Jim Carrey

Synonimy:
Carrey Jim,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jim Carrey (93)

 • Jim Carrey napisał książkową biografię fikcyjnego Jima Carreya

  Jim Carrey napisał książkową biografię fikcyjnego Jima Carreya

  „Memoirs and Misinformation” ("Wspomnienia i dezinformacje") – taki tytuł nosić będzie książka, której akcja rozgrywa się w alternatywnej wersji Hollywood. Opowie historię fikcyjnego Jima Carreya, który szuka sensu Krainy Snów kilka lat po tym, jak zdobył tu status gwiazdy. Jej współautorem jest prawdziwy Jim Carrey.
 • Jim Carrey namawia do zrzucenia ubrań

  Jim Carrey namawia do zrzucenia ubrań

  To, że aktor lubi spędzać czas w ubraniu niekompletnym, a najlepiej bez, nie jest tajemnicą, Przy okazji promocji swojego najnowszego filmu poszedł jednak krok dalej. Zaczął namawiać także innych do wstąpienia w szeregi nudystów.
 • Jim Carrey jest nudystą

  Jim Carrey jest nudystą

  To, że aktor lubi spędzać czas w ubraniu niekompletnym, a najlepiej bez, nie jest tajemnicą, Przy okazji promocji swojego najnowszego filmu poszedł jednak krok dalej. Zaczął namawiać także innych do wstąpienia w szeregi nudystów.
 • Jim Carrey: Wreszcie jestem sobą

  Jim Carrey: Wreszcie jestem sobą

  Mówili o nim "facet o gumowej twarzy”, bo ekspresyjnymi minami potrafił rozbawić największych ponuraków. W rozśmieszaniu był mistrzem. Jednak sam przez wiele lat cierpiał na depresję. Pokonał ją dzięki malarstwu.
 • Ariana Grande wystąpi w serialu Jima Carreya

  Ariana Grande wystąpi w serialu Jima Carreya

  W kolejnym - drugim - sezonie serialu Jima Carreya "Kidding" zagra wokalistka Ariana Grande. Jak sama twierdzi, było to dla niej ogromne wyróżnienie i wielka radość, że mogła zagrać u boku słynnego aktora. Artystka udostępniła nawet wspólne zdjęcie ze swoim idolem.
 • Ariana Grande w serialu "Kidding"

  Ariana Grande w serialu "Kidding"

  Wokalistka Ariana Grande zagrała u boku Jima Carreya w serialu "Kidding". "Zobaczycie mnie w małej roli w przyszłym sezonie" - zapowiedziała gwiazda. Już niebawem artystka wystąpi w Tauron Arena Kraków.
 • Znany aktor ostro o nagrodach filmowych

  Znany aktor ostro o nagrodach filmowych

  Analitycy przewidują, że Jim Carrey otrzyma w tym roku swoją pierwszą nominację do Emmy za serial komediowy "Kidding". Jednak sam aktor nie jest zainteresowany nagrodami. W wywiadzie dla "Vanity Fair" w ostry sposób powiedział, co myśli o branżowych wyróżnieniach i związaną z nimi kampanią promocyjną.
 • Jim Carrey w obronie ocalonych ze szkolnej strzelaniny

  Jim Carrey w obronie ocalonych ze szkolnej strzelaniny

  Niesławny komik Louis C.K. przygotowuje nowy występ komediowy. Do internetu trafiło nagranie z jego próby. Jeden z monologów, dotyczący ocalonych ze strzelaniny w liceum w Parkland z lutego 2018 roku, wywołało medialne oburzenie. Sytuację skomentował aktor Jim Carrey, prywatnie wspierający uczniów z Parkland i ich starania o zaostrzenie prawa do posiadania broni.
 • "Kidding": Jim Carrey w serialu Michela Gondry'ego

  "Kidding": Jim Carrey w serialu Michela Gondry'ego

  Zdobywca Złotego Globu Jim Carrey po ponad dwóch dekadach powraca na mały ekran, aby zagrać popularnego prezentera dziecięcych programów telewizyjnych. To kolejny projekt, na planie którego aktor spotyka się z nagrodzonym Oscarem reżyserem - Michelem Gondrym ("Zakochany bez pamięci"). Premiera pierwszego odcinka serialu "Kidding" odbędzie się 10 września w HBO GO.

Zdjęcia - Jim Carrey (15)

Filmy - Jim Carrey (4)