Joanna Moro

Artykuły - Joanna Moro (149)

 • Joanna Moro opublikowała zdjęcie bez ubrania

  Joanna Moro opublikowała zdjęcie bez ubrania

  Ci, którzy obserwują Joannę Moro w mediach społecznościowych, doskonale znają jej zamiłowanie do natury. I nie chodzi tylko o przyrodę czy ekologię, ale również własne ciało. Aktorka chętnie pozuje do zdjęć bez makijażu i publikuje swoje fotografie bez retuszu, czym zdecydowanie wyróżnia się na tle innych polskich gwiazd.
 • Joanna Moro: Hinduskie pozdrowienie

  Joanna Moro: Hinduskie pozdrowienie

  W życiu Joanny Moro szykuje się sporo zmian! Aktorka niedawno ujawniła, że wspólnie z mężem spodziewają się trzeciego dziecka! Od tamtej pory internauci mogą podziwiać jej zdjęcia z brzuszkiem, które od czasu do czasu trafiają do jej internetowej galerii. Tym razem gwiazda zaprezentowała się w bikini.
 • Joanna Moro w śmiałej sesji zdjęciowej

  Joanna Moro w śmiałej sesji zdjęciowej

  Joanna Moro spodziewa się trzeciego dziecka. Ostatnio udostępniła na Instagramie śmiałe ciążowe zdjęcia.
 • Joanna Moro pozuje nago w ciąży?

  Joanna Moro pozuje nago w ciąży?

  O tym, że Joanna Moro spodziewa się swojego trzeciego dziecka, wiadomo już od kilku tygodni. Teraz aktorka postanowiła podzielić się z internautami zdjęciami, na których śmiało podkreśla ciążowe krągłości, pozując topless. W opisie wyjaśniła również, że kierował nią ważny powód.
 • Joanna Moro zapozowała nago? Co na to fani?

  Joanna Moro zapozowała nago? Co na to fani?

  Joanna Moro zdobyła popularność dzięki roli Anny German w serialu emitowanym przez Telewizję Polską.
 • Joanna Moro: Nie trwonię żadnej chwili

  Joanna Moro: Nie trwonię żadnej chwili

  W tym roku Joanna Moro zadebiutuje w roli... gospodyni domowej. Gwiazda "Barw szczęścia" opowiada nam o przygotowaniach do świąt i tradycyjnych potrawach z jej rodzinnego Wilna. Aktorka zdradza też, co wydarzy się w życiu jej serialowej bohaterki.
 • Joanna Moro: Łut szczęścia

  Joanna Moro: Łut szczęścia

  Joanna Moro, czyli Zosia z „Barw szczęścia”, opowiedziała o zabawnej sytuacji, która spotkała ją w drodze na plan telenoweli. Jednocześnie przyznaje, że w zawodzie aktora talent to nie wszystko.
 • Joanna Moro w bikini i bez retuszu

  Joanna Moro w bikini i bez retuszu

  O Joannie Moro zrobiło się głośno, gdy dostała angaż do serialu „Anna German” emitowanego przez Telewizję Polską w 2013 roku.
 • Joanna Moro na straży tradycji

  Joanna Moro na straży tradycji

  ​Dla pochodzącej z Wilna Joanny Moro kultywowanie pamięci o zmarłych, a także dbałość o miejsce ich spoczynku, jest ważnym elementem tradycji. Jako uczennica polskiej szkoły, regularnie pomagała w porządkach na cmentarzu na Rossie.
 • ​Joanna Moro: Zawsze marzyłam o niezależności

  ​Joanna Moro: Zawsze marzyłam o niezależności

  Wolność to największa wartość i najważniejszy cel w życiu Joanny Moro. Osiągnęła go wcześnie, uniezależniając się od rodziców. Zrealizowała również bardziej przyziemne marzenia, takie jak własne mieszkanie, małżeństwo i dzieci. Zimą wybrała się również w wymarzoną podróż do Afryki. Gwiazda twierdzi, że wyjazd ten był dla niej niesamowitym doświadczeniem, które pomoże jej także w pracy aktorki.

Zdjęcia - Joanna Moro (12)

Filmy - Joanna Moro (12)

 • ​Joanna Moro: Zawsze marzyłam o niezależności

  Zimą Joanna Moro wybrała się w wymarzoną podróż do Afryki. Gwiazda twierdzi, że wyjazd ten był dla niej niesamowitym doświadczeniem, które pomoże jej także w pracy aktorki.
 • Joanna Moro: Byłam "brzydkim kaczątkiem"

  Joanna Moro w dzieciństwie miała kompleksy związane z wyglądem. Jej problemem były zbyt duże uszy. Obecnie nie przywiązuje tak dużej wagi do urody, namawia też kobiety, by nie porównywały się z innymi, lecz cieszyły tym, jak same wyglądają.
 • Joanna Moro o serialu "Lifting"

  "Lifting" to satyryczne przedstawienie wiecznego dążenia do wyidealizowanego piękna. Wszystkie postaci są perfekcyjne, z drugiej strony czegoś im brakuje. Tak jak w życiu - podkreśla Joanna Moro.
 • Joanna Moro jako Fergie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"