Joel Schumacher

Synonimy:
Schumacher Joel,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Joel Schumacher (26)

 • Schumacher na Camerimage

  Schumacher na Camerimage

  Na czele tegorocznego jury Konkursu Głównego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage stanie amerykański reżyser Joel Schumacher, laureat Specjalnej Nagrody Plus Camerimage dla Reżysera z 2010 roku.
 • Schumacher oceni polskie filmy

  Schumacher oceni polskie filmy

  Joel Schumacher, zeszłoroczny laureat Specjalnej Nagrody Plus Camerimage dla Reżysera, ponownie zawita do Bydgoszczy. Obejmie funkcję Przewodniczącego Jury Konkursu Filmów Polskich.
 • Błagałem o "Mrocznego rycerza"!

  Błagałem o "Mrocznego rycerza"!

  Joel Schumacher? To prawda, są w Hollywood bardziej rozpoznawalne nazwiska. Amerykański reżyser w ciągu swojej trwającej 30 lat kariery zdołał nakręcić jednak aż 25 filmów. To one są jego wizytówką. Tym, którzy słyszą o nim po raz pierwszy, z pewnością więcej powiedzą tytuły: "Upadek" (1993) z Michaelem Douglasem, "Klient" (1994) z Susan Sarandon, "Batman Forever" (1995), "Upiór w operze" (2004).
 • Nicolas Cage rezygnuje z filmu

  Nicolas Cage rezygnuje z filmu

  Nicolas Cage zrezygnował z występu w nowym thrillerze Joela Schumachera "Trespass" zaledwie dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć - poinformował serwis Deadline Hollywood.
 • Carrey i Schumacher kręcą razem

  Carrey i Schumacher kręcą razem

  Jim Carrey ("Bruce Wchechmogący", "Zakochany bez pamięci") i Joel Schumacher ("Upiór w operze", "Telefon") prowadzą rozmowy w sprawie filmu "The Number 23" - donosi magazyn "Variety". Scenariusz filmu, który wyprodukuje wytwórnia New Line Cinema, napisał Fernley Philips. Zdjęcia mają rozpocząć się w listopadzie 2005.
 • Upiór w Krakowie

  Upiór w Krakowie

  We wtorek wieczorem, 11 stycznia, krakowski Teatr im. Juliusza Słowackiego zamienił się na kilka godzin w paryską Opera Populaire. Wieczorem odbył się tam specjalny przedpremierowy pokaz musicalu "Upiór w operze". INTERIA.PL jest patronem medialnym filmu.
 • Upiór w operze pozdrawia

  Upiór w operze pozdrawia

  W krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego we wtorek, 11 stycznia, odbędzie się specjalny przedpremierowy pokaz filmu "Upiór w operze". Choć twórcy obrazu nie będą mogli osobiście pojawić się w ten wieczór w Krakowie, pozdrowią publiczność za pośrednictwem telebimu. Tylko w INTERIA.PL możecie już teraz posłuchać słów aktorów i producenta tej niezwykłej opowieści.
 • "Upiór w operze" w Krakowie

  "Upiór w operze" w Krakowie

  Ogólnopolska premiera filmu "Upiór w operze" odbędzie się 11 stycznia 2005 roku w Teatrze Słowackiego w Krakowie. Niezwykły musical, nominowany do trzech Złotych Globów, trafi na ekrany kin w całej Polsce 14 stycznia. INTERIA.PL jest patronem medialnym filmu.
 • Osobowości Colina Farrella

  Osobowości Colina Farrella

  Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że powstanie film opowiadający prawdziwą historię Billy'ego Milligana. Obraz początkowo miał wyreżyserować Todd Field ("Za drzwiami sypialni"). Projekt przejął jednak od niego Joel Schumacher ("Veronica Guerin", "Upiór w operze"), który prowadzi obecnie rozmowy z Colinem Farrellem mającym zagrać w filmie główną rolę.
 • "Upiór w operze" w kinie

  "Upiór w operze" w kinie

  Premiera filmowej wersji wielkiego musicalowego przeboju Andrew Loyda Webera "Upiór w operze" odbędzie się 7 stycznia w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Tydzień później amerykańska produkcja, w reżyserii Joela Schumachera ("Telefon", "Upadek"), trafi na ekrany polskich kin.