Joaquin Phoenix

Synonimy:
Phoenix Joaquin,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Joaquin Phoenix (65)

 • Darren Aronofsky chciał obsadzić Joaquina Phoeniksa w roli Batmana

  Darren Aronofsky chciał obsadzić Joaquina Phoeniksa w roli Batmana

  "Batman: Year One" to jeden z projektów Darrena Aronofsky’ego, który nie doczekał się realizacji. W wywiadzie dla magazynu "Empire", reżyser zdradził, że jednym z powodów, dla których projekt nie doszedł do skutku było to, że on chciał, by rolę Batmana zegrał Joaquin Phoenix, ale nie zgodzili się na to szefowie studia Warner Bros.
 • Joaquin Phoenix znowu zaskakuje

  Joaquin Phoenix znowu zaskakuje

  Wydawać by się mogło, że jeśli ktoś, tak jak Joaquin Phoenix, pracuje w branży filmowej od prawie 40 lat, to podchodzi do wszystkiego na chłodno. Tymczasem, jak się okazuje, za każdym razem, gdy rozpoczyna nowy projekt, zżera go ogromny stres.
 • Joaquin Phoenix: Podpaski pod pachami

  Joaquin Phoenix: Podpaski pod pachami

  Wydawać by się mogło, że jeśli ktoś, tak jak Joaquin Phoenix, pracuje w branży filmowej od prawie 40 lat, to podchodzi do wszystkiego na chłodno. Tymczasem, jak się okazuje, za każdym razem, gdy Phoenix rozpoczyna nowy projekt, zżera go ogromny stres.
 • Joaquin Phoenix uratował krowę i cielę z rzeźni

  Joaquin Phoenix uratował krowę i cielę z rzeźni

  Ostatnio w sieci coraz większą popularność zyskuje niesamowite nagranie z Joaquinem Phoenixem w roli głównej. Nie chodzi tutaj jednak o kolejne aktorskie wyzwanie, a walkę o dobro zwierząt.
 • Nowy film Joaquina Phoeniksa

  Nowy film Joaquina Phoeniksa

  Już w maju będzie miał premierę nowy film Joaquina Phoeniksa. Produkowany przez studio A24 film drogi na razie otoczony jest tajemnicą. Wiadomo, że reżyserem jest Mike Mills ("Debiutanci", "Kobiety i XX wiek"). Inne dostępne informacje również zapowiadają się interesująco.
 • Oscary 2020: Emocjonalne przemowy laureatów

  Oscary 2020: Emocjonalne przemowy laureatów

  Brad Pitt i Joaquin Phoenix - w oscarowym wyścigu te dwa nazwiska były wymieniane najczęściej. Zatem statuetka dla Pitta w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy i nagrodzenie brawurowej kreacji "Jokera" nie były zaskoczeniem podczas oscarowej gali. Ale ich przemowy, owszem.
 • Joaquin Phoenix oskarżył członków BAFTA o rasizm

  Joaquin Phoenix oskarżył członków BAFTA o rasizm

  "Wysyłamy osobom innych ras bardzo czytelną wiadomość: nie jesteście tu mile widziani" - powiedział Joaquin Phoenix, odbierając nagrodę BAFTA dla najlepszego aktora. Jego przemowa wywołała poruszenie.
 • Joaquin Phoenix aresztowany w Waszyngtonie

  Joaquin Phoenix aresztowany w Waszyngtonie

  Joaquin Phoenix i Martin Sheen zostali aresztowani w Waszyngtonie za udział w demonstracji przeciwko bierności polityków w obliczu niebezpieczeństw związanych ze zmianami klimatu. Inicjatorką akcji jest Jane Fonda.
 • Joaquin Phoenix: Ten sam smoking

  Joaquin Phoenix: Ten sam smoking

  Na spotkaniu z dziennikarzami tuż po gali wręczenia Złotych Globów Joaquin Phoenix mówił o konieczności dbania o środowisko. Ale aktor swoje zaangażowanie w ekologię zamanifestował nie tylko słowami, ale też czynem. A konkretnie strojem. Gwiazdor postanowił bowiem na każdą tegoroczną galę przychodzić w tym samym smokingu.
 • Joaquin Phoenix dał się "wkręcić" podczas Złotych Globów

  Joaquin Phoenix dał się "wkręcić" podczas Złotych Globów

  Nie od dziś wiadomo, że Joaquin Phoenix nie jest łatwym rozmówcą i jak ognia unika wywiadów. Dlatego dziennikarze, którzy chcieli z nim porozmawiać na gali rozdania Złotych Globów, podczas której odebrał statuetkę za najlepszą rolę męską w dramacie "Joker", zwabili go na wywiad podstępem. Aktor mocno ich jednak zaskoczył.

Zdjęcia - Joaquin Phoenix (21)

 • film.interia.pl
  Te pary wezmą ślub w 2020 roku
 • film.interia.pl
  Joaquin Phoenix na planie filmu "Joker"
 • film.interia.pl
  Joaquin Phoenix na planie filmu "Joker"
 • film.interia.pl
  Joaquin Phoenix na planie filmu "Joker"
 • film.interia.pl
  Joaquin Phoenix na planie filmu "Joker"
 • film.interia.pl
  "Nieracjonalny mężczyzna"

Filmy - Joaquin Phoenix (4)

 • Joaquin Phoenix będzie nowym Jokerem, źródło: Cover Video/x-news

 • "Imigrantka" - fragment filmu

  25 kwietnia do polskich kin trafi „Imigrantka”. Nominowana do Złotej Palmy MFF w Cannes opowieść o trójkącie miłosnym między Polką i dwoma Amerykanami. W rolach głównych: Marion Cotillard, Dagmara Domińczyk, Joaquin Phoenix i Jeremy Renner. Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda (Angela Sarafyan) zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa (Marion Cotillard) rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i opiekunem zostaje Bruno (Joaquin Phoenix), który wciąga ją w nowojorski półświatek brudnych interesów i prostytucji. Ewa przypadkowo poznaje również kuzyna Brunona – Orlando (Jeremy Renner), który swoimi obietnicami na nowo rozbudzi w dziewczynie marzenia i nadzieje.
 • "Ona"

  Niezwykła historia miłosna, samotny pisarz - Theodore (Joaquin Phoenix) kupuje nowy system operacyjny, który jest tak zaprojektowany, aby spełnić wszystkie potrzeby użytkownika.
 • "Mistrz"

  "Mistrz" to fascynująca historia spotkania wizjonera głoszącego, że odkrył zagadkę istnienia (Philip Seymour Hoffman), i człowieka, który mu uwierzył - i zaczął ślepo wypełniać jego polecenia (Joaquin Phoenix).