Joanna Koroniewska

Artykuły - Joanna Koroniewska (134)

 • Joanna Koroniewska o akceptacji swojego ciała

  Joanna Koroniewska o akceptacji swojego ciała

  Aktorka zamieściła na swoim Instagramie nietypowe zdjęcie w stroju kąpielowym. W długim poście pisze m.in. o samoakceptacji, dystansie do swojego wyglądu i charakteru. Pani Joanna ma bardzo zdrowe podejście i przyznaje, że naprawdę kocha to, co ma.
 • "Co w duszy gra": Usłyszymy Koroniewską i Kota

  "Co w duszy gra": Usłyszymy Koroniewską i Kota

  "Nareszcie możemy Wam powiedzieć, że pracowaliśmy dla Was ostatnio naprawdę intensywnie nad super projektem Disney i Pixar!" - poinformowała na Instagramie Joanna Koroniewska. I zdradziła, że użyczyła swojego głosu jednemu z bohaterów filmu "Co w duszy gra". Podczas nagrywania dubbingu partnerował jej Tomasz Kot.
 • "Domówka u Dowborów"​: Instagramowy program z wakacyjną formułą

  "Domówka u Dowborów"​: Instagramowy program z wakacyjną formułą

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chcą stworzyć namiastkę wakacji osobom, które nie mogą w tym roku wyjechać na urlop. Dlatego przez całe lato będą emitować swój wymyślony na czas kwarantanny program "Domówka u Dowborów" w nowej, letniej odsłonie.
 • Joanna Koroniewska podpadła internautom

  Joanna Koroniewska podpadła internautom

  W poniedziałek, 18 maja, otwarte zostały restauracje oraz salony kosmetyczne i fryzjerskie. Sporo gwiazd i celebrytek już zdążyło skorzystać z ich oferty.
 • Joanna Koroniewska została influencerką?

  Joanna Koroniewska została influencerką?

  Joanna Koroniewska z wykształcenia jest aktorką. Popularność przyniosła jej rola w serialu "M jak miłość".
 • Joanna Koroniewska pozuje w białym bikini

  Joanna Koroniewska pozuje w białym bikini

  Joanna Koroniewska jest propagatorką zdrowego stylu życia i wielbicielką naturalnego wyglądu. 41-letnia aktorka uwielbia uprawiać sport.
 • Joanna Koroniewska o swoim zabieganym życiu

  Joanna Koroniewska o swoim zabieganym życiu

  Joanna Koroniewska-Dowbor z powodzeniem łączy role żony, matki i aktorki, a do tego prowadzi zdrowy tryb życia. Jak znajduje na to czas?
 • Joanna Koroniewska zaskoczyła fanów. Pokazała się w dresie!

  Joanna Koroniewska zaskoczyła fanów. Pokazała się w dresie!

  Joanna Koroniewska-Dowbor to polska aktorka znana z roli Małgosi Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Jest także aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i bardzo stylową kobietą.
 • Joanna Koroniewska zachwyca się Patrykiem Vegą

  Joanna Koroniewska zachwyca się Patrykiem Vegą

  Patryk Vega od dłuższego czasu robi furorę dzięki swoim filmowym hitom. On sam jako twórca wzbudza kontrowersje, choć ma też wielu zwolenników.
 • Joanna Koroniewska zachwycona Blanką Lipińską

  Joanna Koroniewska zachwycona Blanką Lipińską

  Joanna Koroniewska być może przyjęłaby propozycję roli w ekranizacji powieści erotycznej Blanki Lipińskiej.

Zdjęcia - Joanna Koroniewska (28)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Witolda Pyrkosza
 • film.interia.pl
  "M jak miłość': Jak wyglądali 15 lat temu?

Filmy - Joanna Koroniewska (9)

 • Joanna Koroniewska influencerką?

  Warszawa, pokaz Susan Swimwear: Winter Queen (30.01). Joanna Koroniewska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją prawie 350 tys. użytkowników. Czy uważa się już za influencerkę? - Tak. Cieszę się, że odkryłam Instagram. Rok temu zabrałam się za to naprawdę na poważnie - powiedziała. - Odkryłam sociale od innej strony. To niesamowita platforma żeby się poznać, zmieniać i inspirować - dodała.
 • Przepis na… życie w biegu Joanny Koroniewskiej

  Jak wygląda zwykły dzień z życia Joanny Koroniewskiej? Czym jest dla niej macierzyństwo? Jakie znaczenie ma dla niej prowadzenie Instagrama? Jak realizuje się w pracy na scenie?
 • Joanna Koroniewska o Patryku Vedze: Ma w sobie coś niesamowitego

  Patryk Vega od dłuższego czasu robi furorę dzięki swoim filmowym hitom. On sam jako twórca wzbudza kontrowersje. Można spotkać się z opiniami, że ma "parcie na szkło". Joanna Koroniewska nie podziela tych zarzutów. - Patryk Vega ma w sobie coś niesamowitego. Ma taką pewność siebie i jest tak bardzo niepolski - powiedziała. Jak aktorka zareagowałaby, gdyby Vega złożył jej propozycję zagrania w swoim filmie? - Jak masz zobowiązania teatralne to nie ma tak, że wszystko rzucasz dla filmu, więc w mojej sytuacji bywałoby rożnie - wyznała. Podkreśliła również, że jest wybredna w doborze aktorskiego repertuaru. - Nieczęsto mnie widzicie. Nie dlatego, że ja nie dostaję tych ról, ale ja je sobie dobieram - zdradziła.
 • Joanna Koroniewska o swoich urodzinach i rzucaniu nałogu

  Joanna Koroniewska niedawno obchodziła urodziny i opowiedziała, jak je świętowała. Zdradziła także, że przez lata była uzależniona od papierosów. Po wielu próbach udało jej się rzucić palenie. – Papierosy są złe – dodała aktorka.