Jodie Foster

Artykuły - Jodie Foster (57)

 • Gwiazdy w remake'ach europejskich hitów

  Gwiazdy w remake'ach europejskich hitów

  Islandzka "Kobieta idzie na wojnę" i duńscy "Winni" doczekają się amerykańskich wersji. Do obu produkcji zaangażowano już głównych aktorów.
 • Jodie Foster: Sława jej nie zepsuła

  Jodie Foster: Sława jej nie zepsuła

  Mogła zachłysnąć się sławą i spaść na dno. Ale spotkała Roberta De Niro: – Nie jesteś bogiem. Żaden aktor nie jest – mówił. Jodie Foster wzięła to sobie do serca.
 • Winona Ryder: Jodie Foster mnie uratowała

  Winona Ryder: Jodie Foster mnie uratowała

  W najnowszym wywiadzie dla magazynu "The Edit" Winona Ryder ("Edward Nożycoręki", "Przerwana lekcja muzyki") podziękowała Jodie Foster za uratowanie jej kariery. Foster wiele lat wcześniej poradziła młodziutkiej Ryder, by nie zgodziła się zagrać w filmie "Gangsterzy".
 • "Milczenie owiec": To już 25 lat!

  "Milczenie owiec": To już 25 lat!

  Premiera "Milczenia owiec" miała miejsce dokładnie 25 lat temu. Thriller z Jodie Foster i legendarnym Sir Anthony Hopkinsem zapisał się w historii kina i po latach trudno byłoby znaleźć kogoś, kto choć raz nie widział tego dzieła. Mimo tak wielkiej popularności, istnieje wiele ciekawych faktów, które mogły umknąć uwadze nawet największemu fanowi Hannibala Lectera.
 • George Clooney zakładnikiem

  George Clooney zakładnikiem

  W internecie pojawił się pierwszy zwiastun najnowszego filmu w reżyserii Jodie Foster, "Money Monster". Bohaterów opowieści grają m.in. George Clooney i Julia Roberts.
 • Jodie Foster na Kaszubach?

  Jodie Foster na Kaszubach?

  Jodie Foster może zagrać w filmie "Kamerdyner", opowiadającym o Kaszubach pierwszej połowy XX wieku. "Kamerdyner" to saga o miłości kaszubskiego chłopaka i córki pruskich arystokratów.
 • Gwiazdor "Titanika" gejem

  Gwiazdor "Titanika" gejem

  Victor Garber, gwiazda takich filmów jak "Titanic", "Legalna blondynka", "Argo" czy serialu telewizyjnego "Agentka o stu twarzach" wyznał, że jest homoseksualistą. Coming out aktora nastąpił dzień po tym, jak Jodie Foster podczas uroczystej gali wręczania Złotych Globów przyznała, że jest lesbijką.
 • Jodie Foster: Odważna

  Jodie Foster: Odważna

  Jodie Foster miała zaledwie 3 lata, gdy pierwszy raz stanęła przed kamerą. I pomimo różnych zawirowań w jej życiu zawodowym i osobistym, wciąż jest jedną z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd.
 • Wszyscy jesteśmy potworami?

  Wszyscy jesteśmy potworami?

  Już 20 stycznia dwukrotną laureatkę Oscara Jodie Foster zobaczymy w mistrzowskiej komedii Romana Polańskiego - "Rzeź".

Filmy - Jodie Foster (2)

 • Jodie Foster o roli w filmie "Rzeź"

  Każda z postaci w tym filmie jest bardzo wyrazista - mówi aktorka, która w "Rzezi" Romana Polańskiego zagrała u boku Johna C. Reilly, Christopha Waltza i Kate Winslet.
 • "Rzeź"

  Dwie nowojorskie pary: Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster). Zdawałoby się, że wszystko je łączy. Nienaganne maniery, wysoki standard życia i satysfakcja z uczących się w najlepszych szkołach dzieci...