Joanna Liszowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Joanna Liszowska (Aktorka) ,

Artykuły - Joanna Liszowska (116)

 • Joanna Liszowska o rozbieranych scenach

  Joanna Liszowska o rozbieranych scenach

  Popularna aktorka była gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich czwartkowej relacji na żywo na Instagramie. Rozmowa dotyczyła m.in. nagości w teatrze i kinie.
 • ​Joanna Liszowska ma opory przed graniem scen erotycznych

  ​Joanna Liszowska ma opory przed graniem scen erotycznych

  ​Joanna Liszowska była gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich czwartkowej relacji na żywo na Instagramie. Rozmowa dotyczyła m.in. nagości w teatrze i kinie.
 • Joanna Liszowska: Wzrok na dekolt!

  Joanna Liszowska: Wzrok na dekolt!

  Joanna Liszowska doskonale wie, jak zwrócić uwagę internautów! Aktorka znana m.in. z serialu: "Przyjaciółki" wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym wspólnie z Adrianą Kalską i Hanną Śleszyńską wpatrują się w swoje... dekolty! Panie odziane są w stroje do spektaklu, w którym występują i które charakteryzują się dość mocnym wycięciem.
 • Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu

  Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu

  Joanna Liszowska, jedna z najbardziej znanych polskich aktorek telewizyjnych i teatralnych, zaskoczyła swoich fanów niecodziennym zdjęciem.
 • Joanna Liszowska odsłoniła ciało w słusznym celu

  Joanna Liszowska odsłoniła ciało w słusznym celu

  Joanna Liszowska jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwują aż 142 tys. użytkowników!
 • Joanna Liszowska w ogniu krytyki za swoją wersję "Aleją gwiazd" Zdzisławy Sośnickiej

  Joanna Liszowska w ogniu krytyki za swoją wersję "Aleją gwiazd" Zdzisławy Sośnickiej

  Występ Joanny Liszowskiej podczas koncertu Disco pod Gwiazdami w Białymstoku wzbudził gorące emocje. "Nie wiem, kto do tego dopuścił" - to jeden z łagodniejszych komentarzy po jej wykonaniu przeboju Zdzisławy Sośnickiej.
 • Disco pod Gwiazdami: Polsat zaprasza do Białegostoku

  Disco pod Gwiazdami: Polsat zaprasza do Białegostoku

  Już 3 i 4 sierpnia Województwo Podlaskie i Telewizja Polsat zapraszają na szóstą edycję koncertu Disco pod Gwiazdami. Tym razem impreza odbędzie się w samym sercu Podlasia – na terenie Politechniki Białostockiej.
 • Joanna Liszowska wraca do śpiewania!

  Joanna Liszowska wraca do śpiewania!

  Joanna Liszowska wraca do swojej pasji, czyli śpiewania. Jej nowy utwór nosi tytuł "Into U".
 • Joanna Liszowska zaprezentowała teledysk "Into U". Fani zaskoczeni metamorfozą

  Joanna Liszowska zaprezentowała teledysk "Into U". Fani zaskoczeni metamorfozą

  Joanna Liszowska już wielokrotnie pokazywała, że kocha śpiewać. Do tej pory robiła to okazjonalnie w spektaklach i telewizyjnych programach. Teraz postanowiła bardziej poważnie zająć się swoją karierą wokalną i zaprezentowała pierwszy singiel wraz z teledyskiem, w którym przeszła sporą metamorfozę. Posłuchaj "Into U".
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9": Świąteczny odcinek pełen niespodzianek!

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9": Świąteczny odcinek pełen niespodzianek!

  Najnowsza część dziewiątej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zaskoczy fanów tej produkcji. Co wydarzy się w świątecznym odcinku?

Filmy - Joanna Liszowska (7)

 • Joanna Liszowska i jej typowy dzień

  Mateusz Hładki spędził dzień z Joanną Liszowską i zobaczył, jak aktorka przygotowuje się do spektaklu „Piękna Lucynda” w teatrze 6. Piętro. Opowiedziała także, nad jakimi artystycznymi projektami obecnie pracuje.
 • Skrzynecka broni Liszowskiej: Dzieje jej się wielka krzywda

  Katarzyna Skrzynecka zabrała głos w sprawie Joanny Liszowskiej, która kilka dni temu pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję dwóch aut. Prezenterka twierdzi, że aktorka nie była pijana, bo tego dnia panie pracowały razem na planie show "Twoja twarz brzmi znajomo".
 • Joanna Liszowska nagrywa piosenki na płytę

  Aktorka filmowa i teatralna – Joanna Liszowska – rozpoczęła pracę nad piosenkami, które mają znaleźć się na jej debiutanckiej płycie. Artystka nie zamierza jednak rezygnować z obowiązków związanych z aktorstwem. Pierwszy nowy utwór Liszowska zaprezentowała już w trakcie Sylwestrowej Nocy Przebojów w Gdyni. Nad kolejnymi pracuje w Sztokholmie ze znajomą producentką. W połowie marca Liszowska po długiej przerwie wróciła również na deski Teatru 6.piętro, gdzie jako Justysia występuje w spektaklu „Fredro dla Dorosłych – Mężów i Żon”. – Przed oficjalnym występem był lekki stres; mimo prób i tego, że grałam ten spektakl już wcześniej. Mam dużo radości z grania i bardzo cieszę się z powrotu na deski teatru - mówi Liszowska.
 • Joanna Liszowska wie, jak usidlić faceta!

  W nowym telewizyjnym programie Joanna Liszowska będzie pomagać singielkom w zdobyciu pewności siebie i... wymarzonego mężczyzny. A czy ona sama ma swój "sposób na faceta"? Posłuchajcie!