Johansson

Artykuły - Johansson (127)

 • Jedyna wśród Avengersów. Scarlett Johansson o Czarnej Wdowie

  Jedyna wśród Avengersów. Scarlett Johansson o Czarnej Wdowie

  Scarlett Johansson wyznała, że jest gotowa, aby powstał osobny film na temat Czarnej Wdowy. Czy powstanie produkcja, poświęcony jedynej kobiecie wśród Avengersów?
 • "Avengers: Czas Ultrona": Mroczne sekrety Czarnej Wdowy

  "Avengers: Czas Ultrona": Mroczne sekrety Czarnej Wdowy

  Scarlett Johansson, która w kolejnym filmie serii "Avengers" wcieli się już po raz czwarty w postać Czarnej Wdowy zdradza, że w obrazie "Czas Ultrona" dowiemy się nieco więcej o smutnej przeszłości jej bohaterki.
 • Gwiazdy kina w polskim zajeździe

  Gwiazdy kina w polskim zajeździe

  Scarlett Johansson, George Clooney i Bill Murray to tylko niektórzy goście zajazdu w miasteczku Palisades - tuż koło Nowego Jorku. Właścicielką zabytkowego obiektu jest polska dziennikarka.
 • Scarlett Johansson została mamą!

  Scarlett Johansson została mamą!

  Scarlett Johansson została mamą. 29-letnia aktorka urodziła córeczkę. Poród odbył się 19 sierpnia, ale dopiero 4 września rzecznik aktorki potwierdził tę szczęśliwą wiadomość.
 • Scarlett Johansson: Kostium superbohaterki

  Scarlett Johansson: Kostium superbohaterki

  Znana projektantka Judianna Makovsky opowiedziała w magazynie "Vouge" o tworzeniu kostiumów dla gwiazd filmowych, które wcielają się w role superbohaterów. Szczególną uwagę zwróciła na kreacje Scarlett Johansson - Makovsky wyznała, że jest to dla niej zawsze największe wyzwanie.
 • Scarlett Johansson jakiej nie znacie

  Scarlett Johansson jakiej nie znacie

  "W jej wydaniu wszystko potrafi być erotyczne, nawet gotowanie..." - tak o Scarlett Johansson mówi John Leguizamo, kolega z planu komedii "Szef". W nowym filmie twórcy hitu "Iron Man" piękna aktorka uwodzi i zaskakuje unikalnym wyglądem - tatuażami i czarną peruką w stylu Bettie Page.
 • "Szef": Najlepsza komedia kulinarna

  "Szef": Najlepsza komedia kulinarna

  Król akcji i humoru - Robert Downey Jr. oraz żywe wcielenie glamouru i seksapilu - Scarlett Johansson ponownie razem na planie nowego filmu twórcy megahitu "Iron Man"! A obok nich m.in. Jon Favreau i Sofia Vergara.
 • "Lucy": Scarlett Johansson na speedzie [zwiastun]

  "Lucy": Scarlett Johansson na speedzie [zwiastun]

  Pojawił się zwiastun nowego filmu Luka Bessona "Lucy", w którym w tytułowej roli zobaczymy Scarlett Johansson.
 • Scarlett Johansson: Lepsza przyjaciółka niż kochanka

  Scarlett Johansson: Lepsza przyjaciółka niż kochanka

  Lepsza jako przyjaciółka niż kochanka? Przynajmniej w relacji z Chrisem Evansem, z którym po raz kolejny Scarlett Johansson spotkała się na planie filmu o superbohaterach. "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" w kinach od 26 marca.
 • "Ona": Zakochać się w głosie

  "Ona": Zakochać się w głosie

  Nominowany do pięciu Oscarów komediodramat "Ona", historię o naturze miłości i ludzkich relacjach w dobie nowych technologii, od 14 lutego można oglądać w kinach. Reżyserem jest Amerykanin Spike Jonze, a w obsadzie znaleźli się m.in. Joaquin Phoenix i Scarlett Johansson.

Filmy - Johansson (1)