Joanna Koroniewska

Artykuły - Joanna Koroniewska (147)

 • Księżna Kate i książę William rozstali się! Nie oni jedyni zaskoczyli fanów!

  Księżna Kate i książę William rozstali się! Nie oni jedyni zaskoczyli fanów!

  Księżna Kate i Książę William, Chrissy Teigen i John Legend, a z polskiego podwórka - Maja Plich i Krzysztof Rutkowski oraz Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - te pary rozstały się i wszyscy spodziewali się, że to już koniec, lecz płomień miłości nie zgasł do końca i zakochani dali sobie drugą szansę. Czas pokazał, że była to najlepsza decyzja, jaką mogli podjąć. Kto jeszcze w gwiazdorskiego otoczenia przechodził takie miłosne perypetie?
 • Koniec "Domówki u Dowborów"? Para została okradziona!

  Koniec "Domówki u Dowborów"? Para została okradziona!

  W nocy po przegranym przez polskich piłkarzy meczu na Euro 2020 Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska ogłosili na Instagramie, że ukradziono im luksusowe auto. Prezenter show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" początkowo najbardziej żałował pozostawionej w aucie nowej rakiety tenisowej. Teraz okazuje się, że zginął również laptop, którego małżeństwo używa do realizacji popularnego programu internetowego z udziałem zaprzyjaźnionych gwiazd.
 • Joanna Koroniewska pokazała córkę! Do kogo jest podobna?

  Joanna Koroniewska pokazała córkę! Do kogo jest podobna?

  Joanna Koroniewska pochwaliła się sukcesem swojej starszej córki - Janiny, publikując przy okazji jej zdjęcie. Nastolatka zdała egzamin II stopnia w szkole muzycznej, ale nie to stało się tematem komentarzy fanów. Ich uwagę przykuła niezwykła uroda córki Koroniewskiej.
 • Joanna Koroniewska: Spadła na nią fala hejtu! Wszystko przez... biust

  Joanna Koroniewska: Spadła na nią fala hejtu! Wszystko przez... biust

  Z pozoru zwykłe zdjęcie, na którym Joanna Koroniewska w towarzystwie męża uprawia jogging, wywołało prawdziwą burzę. Obiektem ożywionej dyskusji stał się biust aktorki. Dawna gwiazda "M jak miłość" nie przeszła obojętnie obok hejterskich komentarzy.
 • Koroniewska nago w wannie. "Jak z Playboya"

  Koroniewska nago w wannie. "Jak z Playboya"

  Joanna Koroniewska zaskoczyła fanów śmiałymi kadrami. Aktorka pozuje nago, wylegując się w wannie. Tak sfotografował ją mąż!
 • Małgorzata Rozenek-Majdan nie była jedyna! To wakacyjny hit wśród gwiazd!

  Małgorzata Rozenek-Majdan nie była jedyna! To wakacyjny hit wśród gwiazd!

  Okres pandemii dał się wszystkim we znaki. Nie tylko zwykli ludzie, ale i gwiazdy były spragnione normalności, dlatego ostatnio tłumnie wyjeżdżały na wakacje, gdy przepisy dotyczące podróżowania zostały nieco poluzowane. Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan, Doda, czy Kasia Cichopek długo nie czekały na to, by spakować walizki i cieszyć się pięknem egzotycznych plaż!
 • Joanna Koroniewska odniosła się do oskarżeń, jakoby miała anoreksję

  Joanna Koroniewska odniosła się do oskarżeń, jakoby miała anoreksję

  Aktorka od lat ma szczupłą sylwetkę. Ale gdy przy okazji swojego niedawnego urlopu na Wyspach Kanaryjskich opublikowała na Instagramie kilka zdjęć w stroju kąpielowym, zaczęła otrzymywać jeszcze więcej wiadomości od fanów z uwagami, że podejrzewają oni u niej anoreksję. Joanna Koroniewska uspokoiła swoich obserwatorów, że jest teraz okazem zdrowa. Poza tym zwróciła uwagę, że osoby szczupłe też bywają ofiarami bodyshamingu - są poniżane z powodu wyglądu.
 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uprzedzają falę hejtu

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uprzedzają falę hejtu

  Czy z wyjazdu na wakacje z dziećmi trzeba się tłumaczyć? Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uznali, że powinni. Gwiazdorska para, która wybrała się z córkami na Wyspy Kanaryjskie, spodziewając się zalewu nieprzychylnych komentarzy internautów, postanowiła uprzedzić ten atak.
 • ​Joanna Koroniewska: Radykalna zmiana fryzury?

  ​Joanna Koroniewska: Radykalna zmiana fryzury?

  Na początku roku ​Joanna Koroniewska zapowiedziała na swoim kanale na YouTube - "Dowbory Be Happy", że jej najważniejszym postanowieniem noworocznym jest zadbać o siebie. Wymieniła też szereg zabiegów medycyny estetycznej i kosmetycznych, którym zamierza się poddać, by wyglądać młodziej. Nie wspomniała jednak wtedy, że zastanawia się także nad całkowitą metamorfozę fryzury. Teraz ogłosiła to na Instagramie i poprosiła o radę w kwestii wyboru cięcia i koloru włosów.
 • Joanna Koroniewska: Dwoje dzieci, osiem ciąż

  Joanna Koroniewska: Dwoje dzieci, osiem ciąż

  Joanna Koroniewska opublikowała na swoim Instagramie długi i emocjonalny wpis. Popularna aktorka zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie, wspominając m.in. o bólu po stracie dziecka i poronieniach...

Zdjęcia - Joanna Koroniewska (28)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Witolda Pyrkosza
 • film.interia.pl
  "M jak miłość': Jak wyglądali 15 lat temu?

Filmy - Joanna Koroniewska (5)