Joanna Jabłczyńska

Artykuły - Joanna Jabłczyńska (136)

 • Ślub Joanny Krupy! Joanna Jabłczyńska z niespodzianką!

  Ślub Joanny Krupy! Joanna Jabłczyńska z niespodzianką!

  Joanna Krupa została ostatnio szczęśliwą żona amerykańskiego producenta! Jej wybrankiem jest Douglas Nunes i trzeba przyznać, że para prezentuje się pięknie. Ślub cywilny odbył kilka tygodniu temu w Los Angeles, a ceremonia kościelna w towarzystwie najbliższych w Krakowie.
 • Joanna Jabłczyńska: Stracone dzieciństwo?

  Joanna Jabłczyńska: Stracone dzieciństwo?

  Joanna Jabłczyńska bardzo wcześnie rozpoczęła karierę zawodową i miała dużo więcej obowiązków niż jej rówieśnicy, ale nie odnosi wrażenia, że przez to jej dzieciństwo zostało ukrócone, wręcz przeciwnie - dzięki występom w telewizji spełniała swoje marzenia i rozwijała talenty. Aby nadrobić szkolne zaległości i zasłużyć na dobre oceny, często zabierała na plan zdjęciowy książki i zeszyty tak, by maksymalnie wykorzystać przerwy pomiędzy nagraniami. Aktorka wspomina, że nie brakowało jej też czasu na dziecięce wybryki, chodzenie po drzewach i harcerskie obozy.
 • Dwa etaty Joanny Jabłczyńskiej

  Dwa etaty Joanny Jabłczyńskiej

  Joanna Jabłczyńska twierdzi, że bez najmniejszego problemu udaje jej się łączyć pracę w kancelarii prawnej ze zobowiązaniami aktorskimi. Jej zdaniem, te dwa zawody i środowiska oczywiście bardzo się różnią, ale mają też wiele wspólnego - w każdym z nich niezwykle cenna jest obowiązkowość, dobra pamięć i przygotowanie do pracy. Łączenie dwóch etatów pozwala jej na ciągły rozwój, uczy systematyczności, dyscypliny i mądrego zarządzania czasem.
 • Joanna Jabłczyńska: Trening jest dla mnie katharsis

  Joanna Jabłczyńska: Trening jest dla mnie katharsis

  Zdaniem Joanny Jabłczyńskiej miesiące letnie to doskonały czas na odpoczynek, ale nie taki wyłącznie pod palmami, a połączony ze sportową dawką emocji. Aktorka lubi aktywność fizyczną w każdym wydaniu, ale jej największą pasją jest kolarstwo. Jak podkreśla, podczas jazdy na rowerze czuje ogromny przypływ endorfin, natychmiastową poprawę nastroju i ma poczucie nieograniczonej wolności.
 • Joanna Jabłczyńska: Był na mnie boom. Teraz mam spokój

  Joanna Jabłczyńska: Był na mnie boom. Teraz mam spokój

  ​- Nie chcę robić tego, co jest modne czy sprzedawalne - przyznaje Joanna Jabłczyńska. Od lat konsekwentnie unika pokazywania swojego życia prywatnego w mediach i nie zamierza z tego zrezygnować. aktorka jest przekonana, że dzięki takiej postawie dziś nie jest nagabywana przez dziennikarzy tak jak jeszcze kilka lat temu.
 • Joanna Jabłczyńska: Do wszystkiego doszłam sama

  Joanna Jabłczyńska: Do wszystkiego doszłam sama

  Jestem szczęściarą, do wszystkiego w życiu doszłam sama - mówi Joanna Jabłczyńska . Gwiazda serialu "Na Wspólnej" chce dzielić się z fanami swoimi osiągnięciami i motywować ich do realizowania marzeń. Największą radość sprawia jej skuteczne zachęcenie fanów do edukacji i aktywności fizycznej.
 • ​Joanna Jabłczyńska: Śniadanie daje moc

