Joanna Moro

Artykuły - Joanna Moro (284)

 • Joanna Moro w bikini i bez retuszu

  Joanna Moro w bikini i bez retuszu

  O Joannie Moro zrobiło się głośno, gdy dostała angaż do serialu „Anna German” emitowanego przez Telewizję Polską w 2013 roku.
 • Joanna Moro na straży tradycji

  Joanna Moro na straży tradycji

  ​Dla pochodzącej z Wilna Joanny Moro kultywowanie pamięci o zmarłych, a także dbałość o miejsce ich spoczynku, jest ważnym elementem tradycji. Jako uczennica polskiej szkoły, regularnie pomagała w porządkach na cmentarzu na Rossie.
 • ​Joanna Moro: Zawsze marzyłam o niezależności

  ​Joanna Moro: Zawsze marzyłam o niezależności

  Wolność to największa wartość i najważniejszy cel w życiu Joanny Moro. Osiągnęła go wcześnie, uniezależniając się od rodziców. Zrealizowała również bardziej przyziemne marzenia, takie jak własne mieszkanie, małżeństwo i dzieci. Zimą wybrała się również w wymarzoną podróż do Afryki. Gwiazda twierdzi, że wyjazd ten był dla niej niesamowitym doświadczeniem, które pomoże jej także w pracy aktorki.
 • Joanny Moro wakacje na Litwie

  Joanny Moro wakacje na Litwie

  Na wakacje Joanna Moro udała się na Litwę, gdzie sięgają jej korzenie. Wypoczywała w nadbałtyckim kurorcie, Połądze, a także odwiedziła Wilno.
 • Joanna Moro: Byłam "brzydkim kaczątkiem"

  Joanna Moro: Byłam "brzydkim kaczątkiem"

  Joanna Moro w dzieciństwie miała kompleksy związane z wyglądem. Jej problemem były zbyt duże uszy. Obecnie nie przywiązuje tak dużej wagi do urody, namawia też kobiety, by nie porównywały się z innymi, lecz cieszyły tym, jak same wyglądają.
 • Joanna Moro o serialu "Lifting"

  Joanna Moro o serialu "Lifting"

  "Lifting" to satyryczne przedstawienie wiecznego dążenia do wyidealizowanego piękna. Wszystkie postaci są perfekcyjne, z drugiej strony czegoś im brakuje. Tak jak w życiu - podkreśla Joanna Moro. Aktorka wciela się w serialu w rolę pielęgniarki Margarety, której wygląd ma być dla klientów kliniki chirurgii plastycznej dowodem na to, że skalpel może uczynić cuda. Moro wierzy, że internetowy serial trafi również poza granice Polski.
 • Joanna Moro: Dobrze bawiłam się w "Tańcu z gwiazdami"

  Joanna Moro: Dobrze bawiłam się w "Tańcu z gwiazdami"

  "Życie jest jedno, więc trzeba je przeżyć najpiękniej, jak się da" - napisała na swoim profilu Joanna Moro. Aktorka intensywnie pracuje na planie "Barw szczęścia" i nowego projektu, którego premiera już niebawem. Moro wyznała, że dobrze wspomina "Taniec z gwiazdami", a co sądzi o show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
 • Joanna Moro wpatrzona w Krystynę Jandę

  Joanna Moro wpatrzona w Krystynę Jandę

  Idolką Joanny Moro jest Krystyna Janda. Aktorka poznała ikonę polskiego filmu i teatru, pracując z nią nad spektaklem "Lekcje stepowania" w Och-Teatrze. "To nie jest kobieta, która jest wyniosła i coś udaje" - wychwala Jandę Moro.
 • Joanna Moro nie wyklucza występu w "Azja Express"

  Joanna Moro nie wyklucza występu w "Azja Express"

  Joanna Moro spełnia swoje podróżnicze marzenie. Wraz z mężem wyjeżdża do Afryki, aby zwiedzać mniej znane rejony tego kontynentu. Nie planuje natomiast wyjazdów w ramach programu "Azja Express", nie dostała bowiem takiej propozycji. Zapewnia jednak, że rozważyłaby ją.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Joanna Moro jako Fergie

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Joanna Moro jako Fergie

  W takim wcieleniu Joanny Moro widzowie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jeszcze nie widzieli. W ósmym odcinku show aktorka wcieli się w postać przebojowej Fergie.

Zdjęcia - Joanna Moro (28)

Filmy - Joanna Moro (12)

 • ​Joanna Moro: Zawsze marzyłam o niezależności

  Zimą Joanna Moro wybrała się w wymarzoną podróż do Afryki. Gwiazda twierdzi, że wyjazd ten był dla niej niesamowitym doświadczeniem, które pomoże jej także w pracy aktorki.
 • Joanna Moro: Byłam "brzydkim kaczątkiem"

  Joanna Moro w dzieciństwie miała kompleksy związane z wyglądem. Jej problemem były zbyt duże uszy. Obecnie nie przywiązuje tak dużej wagi do urody, namawia też kobiety, by nie porównywały się z innymi, lecz cieszyły tym, jak same wyglądają.
 • Joanna Moro o serialu "Lifting"

  "Lifting" to satyryczne przedstawienie wiecznego dążenia do wyidealizowanego piękna. Wszystkie postaci są perfekcyjne, z drugiej strony czegoś im brakuje. Tak jak w życiu - podkreśla Joanna Moro.
 • Joanna Moro jako Fergie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"