Joanna Kulig

Artykuły - Joanna Kulig (137)

 • "Pajęczyna": Nowa produkcja z Joanną Kulig w roli głównej

  "Pajęczyna": Nowa produkcja z Joanną Kulig w roli głównej

  Joanna Kulig zagra główną rolę w serialu "Pajęczyna". Najnowsza produkcja Player.pl to thriller, którego akcja będzie rozgrywała się równolegle w 1978 roku oraz w 2010 roku.
 • Joanna Kulig w amerykańskiej komedii romantycznej u boku hollywoodzkich gwiazd

  Joanna Kulig w amerykańskiej komedii romantycznej u boku hollywoodzkich gwiazd

  Joanna Kulig kontynuuje międzynarodową karierę. Po udanym występie w serialu Netfliksa "The Eddy", aktorka zagra jedną z głównych ról w amerykańskiej komedii romantycznej "She Came To Me" i pojawi się tam u boku takich hollywoodzkich gwiazd, jak Anne Hathaway, Marisa Tomei, Tahar Rahim i Matthew Broderick.
 • Joanna Kulig w wyjątkowym duecie ze Zbigniewem Wodeckim. Zaśpiewali "Cichą noc"

  Joanna Kulig w wyjątkowym duecie ze Zbigniewem Wodeckim. Zaśpiewali "Cichą noc"

  Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego zaprosiła Joannę Kulig do zaśpiewania kolędy "Cicha noc" w wyjątkowym duecie ze zmarłym muzykiem. Udało się to, dzięki temu, że po 15 latach odnaleziono nagranie, na którym Zbigniew Wodecki zaśpiewał ten utwór.
 • "Kolęda na ten czas": Gwiazdy śpiewają dla Anny Dymnej

  "Kolęda na ten czas": Gwiazdy śpiewają dla Anny Dymnej

  Gwiazdy polskiej piosenki oraz laureaci Festiwalu Zaczarowanej Piosenki dla uzdolnionych wokalnie osób z niepełnosprawnościami nagrały "Kolędę na ten czas". Bożonarodzeniowy utwór jest już dostępny na kanale Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" na YouTube.
 • "The Eddy": Joanna Kulig śpiewa Turnaua

  "The Eddy": Joanna Kulig śpiewa Turnaua

  Z okazji premiery serialu "Eddy" Netflix opublikował materiał, w którym polska aktorka Joanna Kulig śpiewa piosenkę "Między ciszą a ciszą" z repertuaru Grzegorza Turnaua.
 • Joanna Kulig śpiewa "Kiss me in the morning"

  Joanna Kulig śpiewa "Kiss me in the morning"

  Joanna Kulig opublikowała nową wersję utworu "Kiss me in the morning". Autorską wersję piosenki z serialu "The Eddy" polska gwiazda nagrała wraz z zespołem, którego muzycy ze względu na kwarantannę grali jednocześnie, ale każdy w swoim domu.
 • "The Eddy" i Netflix: Zachwycająca Joanna Kulig

  "The Eddy" i Netflix: Zachwycająca Joanna Kulig

  Damien Chazelle, autor obsypanych nagrodami filmów "Whiplash" i "La La Land" oraz Joanna Kulig, bohaterka nominowanej do Oscara "Zimnej wojny" - co ich łączy? "The Eddy" to nowa produkcja, którą od 8 maja można oglądać na platformie Netflix.
 • "The Eddy": Nowy serial Netflix z Joanną Kulig [zwiastun i data premiery]

  "The Eddy": Nowy serial Netflix z Joanną Kulig [zwiastun i data premiery]

  8 maja na platformie Netflix pojawi się serial "The Eddy", w którym jedną z głównych ról zagrała Joanna Kulig. Do sieci trafił już pierwszy zwiastun tej produkcji. Wśród jej twórców jest Damien Chazelle, reżyser nagradzanych filmów "Whiplash" i "La La Land".
 • Joanna Kulig marzy o "odjechanej" roli

  Joanna Kulig marzy o "odjechanej" roli

  Zyskała rozgłos w Polsce i na świecie dzięki roli tancerki i piosenkarki w "Zimnej wojnie". Wkrótce zobaczymy ją jako wokalistkę jazzową w nowym serialu Netfliksa "The Eddy". Jednak Joanna Kulig jest już zmęczona muzycznymi projektami i czeka na inne propozycje.
 • Joanna Kulig olśniła w kreacji polskiego projektanta

  Joanna Kulig olśniła w kreacji polskiego projektanta

  Tegoroczna gala rozdania Europejskich Nagród Filmowych zgromadziła wiele gwiazd. Wśród nich znalazła się Joanna Kulig, która wręczała statuetkę dla najlepszego reżysera. Aktorka olśniła na czerwonym dywanie w klasycznej czarnej kreacji projektu Tomasza Ossolińskiego.

