Joanna Moro

Artykuły - Joanna Moro (157)

 • Joanna Moro w ogniu krytyki

  Joanna Moro w ogniu krytyki

  Nawet w dobie pandemii koronawirusa Joanna Moro nie zmieniła swoich planów urlopowych. Wraz z rodziną udała się na Fuerteventurę, jedną z Wysp Kanaryjskich. „Skrajna nieodpowiedzialność” – komentują fani.
 • Joanna Moro w ogniu krytyki za wyjazd na Kanary w czasie pandemii

  Joanna Moro w ogniu krytyki za wyjazd na Kanary w czasie pandemii

  Nawet w dobie pandemii koronawirusa Joanna Moro nie zmieniła swoich planów urlopowych. Wraz z rodziną udała się na Fuerteventurę, jedną z Wysp Kanaryjskich. "Skrajna nieodpowiedzialność" – komentują fani.
 • Joanna Moro prowokuje zdjęciami w koronie jak Matka Boska

  Joanna Moro prowokuje zdjęciami w koronie jak Matka Boska

  Joanna Moro pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których w kusej sukience, trzyma na rękach swoją 8-miesięczną córkę Ewę i ma na głowie koronę w stylu Matki Boskiej. Joanno Moro twierdzi, że chce w ten sposób oddać hołd wszystkim mamom, niemniej zdjęcia wywołują kontrowersje.
 • Joanna Moro ma sobowtóra. To jej siostra

  Joanna Moro ma sobowtóra. To jej siostra

  Aktorka z okazji urodzin swojej młodszej siostry Kamili złożyła jej na Instagramie życzenia. Przy okazji zamieściła jej zdjęcia. Fani nie mogą wyjść ze zdumienia, jak bardzo siostry Moro są do siebie podobne fizycznie.
 • Joannę Moro czeka rozłąka z kilkumiesięczną córeczką

  Joannę Moro czeka rozłąka z kilkumiesięczną córeczką

  ​Aktorka w styczniu urodziła swoje trzecie dziecko i w związku z tym zrobiła sobie dłuższą przerwę od obowiązków aktorskich. Jednak zdradziła, że 8 września będzie musiała wyrwać się z rodzinnej sielanki, gdyż wróci wtedy na plan zdjęciowy. I jest tym faktem bardzo przejęta.
 • ​Joanna Moro wraca na plan filmu

  ​Joanna Moro wraca na plan filmu

  Aktorka w styczniu urodziła swoje trzecie dziecko i w związku z tym zrobiła sobie dłuższą przerwę od obowiązków aktorskich. Jak zdradziła, 8 września będzie musiała wyrwać się z rodzinnej sielanki, gdyż wróci wtedy na plan zdjęciowy. I jest tym faktem bardzo przejęta.
 • Joanna Moro ochrzciła córkę

  Joanna Moro ochrzciła córkę

  Aktorka, decydując się na chrzest córki w Wilnie i to w dobie pandemii, podjęła się trudnego zadania. Jedną z przykrych niespodzianek było to, że na uroczystości nie mogła pojawić się matka chrzestna dziewczynki, gdyż Litwa wprowadziła kwarantannę dla przyjezdnych z Polski.
 • Joanna Moro ochrzciła córkę. Nie obyło się bez komplikacji

  Joanna Moro ochrzciła córkę. Nie obyło się bez komplikacji

  Joanna Moro, decydując się na chrzest córki w Wilnie i to w dobie pandemii, podjęła się trudnego zadania. Jedną z przykrych niespodzianek było to, że na uroczystości nie mogła pojawić się matka chrzestna dziewczynki, gdyż Litwa wprowadziła kwarantannę dla przyjezdnych z Polski.
 • Joanna Moro opublikowała zdjęcie bez ubrania

  Joanna Moro opublikowała zdjęcie bez ubrania

  Ci, którzy obserwują Joannę Moro w mediach społecznościowych, doskonale znają jej zamiłowanie do natury. I nie chodzi tylko o przyrodę czy ekologię, ale również własne ciało. Aktorka chętnie pozuje do zdjęć bez makijażu i publikuje swoje fotografie bez retuszu, czym zdecydowanie wyróżnia się na tle innych polskich gwiazd.
 • Joanna Moro: Hinduskie pozdrowienie

  Joanna Moro: Hinduskie pozdrowienie

  W życiu Joanny Moro szykuje się sporo zmian! Aktorka niedawno ujawniła, że wspólnie z mężem spodziewają się trzeciego dziecka! Od tamtej pory internauci mogą podziwiać jej zdjęcia z brzuszkiem, które od czasu do czasu trafiają do jej internetowej galerii. Tym razem gwiazda zaprezentowała się w bikini.

Zdjęcia - Joanna Moro (12)

Filmy - Joanna Moro (12)

 • ​Joanna Moro: Zawsze marzyłam o niezależności

  Zimą Joanna Moro wybrała się w wymarzoną podróż do Afryki. Gwiazda twierdzi, że wyjazd ten był dla niej niesamowitym doświadczeniem, które pomoże jej także w pracy aktorki.
 • Joanna Moro: Byłam "brzydkim kaczątkiem"

  Joanna Moro w dzieciństwie miała kompleksy związane z wyglądem. Jej problemem były zbyt duże uszy. Obecnie nie przywiązuje tak dużej wagi do urody, namawia też kobiety, by nie porównywały się z innymi, lecz cieszyły tym, jak same wyglądają.
 • Joanna Moro o serialu "Lifting"

  "Lifting" to satyryczne przedstawienie wiecznego dążenia do wyidealizowanego piękna. Wszystkie postaci są perfekcyjne, z drugiej strony czegoś im brakuje. Tak jak w życiu - podkreśla Joanna Moro.
 • Joanna Moro jako Fergie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"