Joan Rivers

Artykuły - Joan Rivers (8)

 • Znamy przyczynę śmierci Joan Rivers

  Znamy przyczynę śmierci Joan Rivers

  Przyczyny śmierci Joan Rivers budziły wiele kontrowersje. Podejrzewano, iż prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia mógł być błąd lekarzy. W czwartek, 16 października, nowojorski lekarz sądowy w wydał orzeczenie, z którego wynika, że Joan Rivers zmarła w wyniku uszkodzeń mózgu powstałych na skutek niedotlenienia po podaniu propofolu.
 • Kto zabił Joan Rivers?

  Kto zabił Joan Rivers?

  Przyczyny śmierci Joan Rivers wciąż budzą kontrowersje. Dotychczasowe śledztwo wykazało, że prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia może być błąd lekarzy.
 • Joan Rivers: Kogo nie było na jej pogrzebie?

  Joan Rivers: Kogo nie było na jej pogrzebie?

  Kilka tygodni przed śmiercią gwiazda amerykańskiej telewizji, Joan Rivers, sporządziła listę gości, których obecności nie życzy sobie na swoim pogrzebie. Znalazły się na niej nazwiska Pierwszej Damy USA - Michelle Obamy, brytyjskiej piosenkarki Adele, oraz gwiazdy talk-show Chelsea Handler.
 • Śledztwo w sprawie śmierci Joan Rivers

  Śledztwo w sprawie śmierci Joan Rivers

  Policja w USA wszczęła śledztwo w sprawie śmierci Joan Rivers. Amerykańska aktorka i słynna gospodyni programów talk-show zmarła w czwartek, 4 września, w wieku 81 lat w związku z komplikacjami, do których doszło w czasie operacji strun głosowych.
 • Nie żyje słynna prezenterka Joan Rivers

  Nie żyje słynna prezenterka Joan Rivers

  Joan Rivers, znana amerykańska prezenterka telewizyjna i aktorka, nie żyje. Zmarła w czwartek, 4 września. Miała 81 lat.
 • Joan Rivers wybudzana ze śpiączki

  Joan Rivers wybudzana ze śpiączki

  Joan Rivers została przeniesiona z oddziału intensywnej terapii do prywatnego pokoju w szpitalu.
 • Wyszła ze studia w trakcie wywiadu

  Wyszła ze studia w trakcie wywiadu

  Podczas wywiadu z Joan Rivers dla stacji CNN rzeczy wymknęły się nieco spod kontroli....
 • Obraziła Russella Crowe'a

  Obraziła Russella Crowe'a

  Znana ze swojego zachrypniętego głosu, nowojorskiego akcentu i bezpretensjonalnego humoru artystka komediowa Joan Rivers została we wtorek wyproszona z brytyjskiego talk-show "Loose Women" po tym, jak nazwała Russella Crowe'a "p*** zdzirą".