Joanna Kulig

Artykuły - Joanna Kulig (250)

 • Polacy na ekranach świata

  Polacy na ekranach świata

  Hollywood to mekka artystów pragnących zrealizować swoje największe marzenia i ambicje. Czasem jedna kreacja staje się dla nich przepustką do kariery. Oto polskie aktorki i aktorzy, którzy już pojawili się w zagranicznych produkcjach. Kto z nich zrobi światową karierę?
 • Netflix: Ruszyły zdjęcia do serialu "The Eddy" z udziałem Joanny Kulig

  Netflix: Ruszyły zdjęcia do serialu "The Eddy" z udziałem Joanny Kulig

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Netflix "The Eddy". Jedną z głównych ról w produkcji gra Joanna Kulig. Na fotelu reżysera zasiada laureat Oscara Damien Chazelle, autor takich głośnych filmów, jak "Whiplas" czy "La La Land".
 • Natalie Portman oczarowana Joanną Kulig

  Natalie Portman oczarowana Joanną Kulig

  W "Vox Lux" Natalie Portman gra gwiazdę muzyki i sama wykonuje partie wokalne. W głowie aktorki równocześnie brzmi też jakże inny rodzaj muzyki - ścieżka dźwiękowa do filmu "Zimna wojna".
 • Joanna Kulig w nowym projekcie oscarowego reżysera

  Joanna Kulig w nowym projekcie oscarowego reżysera

  Netflix ogłosił dzisiaj, że Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w najnowszym serialu steamingowego giganta - "The Eddy". Będzie to debiut telewizyjny nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazelle’a.
 • Chris Martin słucha Mazowsza. "Dwa serduszka" na playliście lidera Coldplay

  Chris Martin słucha Mazowsza. "Dwa serduszka" na playliście lidera Coldplay

  Wokalista brytyjskiej grupy Coldplay opublikował w mediach społecznościowych listę swoich obecnie ulubionych utworów. Znalazła się na niej piosenka wykonywana przez Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze.
 • Joanna Kulig odchodzi z serialu "O mnie się nie martw". Pożegnała się z fanami!

  Joanna Kulig odchodzi z serialu "O mnie się nie martw". Pożegnała się z fanami!

  Joanna Kulig postanowiła rozstać się z serialem "O mnie się nie martw". Na swoim Instagramie pożegnała się z fanami tej produkcji.
 • Joanna Kulig: Spokojnie do tego podchodzę

  Joanna Kulig: Spokojnie do tego podchodzę

  Podchodzę do tego spokojnie, na razie skupiam się na macierzyństwie - powiedziała dziennikarzom Joanna Kulig po zakończeniu gali oscarowej. "Zimna wojna", w której zagrała główną rolę i która była nominowana do Oscarów w trzech kategoriach, nie zdobyła żadnej statuetki.
 • Oscary 2019: Joanna Kulig dla RMF FM

  Oscary 2019: Joanna Kulig dla RMF FM

  "Wspaniałe wrażenia, duże show" - tak w rozmowie z korespondentem RMF FM Pawłem Żuchowskim aktorka Joanna Kulig podsumowała 91. galę Oscarów. "Wielkie przeżycie. Bardzo się cieszę, że mogłam dotrzeć" - podkreśliła gwiazda "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego.
 • Joanna Kulig urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

  Joanna Kulig urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

  Joanna Kulig po raz pierwszy została mamą! Pierwsze dziecko aktorki przyszło na świat kilka dni temu w Los Angeles. Informację potwierdził producent filmowy Piotr Dzięcioł.
 • Oscary 2019: Joanna Kulig śpiewa piosenki z "Zimnej wojny"

  Oscary 2019: Joanna Kulig śpiewa piosenki z "Zimnej wojny"

  W sieci pojawiła się ścieżka dźwiękowa do filmu "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego. Na płytę trafiły trzy kompozycje: "Dwa serduszka" w wersji polskiej i francuskiej oraz "Loin De Toi", wszystkie w wykonaniu Joanny Kulig.

Zdjęcia - Joanna Kulig (22)

 • film.interia.pl
  Joanna Kulig: Aktorka śpiewająca
 • film.interia.pl
  Joanna Kulig: Aktorka śpiewająca
 • film.interia.pl
  Joanna Kulig: Aktorka śpiewająca
 • film.interia.pl
  Joanna Kulig: Aktorka śpiewająca
 • film.interia.pl
  Joanna Kulig: Aktorka śpiewająca
 • film.interia.pl
  Joanna Kulig: Aktorka śpiewająca

Filmy - Joanna Kulig (13)

 • Zdobywcy Orłów 2019, źródło: Agencja TVN/x-news

  W poniedziałek 25 marca 2019 roku odbyła się 21 edycja rozdania Orłów, Polskich Nagród Filmowych. Triumfatorem imprezy okazała się "Zimna wojna", która otrzymała siedem statuetek, w tym za film, reżyserię, scenariusz i pierwszoplanową rolę kobiecą.
 • Joanna Kulig: Ludzie chowają się za maskami

  Joanna Kulig uważa, że ludziom trudno jest mówić o swoich uczuciach, kieruje nimi bowiem strach.
 • Joanna Kulig: Chciałabym zagrać u Allena i Tarantino

  Joanna Kulig rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu i przyznaje, że choć niełatwo jest pogodzić pracę na planie dużych produkcji kinowych z próbami w teatrze i przygotowywaniem się do kolejnych castingów, to jednak mnogość obowiązków jest dla niej motywująca.
 • Joanna Kulig: chciałabym kiedyś zagrać u Woody’ego Allena i Quentina Tarantino

  Dobra zawodowa passa Joanny Kulig trwa od wielu sezonów. Dostaje role, o jakich jej koleżanki po fachu mogą tylko pomarzyć. Właśnie rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu i przyznaje, że choć niełatwo jest pogodzić pracę na planie dużych produkcji kinowych z próbami w teatrze i przygotowywaniem się do kolejnych castingów, to jednak mnogość obowiązków jest dla niej motywująca. Marzy o tym, by kiedyś zagrać u Woody’ego Allena i Quentina Tarantino. Aktorka przyznaje, że w jej życiu zawodowym dużo się teraz dzieje. Widzowie telewizyjnej Dwójki mogą ją oglądać w kolejnym sezonie serialu „O mnie się nie martw”. Miesiąc temu, z kolei na ekrany kin trafił film „Niewinne”, w którym wraz z Agatą Buzek i Agatą Kuleszą zagrały zakonnice. W tej produkcji Joanna Kulig mówi wyłącznie po francusku. Aktorka zapewnia jednak, że nie miała problemu z posługiwaniem się tym językiem. Nauczyła się go dużo wcześniej – na potrzeby filmu „Sponsoring” w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Kulig podkreśla, że na razie nie planuje dłuższego odpoczynku, bo już czeka na nią kolejne aktorskie wyzwanie.