Joanna Liszowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Joanna Liszowska (Aktorka) ,

Artykuły - Joanna Liszowska (208)

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9": Świąteczny odcinek pełen niespodzianek!

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9": Świąteczny odcinek pełen niespodzianek!

  Najnowsza część dziewiątej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zaskoczy fanów tej produkcji. Co wydarzy się w świątecznym odcinku?
 • Joanna Liszowska: Fotogeniczna jak Kate Winslet

  Joanna Liszowska: Fotogeniczna jak Kate Winslet

  We wchodzących 22 lipca na ekrany kin "Kobietach bez wstydu" jedną z głównych żeńskich ról gra Joanna Liszowska. Reżyser Sławomir Orzechowski porównał aktorkę do... Kate Winslet.
 • Joanna Liszowska idzie na terapię

  Joanna Liszowska idzie na terapię

  "Jej umiejętność dominowania na ekranie przyrównałbym do fotogeniczności Kate Winslet. Joasia Liszowska jest oczywiście ładniejsza, ale chodzi mi o to, że każde pojawienie się Winslet na ekranie ma dla widza znaczenie, jej postać jest zawsze istotna" - opowiada Witold Orzechowski, reżyser i scenarzysta "Kobiet bez wstydu". W jego najnowszej produkcji aktorka wciela się w rolę energicznej bizneswoman Alicji Marczak. Trafia na kozetkę Piotra Roli-Kossaka (Michał Lesień) i tak jak pozostałe pacjentki traci dla niego głowę.
 • Skrzynecka o Joannie L.: Widziałam ją tego dnia trzeźwą

  Skrzynecka o Joannie L.: Widziałam ją tego dnia trzeźwą

  Katarzyna Skrzynecka zabrała głos w sprawie Joanny L., która kilka dni temu pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję dwóch aut. Prezenterka twierdzi, że aktorka nie była pijana, bo tego dnia panie pracowały razem na planie show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Filmy - Joanna Liszowska (6)

 • Skrzynecka broni Liszowskiej: Dzieje jej się wielka krzywda

  Katarzyna Skrzynecka zabrała głos w sprawie Joanny Liszowskiej, która kilka dni temu pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję dwóch aut. Prezenterka twierdzi, że aktorka nie była pijana, bo tego dnia panie pracowały razem na planie show "Twoja twarz brzmi znajomo".
 • Joanna Liszowska nagrywa piosenki na płytę

  Aktorka filmowa i teatralna – Joanna Liszowska – rozpoczęła pracę nad piosenkami, które mają znaleźć się na jej debiutanckiej płycie. Artystka nie zamierza jednak rezygnować z obowiązków związanych z aktorstwem. Pierwszy nowy utwór Liszowska zaprezentowała już w trakcie Sylwestrowej Nocy Przebojów w Gdyni. Nad kolejnymi pracuje w Sztokholmie ze znajomą producentką. W połowie marca Liszowska po długiej przerwie wróciła również na deski Teatru 6.piętro, gdzie jako Justysia występuje w spektaklu „Fredro dla Dorosłych – Mężów i Żon”. – Przed oficjalnym występem był lekki stres; mimo prób i tego, że grałam ten spektakl już wcześniej. Mam dużo radości z grania i bardzo cieszę się z powrotu na deski teatru - mówi Liszowska.
 • Joanna Liszowska wie, jak usidlić faceta!

  W nowym telewizyjnym programie Joanna Liszowska będzie pomagać singielkom w zdobyciu pewności siebie i... wymarzonego mężczyzny. A czy ona sama ma swój "sposób na faceta"? Posłuchajcie!
 • Joanny Liszowskiej sposób na dobry dzień

  Pozytywne myślenie i uśmiech na twarzy mojego dziecka - to gwarantuje mi dobry nastrój - mówi aktorka.