Joanna Jablczyńska

Artykuły - Joanna Jablczyńska (9)

 • Joanna Jabłczyńska: Serial dał mi popularność

  Joanna Jabłczyńska: Serial dał mi popularność

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że 15 lat na planie serialu "Na Wspólnej" to szmat czasu, ale nie żałuje ani jednego dnia, bo wszystkie emocje i starania, które włożyła w tę produkcję, zaprocentowały. Dzięki tej roli stała się rozpoznawalna, a popularność przełożyła się na kolejne propozycje zawodowe, m.in. udział w programach "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Agent". Aktorka podkreśla jednak, że sama nie rozpycha się łokciami w pogoni za nowymi projektami. Twórcy sami dostrzegają jej potencjał i dzwonią z ciekawymi propozycjami.
 • Joanna Jabłczyńska nie musi wybierać

  Joanna Jabłczyńska nie musi wybierać

  Joanna Jabłczyńska bez trudu łączy karierę prawniczki z graniem w "Na Wspólnej". A jej rola w serialu stale się rozwija.
 • Joanna Jabłczyńska: Udzielam porad prawnych

  Joanna Jabłczyńska: Udzielam porad prawnych

  Temperamentem mogłaby obdzielić kilka osób. Od lat gra w serialu "Na Wspólnej" i jednocześnie pracuje w kancelarii radcowskiej. Jej pasją jest sport. Joanna Jabłczyńska zdradza, jak udaje jej się to wszystko pogodzić.
 • Joanna Jabłczyńska: Nie mogę być z kimś, kto...

  Joanna Jabłczyńska: Nie mogę być z kimś, kto...

  Joanna Jabłczyńska oprócz gry w serialu "Na Wspólnej" ma zamiar po raz kolejny podejść do egzaminu radcowskiego. Aktorka także aktywnie uprawia sport i śpiewa.
 • Joanna Jabłczyńska: Radca na rowerze

  Joanna Jabłczyńska: Radca na rowerze

  Joanna Jabłczyńska w przyszłym roku będzie zdawać egzamin radcowski, gra w serialu "Na Wspólnej" i... pasjami jeździ na rowerze. Znalazła się nawet w zawodowej drużynie kolarskiej.
 • Joanna Jabłczyńska: Dzieci? Przyjdzie czas!

  Joanna Jabłczyńska: Dzieci? Przyjdzie czas!

  Jest młoda, śliczna, ambitna, radosna i pełna energii. Robi w życiu to, na co naprawdę ma ochotę i nie zamierza z niczego rezygnować. Ciągle gra, studiuje i uprawia sport.
 • Joanna Jabłczyńska- Biografia

  Joanna Jabłczyńska urodziła się 9 grudnia 1985 roku. Ta aktorka, dziennikarka, prezenterka mimo swojego młodego wieku, ma już na koncie udział w wielu programach telewizyjnych, w serialach i filmach. Wszystko dlatego, że bardzo wcześnie rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem.
 • Joanna Jabłczyńska na planie teledysku

  Joanna Jabłczyńska na planie teledysku

  Informowaliśmy już o tym, że przeróbką przeboju "Fresh" z repertuaru grupy Kool & The Gang zadebiutował Jarek Wist, młody wokalista znany m.in. z "Szansy na sukces". W teledysku do tego nagrania, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, razem z nim występuje popularna aktorka Joanna Jabłczyńska (m.in. serial "Na Wspólnej", popularny program "Taniec z gwiazdami").
 • Joanna Jabłczyńska i niespełniona miłość

  Joanna Jabłczyńska i niespełniona miłość

  Jarek Wist to młody wokalista pochodzący z Inowrocławia, którego odkryła Elżbieta Skrętkowska w programie "Szansa na sukces". Zaśpiewał w nim piosenkę "Małe szczęścia", a potem "Jestem z Tobą" z repertuaru Roberta Jansona i Varius Manx. Teraz niektórzy porównują go do Michaela Buble i Jamie Culluma, czyli twórców mieszanki swingu i popu. Jarek zadebiutował przeróbką przeboju "Fresh" Kool & The Gang. Na początku października powstał teledysk do tego nagrania, w którym główną rolę zagrała aktorka Joanna Jabłczyńska.

Filmy - Joanna Jablczyńska (1)

 • Joanna Jabłczyńska: Polska władza jest bezczelna

  Joanna Jabłczyńska jest zaniepokojona zmianami zachodzącymi w Polsce. Gwiazda "Na Wspólnej" uważa, że działania partii rządzącej są coraz bardziej bezczelne, a jednocześnie nieprzemyślane.