Joanna Koroniewska

Artykuły - Joanna Koroniewska (140)

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uprzedzają falę hejtu

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uprzedzają falę hejtu

  Czy z wyjazdu na wakacje z dziećmi trzeba się tłumaczyć? Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uznali, że powinni. Gwiazdorska para, która wybrała się z córkami na Wyspy Kanaryjskie, spodziewając się zalewu nieprzychylnych komentarzy internautów, postanowiła uprzedzić ten atak.
 • ​Joanna Koroniewska: Radykalna zmiana fryzury?

  ​Joanna Koroniewska: Radykalna zmiana fryzury?

  Na początku roku ​Joanna Koroniewska zapowiedziała na swoim kanale na YouTube - "Dowbory Be Happy", że jej najważniejszym postanowieniem noworocznym jest zadbać o siebie. Wymieniła też szereg zabiegów medycyny estetycznej i kosmetycznych, którym zamierza się poddać, by wyglądać młodziej. Nie wspomniała jednak wtedy, że zastanawia się także nad całkowitą metamorfozę fryzury. Teraz ogłosiła to na Instagramie i poprosiła o radę w kwestii wyboru cięcia i koloru włosów.
 • Joanna Koroniewska: Dwoje dzieci, osiem ciąż

  Joanna Koroniewska: Dwoje dzieci, osiem ciąż

  Joanna Koroniewska opublikowała na swoim Instagramie długi i emocjonalny wpis. Popularna aktorka zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie, wspominając m.in. o bólu po stracie dziecka i poronieniach...
 • Maciej Dowbor liczy na profity "w naturze"?

  Maciej Dowbor liczy na profity "w naturze"?

  Znany prezenter telewizyjny napisał na Instagramie długi hymn pochwalny na temat swojej żony, Joanny Koroniewskiej, po jej występie w nowym spektaklu. A już w komentarzu pod postem wyjawił, że zrobił to, bo "liczy na pewne profity... w naturze". Aktorka nie kryła rozczarowania.
 • Maciej Dowbor chwali żonę, bo liczy na to, że ta odwdzięczy mu się "w naturze"

  Maciej Dowbor chwali żonę, bo liczy na to, że ta odwdzięczy mu się "w naturze"

  Znany prezenter telewizyjny napisał na Instagramie długi hymn pochwalny na temat swojej żony, Joanny Koroniewskiej, po jej występie w nowym spektaklu. A już w komentarzu pod postem wyjawił, że zrobił to, bo „liczy na pewne profity… w naturze”. Aktorka nie kryła rozczarowania.
 • Joanna Koroniewska: Co ją łączy z prezydentem Andrzejem Dudą?

  Joanna Koroniewska: Co ją łączy z prezydentem Andrzejem Dudą?

  Podczas poniedziałkowej "Domówki u Dowborów" gościem Joanny Koroniewskiej i jej męża była popularna aktorka Elżbieta Romanowska. Wśród wielu poruszonych przez tę trójkę tematów były wspomnienia incydentów drogowych. Okazało się, że Joanna Koroniewska przeżyła za kierownicą podobną sytuację, jaką miał ponad cztery lata temu prezydent Andrzej Duda. I to dokładnie tego samego dnia.
 • Joanna Koroniewska o akceptacji swojego ciała

  Joanna Koroniewska o akceptacji swojego ciała

  Aktorka zamieściła na swoim Instagramie nietypowe zdjęcie w stroju kąpielowym. W długim poście pisze m.in. o samoakceptacji, dystansie do swojego wyglądu i charakteru. Pani Joanna ma bardzo zdrowe podejście i przyznaje, że naprawdę kocha to, co ma.
 • "Co w duszy gra": Usłyszymy Koroniewską i Kota

  "Co w duszy gra": Usłyszymy Koroniewską i Kota

  "Nareszcie możemy Wam powiedzieć, że pracowaliśmy dla Was ostatnio naprawdę intensywnie nad super projektem Disney i Pixar!" - poinformowała na Instagramie Joanna Koroniewska. I zdradziła, że użyczyła swojego głosu jednemu z bohaterów filmu "Co w duszy gra". Podczas nagrywania dubbingu partnerował jej Tomasz Kot.
 • "Domówka u Dowborów"​: Instagramowy program z wakacyjną formułą

  "Domówka u Dowborów"​: Instagramowy program z wakacyjną formułą

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chcą stworzyć namiastkę wakacji osobom, które nie mogą w tym roku wyjechać na urlop. Dlatego przez całe lato będą emitować swój wymyślony na czas kwarantanny program "Domówka u Dowborów" w nowej, letniej odsłonie.
 • Joanna Koroniewska podpadła internautom

  Joanna Koroniewska podpadła internautom

  W poniedziałek, 18 maja, otwarte zostały restauracje oraz salony kosmetyczne i fryzjerskie. Sporo gwiazd i celebrytek już zdążyło skorzystać z ich oferty.

Zdjęcia - Joanna Koroniewska (28)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Witolda Pyrkosza
 • film.interia.pl
  "M jak miłość': Jak wyglądali 15 lat temu?

Filmy - Joanna Koroniewska (5)