Zdjęcia - Joanna Kulig (18)

 • film.interia.pl
  Joanna Kulig: Debiutowała jako 16-latka
 • film.interia.pl
  Joanna Kulig: Debiutowała jako 16-latka
 • film.interia.pl
  Joanna Kulig: Debiutowała jako 16-latka
 • film.interia.pl
  Joanna Kulig: Debiutowała jako 16-latka
 • film.interia.pl
  Joanna Kulig: Debiutowała jako 16-latka
 • film.interia.pl
  Joanna Kulig: Debiutowała jako 16-latka

Filmy - Joanna Kulig (12)

 • Joanna Kulig: Ludzie chowają się za maskami

  Joanna Kulig uważa, że ludziom trudno jest mówić o swoich uczuciach, kieruje nimi bowiem strach.
 • Joanna Kulig: Chciałabym zagrać u Allena i Tarantino

  Joanna Kulig rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu i przyznaje, że choć niełatwo jest pogodzić pracę na planie dużych produkcji kinowych z próbami w teatrze i przygotowywaniem się do kolejnych castingów, to jednak mnogość obowiązków jest dla niej motywująca.
 • Joanna Kulig: chciałabym kiedyś zagrać u Woody’ego Allena i Quentina Tarantino

  Dobra zawodowa passa Joanny Kulig trwa od wielu sezonów. Dostaje role, o jakich jej koleżanki po fachu mogą tylko pomarzyć. Właśnie rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu i przyznaje, że choć niełatwo jest pogodzić pracę na planie dużych produkcji kinowych z próbami w teatrze i przygotowywaniem się do kolejnych castingów, to jednak mnogość obowiązków jest dla niej motywująca. Marzy o tym, by kiedyś zagrać u Woody’ego Allena i Quentina Tarantino. Aktorka przyznaje, że w jej życiu zawodowym dużo się teraz dzieje. Widzowie telewizyjnej Dwójki mogą ją oglądać w kolejnym sezonie serialu „O mnie się nie martw”. Miesiąc temu, z kolei na ekrany kin trafił film „Niewinne”, w którym wraz z Agatą Buzek i Agatą Kuleszą zagrały zakonnice. W tej produkcji Joanna Kulig mówi wyłącznie po francusku. Aktorka zapewnia jednak, że nie miała problemu z posługiwaniem się tym językiem. Nauczyła się go dużo wcześniej – na potrzeby filmu „Sponsoring” w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Kulig podkreśla, że na razie nie planuje dłuższego odpoczynku, bo już czeka na nią kolejne aktorskie wyzwanie.
 • Joanna Kulig zagra w filmie muzycznym z Maciejem Stuhrem

  Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w filmie „Excentrycy” Janusza Majewskiego. Partnerować będą jej Sonia Bohosiewicz i Maciej Stuhr. Film będzie historią muzyka jazzowego z lat 50., który po powrocie z Anglii do Polski zakłada big-band. Obecnie Joanna Kulig kończy pracę na planie filmu „Niewinne” w reżyserii Anne Fontaine. Film „Excentrycy” będzie ekranizacją powieści Włodzimierza Kowalewskiego pod tym samym tytułem. Akcja książki toczy się w latach 50. XX wieku w Ciechocinku. Bohaterem jest jazzman Fabian, który wraca z Anglii do Polski, aby – jak sam mówi – grać swing. W Ciechocinku zakłada zespół złożony z młodych bikiniarzy grających na potańcówkach, stroiciela fortepianów, tajemniczej femme fatale Modesty i śmiertelnie chorej Wandy. W rolę Fabiana wcieli się Maciej Stuhr. Jako jego koleżanki z zespołu wystąpią Sonia Bohosiewicz i Joanna Kulig. – W tym filmie będę tańczyć boogie-woogie i śpiewać muzykę jazzową z lat 50. Moja postać ma głęboką tajemnicę, okazuje się jednak, że fatalnie się zakochuje i to jest bardzo problematyczne – mówi Joanna Kulig.