Joanna Brodzik

Artykuły - Joanna Brodzik (402)

 • Joanna Brodzik o "Pensjonacie nad rozlewiskiem": Wyjątkowo dramatyczna seria

  Joanna Brodzik o "Pensjonacie nad rozlewiskiem": Wyjątkowo dramatyczna seria

  Joanna Brodzik zdradza, że w nowych odcinkach szóstej serii mazurskiej sagi nie będzie sielskiej atmosfery, a graną przez nią postać czekają bardzo trudne chwile.
 • Joanna Brodzik: Anegdoty i wspomnienia

  Joanna Brodzik: Anegdoty i wspomnienia

  Czekając na premierę "Pensjonatu nad rozlewiskiem", rozmawiamy z aktorką m.in. o tym, jaką rolę w jej życiu odegrała ukochana babcia i kto był jej mistrzem w szkole aktorskiej.
 • Joanna Brodzik czyta Małpę

  Joanna Brodzik czyta Małpę

  Kolejną gwiazdą, która zmierzyła się z rapowym tekstem w Radiu Kampus była Joanna Brodzik. Jej zadaniem była interpretacja tekstu „Po sygnale” Małpy.
 • Joanna Brodzik: Na równi z mężczyznami

  Joanna Brodzik: Na równi z mężczyznami

  Joanna Brodzik twierdzi, że nigdy nie doświadczyła dyskryminacji zawodowej ze względu na płeć. Jest traktowana na równi z mężczyznami, co nie oznacza, że rezygnuje z przywilejów kobiecości, jak wchodzenie do pomieszczenia przed mężczyznami. Gwiazda uważa, że kobiety mogą sobie pozwolić na bycie silnymi, będąc słabymi.

Zdjęcia - Joanna Brodzik (164)

 • film.interia.pl
  Joanna Brodzik kończy 45 lat
 • film.interia.pl
  Joanna Brodzik kończy 45 lat
 • film.interia.pl
  Joanna Brodzik kończy 45 lat
 • film.interia.pl
  Joanna Brodzik kończy 45 lat
 • film.interia.pl
  Joanna Brodzik kończy 45 lat
 • film.interia.pl
  Joanna Brodzik kończy 45 lat

Filmy - Joanna Brodzik (5)

 • Joanna Brodzik: Na równi z mężczyznami

 • Paweł Wilczak i Joanna Brodzik pracują nad wspólnym projektem

  Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa. Przyznaje, że gdyby otrzymał ciekawą propozycję, to równie dobrze odnalazłby się na planie filmu, jak i na planie serialu. W oczekiwaniu na propozycje pracuje nad wspólnym projektem z Joanną Brodzik. Po tym jak jego partnerka wróciła do pracy po sześcioletniej przerwie, Wilczak poświęcił się także opiece nad ich synami. Po urodzeniu bliźniaków Jana i Franciszka w 2008 roku Joanna Brodzik niemal całkowicie zrezygnowała z kariery zawodowej. Grała jedynie w sadze „Nad rozlewiskiem”. W 2015 roku postanowiła jednak wrócić do pracy. Gra w nowym serialu telewizji TVN „Nie rób scen” oraz w spektaklu „Di, Viv i Rose” na deskach warszawskiego Teatru Capitol. Opiekę nad synami, którzy niedawno rozpoczęli naukę w szkole podstawowej, przejął partner aktorki Paweł Wilczak. – Różnie to bywa, czasem się wymieniamy. Ale faktycznie teraz jest tak, że te obowiązki spadają w większej części na mnie, co jest zupełnie naturalne – mówi Paweł Wilczak.
 • Joanna Brodzik zagra lesbijkę

  Joanna Brodzik zagra jedną z głównych ról w spektaklu „Di, Viv i Rose” w reżyserii Macieja Kowalewskiego. W sztuce wystawianej na deskach Teatru Capitol w Warszawie występują ponadto Daria Widawska i Małgorzata Lipman. Brodzik na potrzeby roli lesbijki musiała przejść intensywny trening bokserski. W spektaklu Brodzik wciela się w Di, opisywaną jako lesbijkę i amatorkę boksu. Partnerująca jej na scenie Małgorzata Lipman gra Viv, studentkę socjologii, zaś Widawska wcieli się w postać Rose, singielki zainteresowanej modą. – Chcieliśmy, żeby Di dawała sygnał, że jest osobą, która może się obronić. Ona jest bardzo doświadczona przez los, co potem rzutuje na resztę jej życia. Pomyśleliśmy, że na scenie dobrze będzie wyglądał boks. Kiedy znalazłam sobie trenera, okazało się, że aby trenować, trzeba mieć kondycję, której ja nie mam. Po dwóch minutach padałam na twarz. Dzięki Di nie tylko dowiedziałam się, jakie dziewczyny by mi się podobały, ale też mam nowe mięśnie – mówi Joanna Brodzik.