Joanna Koroniewska

Artykuły - Joanna Koroniewska (238)

 • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: Tak przygotowywali się do gali

  Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: Tak przygotowywali się do gali

  Końcówka lutego to dla polskich gwiazd i celebrytów bardzo intensywny czas. Dzień po gali rozdania Telekamer odbyła się impreza ramówkowa telewizji Polsat.
 • Joanna Koroniewska wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Co z "M jak miłość"?

  Joanna Koroniewska wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Co z "M jak miłość"?

  Joanna Koroniewska, niezapomniana Małgosia Mostowiak z serialu "M jak miłość", w lutym tego roku po raz drugi została mamą. Po urodzeniu Helenki aktorka postanowiła zrobić sobie długi urlop. Dopiero teraz wróciła do pracy.
 • Joanna Koroniewska wraca do "M jak miłość"? Mamy komentarz aktorki!

  Joanna Koroniewska wraca do "M jak miłość"? Mamy komentarz aktorki!

  ​O tym powrocie plotkuje się od lat. Nic dziwnego, w końcu postać Joanny Koroniewskiej była jedną z najbardziej lubianych, a jej odejście rozczarowało wielu fanów. Od tamtej pory wielu z nich żyje nadzieją, że do "M jak miłość" wróci Małgosia Mostowiak. Ostatnio nawet Małgorzata Pieńkowska powiedziała, że nadszedł czas, by Koroniewska wróciła. Czy aktorka dała się przekonać? Na Instagramie skomentowała sprawę. Wszystko jest jasne!
 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska nie myśli o nowych rolach

  "M jak miłość": Joanna Koroniewska nie myśli o nowych rolach

  Joanna Koroniewska, niezapomniana Małgosia Mostowiak z "M jak miłość", która niedawno po raz drugi została mamą, nie zamierza zbyt szybko wracać do pracy. Nie chce zostawiać malutkiej córeczki pod opieką niani lub babci... Nie myśli o nowych rolach, bo uważa, że rola matki jest najpiękniejsza na świecie i żadna inna nie może się z nią równać.
 • Joanna Koroniewska urodziła!

  Joanna Koroniewska urodziła!

  Aktorka i Maciej Dowbor w końcu doczekali się drugiego dziecka! Joanna Koroniewska na swoim Instagramie podzieliła się wieścią, że na świat przyszła druga pociecha. Szczęśliwa mama nie omieszkała też przy okazji zdradzić, czy 8-letnia Janinka ma teraz siostrę czy też brata.
 • Joanna Koroniewska wsparła Michała Piróga

  Joanna Koroniewska wsparła Michała Piróga

  Joanna Koroniewska przeżywa właśnie bardzo dobry czas. Wkrótce zostanie mamą drugiego dziecka. Jej starsza córka Janina ma obecnie osiem lat.

Zdjęcia - Joanna Koroniewska (60)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Witolda Pyrkosza
 • film.interia.pl
  "M jak miłość': Jak wyglądali 15 lat temu?

Filmy - Joanna Koroniewska (5)