  ​Joanna Jabłczyńska: Śniadanie daje moc

  ​Joanna Jabłczyńska jest osobą niezwykle aktywną i realizuje się na wielu płaszczyznach - gra w serialu "Na Wspólnej", jest współwłaścicielką kancelarii prawniczej, regularnie uprawia sport. Na to wszystko potrzeba dużo energii i jak podkreśla, kluczem do sukcesu jest dobrze zbilansowana dieta, której podstawę stanowi solidne śniadanie. Aktorka lubi wcześnie wstawać właśnie po to, by przygotować sobie treściwy pierwszy posiłek, a później poćwiczyć. W jej porannym menu najczęściej są pożywne owsianki i jaglanki.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Joanna Jabłczyńska jako Sandra

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Joanna Jabłczyńska jako Sandra

  W kolejnym odcinku siódmej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na scenie pojawi się Joanna Jabłczyńska jako Sandra. Zobaczcie fragment jej występu!
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": To najlepsza szkoła i przygoda życia

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": To najlepsza szkoła i przygoda życia

  Jako dzieci robili mikrofony ze szczotki do włosów i przed lustrem wcielali się w idoli. Teraz Joanna Jabłczyńska, Jakub Świderski oraz Krzysztof Kwiatkowski spełniają swoje marzenia w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
 • Joanna Jabłczyńska: Najbardziej cierpliwa uczestniczka show

  Joanna Jabłczyńska: Najbardziej cierpliwa uczestniczka show

  Od 14 lat gra w "Na Wspólnej". Teraz oglądamy ją też w muzycznym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". - Każdą chwilę wykorzystuję na działanie. Prasuję i jednocześnie oglądam film, jadąc pociągiem - czytam. Ciągle jestem w ruchu - mówi Joanna Jabłczyńska.

Zdjęcia - Joanna Jabłczyńska (62)

 • film.interia.pl
  Joanna Jabłczyńska: Nie chcę robić tego, co jest modne
 • film.interia.pl
  Joanna Jabłczyńska: Nie chcę robić tego, co jest modne
 • film.interia.pl
  Joanna Jabłczyńska: Nie chcę robić tego, co jest modne
 • film.interia.pl
  Joanna Jabłczyńska: Nie chcę robić tego, co jest modne
 • film.interia.pl
  Joanna Jabłczyńska: Nie chcę robić tego, co jest modne
 • film.interia.pl
  Joanna Jabłczyńska: Nie chcę robić tego, co jest modne

Filmy - Joanna Jabłczyńska (27)

 • Joanna Jabłczyńska: Stracone dzieciństwo?

  Joanna Jabłczyńska bardzo wcześnie rozpoczęła karierę zawodową i miała dużo więcej obowiązków niż jej rówieśnicy, ale nie odnosi wrażenia, że przez to jej dzieciństwo zostało ukrócone, wręcz przeciwnie - dzięki występom w telewizji spełniała swoje marzenia i rozwijała talenty.
 • Dwa etaty Joanny Jabłczyńskiej

  Joanna Jabłczyńska twierdzi, że bez najmniejszego problemu udaje jej się łączyć pracę w kancelarii prawnej ze zobowiązaniami aktorskimi. Jej zdaniem, te dwa zawody i środowiska oczywiście bardzo się różnią, ale mają też wiele wspólnego - w każdym z nich niezwykle cenna jest obowiązkowość, dobra pamięć i przygotowanie do pracy.
 • Joanna Jabłczyńska: Do wszystkiego doszłam sama

  Jestem szczęściarą, do wszystkiego w życiu doszłam sama - mówi Joanna Jabłczyńska . Gwiazda serialu "Na Wspólnej" chce dzielić się z fanami swoimi osiągnięciami i motywować ich do realizowania marzeń.
 • Joanna Jabłczyńska: Serial dał mi popularność

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że 15 lat na planie serialu "Na Wspólnej" to szmat czasu, ale nie żałuje ani jednego dnia, bo wszystkie emocje i starania, które włożyła w tę produkcję, zaprocentowały. Dzięki tej roli stała się rozpoznawalna, a popularność przełożyła się na kolejne propozycje zawodowe.