jogurt

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
jogurt (Kuchnia ,nabiał) ,

Artykuły - Jogurt (8)

 • Surowce: Rekordowy eksport naszego nabiału

  Surowce: Rekordowy eksport naszego nabiału

  Z powodu drastycznie niskich cen mleka na światowych rynkach obecny rok jest słaby dla branży mleczarskiej. Zdaniem analityków szansą dla naszych producentów jest zwiększenie eksportu.
 • Polskie jogurty w defensywie

  Polskie jogurty w defensywie

  W 2007 r., gdy mleczarstwo przeżywało prawdziwy kryzys, firmy, które działały w segmencie galanterii, miały się stosunkowo najlepiej. Teraz galanteria jest w niełasce, co może się zemścić na polskich firmach mleczarskich.
 • Co jeść na zdrowie. Lecznicze właściwości produktów

  Co jeść na zdrowie. Lecznicze właściwości produktów

  Warto wykorzystywać te produkty po to, by rzadziej odwiedzać aptekę.
 • Rewelacyjne maseczki miodowe

  Rewelacyjne maseczki miodowe

  Jabłko dodaje blasku tłustej skórze. Zetrzyj na tarce jabłko, dodaj 2 łyżeczki miodu pszczelego. Nanieś gęstą papkę na twarz i szyję. Zmyj po 10-15 minutach.
 • Jak wybierać zdrowe jedzenie

  Jak wybierać zdrowe jedzenie

  Nawet w tanim markecie możemy znaleźć naprawdę zdrowe i smaczne produkty. Jak je wytropić, po czym poznać, na co zwracać uwagę, podpowiada nasz ekspert Katarzyna Bosacka, która od lat prowadzi programy o odżywianiu. Notowała Iwona Kołakowska
 • Chłodnik ogórkowy

  Chłodnik ogórkowy

  Pyszna zupa na gorące dni
 • Jak szybko schudnąć?

  Jak szybko schudnąć?

  Sezon na kostiumy kąpielowe tuż, tuż, a nie da się ukryć, że tegoroczna długa zima sprzyjała nadmiernemu gromadzeniu tłuszczyku. Aby go bezpiecznie i naturalnie zredukować, wypróbujmy siłę tzw. termogeników, czyli pogromców tłuszczu.
 • Kosmetyki z ogródka

  Kosmetyki z ogródka

  Domowe receptury robią dziś na świecie furorę. Nasze babcie od dawna wiedziały, że owoce ze straganu i warzywa z działki doskonale się nadają do pielęgnacji urody. Sprawdziliśmy, z których najlepiej zrobić błyskawiczną maseczkę lub piling.