Jolie, która była wystylizowana na piosenkarkę.
 • Trwają prace nad prequelem kultowego musicalu

  Trwają prace nad prequelem kultowego musicalu

  Studio Paramount pracuje nad prequelem musicalu "Grease" z 1978 roku. Scenariusz pisze John August, który wcześniej odpowiadał za nową wersję "Aladyna".

Filmy - John Travolta (1)

 • "Savages: ponad bezprawiem"

  Ophelia wybrała sobie niezbyt dobre towarzystwo do romansowania - dwóch plantatorów marihuany. Zabawa szybko zamienia się w prawdziwy koszmar. Kiedy dwaj mężczyźni zadzierają z niewłaściwymi ludźmi, okrutny meksykański kartel porywa dziewczynę...