Joanna Koroniewska

Artykuły - Joanna Koroniewska (131)

Zdjęcia - Joanna Koroniewska (28)

  • film.interia.pl
    Pogrzeb Witolda Pyrkosza
  • film.interia.pl
    "M jak miłość': Jak wyglądali 15 lat temu?

Filmy - Joanna Koroniewska (9)

  • Joanna Koroniewska influencerką?

    Warszawa, pokaz Susan Swimwear: Winter Queen (30.01). Joanna Koroniewska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją prawie 350 tys. użytkowników. Czy uważa się już za influencerkę? - Tak. Cieszę się, że odkryłam Instagram. Rok temu zabrałam się za to naprawdę na poważnie - powiedziała. - Odkryłam sociale od innej strony. To niesamowita platforma żeby się poznać, zmieniać i inspirować - dodała.
  • Przepis na… życie w biegu Joanny Koroniewskiej

    Jak wygląda zwykły dzień z życia Joanny Koroniewskiej? Czym jest dla niej macierzyństwo? Jakie znaczenie ma dla niej prowadzenie Instagrama? Jak realizuje się w pracy na scenie?
  • Joanna Koroniewska o Patryku Vedze: Ma w sobie coś niesamowitego

    Patryk Vega od dłuższego czasu robi furorę dzięki swoim filmowym hitom. On sam jako twórca wzbudza kontrowersje. Można spotkać się z opiniami, że ma "parcie na szkło". Joanna Koroniewska nie podziela tych zarzutów. - Patryk Vega ma w sobie coś niesamowitego. Ma taką pewność siebie i jest tak bardzo niepolski - powiedziała. Jak aktorka zareagowałaby, gdyby Vega złożył jej propozycję zagrania w swoim filmie? - Jak masz zobowiązania teatralne to nie ma tak, że wszystko rzucasz dla filmu, więc w mojej sytuacji bywałoby rożnie - wyznała. Podkreśliła również, że jest wybredna w doborze aktorskiego repertuaru. - Nieczęsto mnie widzicie. Nie dlatego, że ja nie dostaję tych ról, ale ja je sobie dobieram - zdradziła.
  • Joanna Koroniewska o swoich urodzinach i rzucaniu nałogu

    Joanna Koroniewska niedawno obchodziła urodziny i opowiedziała, jak je świętowała. Zdradziła także, że przez lata była uzależniona od papierosów. Po wielu próbach udało jej się rzucić palenie. – Papierosy są złe – dodała aktorka.