Joanna Trzepiecińska

Artykuły - Joanna Trzepiecińska (8)

 • Joanna Trzepiecińska: Ja cały czas jestem, tylko gdzie indziej

  Joanna Trzepiecińska: Ja cały czas jestem, tylko gdzie indziej

  W latach 90. uznawana była za jedną z najpiękniejszych aktorek. Przebojem wkroczyła do polskiego kina. Miała 26 lat, kiedy w 1991 roku otrzymała nominację do Złotych Lwów za rolę w filmie Andrzeja Barańskiego "Nad rzeką, której nie ma". Rok później odebrała Złotą Kaczkę, nagrodę czytelników miesięcznika "Film" dla najlepszej aktorki. Choć widzowie pokochali ją potem za rolę Alutki w serialu "Rodzina zastępcza", jej kariera nie potoczyła się tak, jak to sobie wymarzyła.
 • Joanna Trzepiecińska: Jak wygląda i co robi dziś?

  Joanna Trzepiecińska: Jak wygląda i co robi dziś?

  Joanna Trzepiecińska w latach 90. uchodziła za jedną z największych piękności. Młodsze pokolenie kojarzy ją przede wszystkim z roli Alutki w sitcomie „Rodzina zastępcza”.
 • Joanna Trzepiecińska: Czas działa na jej korzyść

  Joanna Trzepiecińska: Czas działa na jej korzyść

  Joanna Trzepiecińska ("Na Wspólnej") jest jedną z niewielu polskich gwiazd, które otwarcie przyznają, że nie boją się upływającego czasu. Uważa wręcz, że czas działa na jej korzyść, że z biegiem lat wzrastają jej szanse na zagranie wspaniałych ról.
 • Dziecko w "Rodzinie zastępczej"

  Dziecko w "Rodzinie zastępczej"

  Alutka (Joanna Trzepiecińska) i Jędrula (Tomasz Dedek), czyli Alicja i Andrzej Kossoniowie z "Rodziny zastępczej" wkrótce zostaną rodzicami. Dziecko w rodzinie to wielka radość i, co tu dużo mówić, więcej obowiązków.
 • Trzepiecińska o popularności

  Trzepiecińska o popularności

  Joanna Trzepiecińska nie zważa na wzrost i spadek swojej popularności. Jest też oziębła w współpracy z mediami.
 • Kto dziś zaśpiewa po raz ostatni?

  Kto dziś zaśpiewa po raz ostatni?

  Już dziś w powracającym po tygodniowej przerwie "jak Oni śpiewają" zobaczymy kilka polskich gwiazd. Wraz z uczestnikami muzycznego show swoje piosenki zaśpiewają, m.in. Gosia Andrzejewicz i Grzegorz Skawiński. A kto odpadnie z programu? Nominowani są Mikołaj Krawczyk i Joanna Trzepiecińska.

Filmy - Joanna Trzepiecińska (2)