Jessica Chastain

Artykuły - Jessica Chastain (32)

 • Jessica Chastain zmieniona nie do poznania w zwiastunie "The Eyes of Tammy Faye"

  Jessica Chastain zmieniona nie do poznania w zwiastunie "The Eyes of Tammy Faye"

  Studio Searchlight Pictures opublikowało właśnie pierwszy zwiastun opartego na faktach filmu "The Eyes of Tammy Faye" ("Oczy Tammy Faye"). W rolę zmarłej w 2007 roku słynnej teleewangelistki wcieliła się Jessica Chastain ("Służące", "Wróg numer jeden"). W zwiastunie rzuca się przede wszystkim w oczy fizyczna transformacja, jaką przeszła do roli. Aktorka momentami jest nie do poznania.
 • Anne Hathaway i Jessica Chastain w remake'u belgijskiego thrillera

  Anne Hathaway i Jessica Chastain w remake'u belgijskiego thrillera

  Jessica Chastain i Anne Hathaway wcielą się w role rywalizujących ze sobą pań domu w nowej wersji belgijskiego thrillera psychologicznego "Instynkt matki". Reżyserią remake'u, który będzie nosił tytuł "Mother's Instinct", zajmie się twórca oryginalnego filmu, Olivier Masset-Depasse.
 • ​Jessica Chastain stanęła w obronie Penelopy Cruz

  ​Jessica Chastain stanęła w obronie Penelopy Cruz

  Na początku przyszłego roku na ekrany kin trafić ma nowy film Simona Kinberga, szpiegowski thriller "355". Będzie to opowieść o międzynarodowej kobiecej grupie, która podejmuje się misji powstrzymania tajemniczej organizacji, która dąży do destabilizacji sytuacji na świecie. Kontrowersje wywołała decyzja o obsadzeniu w jednej z głównych ról Penelope Cruz.
 • Jessica Chastain i Penelope Cruz w zwiastunie filmu „The 355”

  Jessica Chastain i Penelope Cruz w zwiastunie filmu „The 355”

  Jedyną nadzieją dla świata, który bez kłopotu można zdestabilizować jednym kliknięciem klawiatury, będzie kobiecy oddział zorganizowany przez agentkę CIA Mason „Mace” Brown. W tej roli Jessica Chastain. W filmie „The 355” partnerować jej będą Penelope Cruz, Lupita Nyong’o oraz Diane Kruger. Przedsmak atrakcji oferowanych w tym filmie stworzonym przez autorów serii o Jasonie Bournie można zobaczyć w opublikowanym właśnie zwiastunie filmu.
 • Jessica Chastain jako gwiazda muzyki

  Jessica Chastain jako gwiazda muzyki

  Kolejna gwiazda muzyki doczeka się filmowej biografii. Tym razem na celowniku znalazła się legendarna wokalistka country Tammy Wynette, najbardziej znana z utworu "Stand by Your Man". W jej rolę wcieli się Jessica Chastain. Limitowany serial będzie oryginalną produkcją platformy VOD Spectrum.
 • Jessica Chastain wyznała, że przed laty podkochiwała się w Garym Oldmanie

  Jessica Chastain wyznała, że przed laty podkochiwała się w Garym Oldmanie

  Jessica Chastain wyznała, że przed laty podkochiwała się w Garym Oldmanie w klipie, który zamieściła w niedzielę na Instagramie. Wyjawia w nim, z jakimi aktorami chciałaby spotkać się na planie. W filmiku, który sama stworzyła, pojawiają się wybrane sceny z ich udziałem, zestawione z ujęciami z filmów, w których grała Chastain. W efekcie wygląda to tak, jakby aktorka rzeczywiście wystąpiła razem ze swoimi ulubionymi gwiazdami.
 • Jessica Chastain odwiedziła uratowanego psa

  Jessica Chastain odwiedziła uratowanego psa

  Jessica Chastain pokazała na Instagramie psa, którego w marcu znalazła na pustyni w Maroku ekipa filmu "The Forgiven". "Miała spuchnięty żołądek" - napisała aktorka. Dziś Bizou Bizou ma nowy dom, jest zdrowa i szczęśliwa.
 • Jessica Chastain rzuca wyzwanie Bondowi

  Jessica Chastain rzuca wyzwanie Bondowi

  Jessica Chastain zamierza nakręcić kobiecą odpowiedź na filmy o Jamesie Bondzie. Do nowego projektu zwerbowała słynne koleżanki: Marion Cotillard, Penelope Cruz, Fan Bingbing i Lupitę Nyongo. Nowy szpiegowski thriller będzie nosił tytuł " 355".
 • Jessica Chastain wycięta z nowego filmu Xaviera Dolana

  Jessica Chastain wycięta z nowego filmu Xaviera Dolana

  "Wszystko zostało rozegrane z najwyższym szacunkiem i miłością" - tak Jessica Chastain skomentowała fakt usunięcia jej postaci z najnowszego filmu Xaviera Dolana.
 • Jessica Chastain w świecie hazardu

  Jessica Chastain w świecie hazardu

  Jako dziecko przegrała z mamą w pokera cukierki, które zebrała w Halloween. Tym sposobem Jessica Chastain zraziła się na długie lata do gier hazardowych. W swoim najnowszym filmie aktorka wciela się w Molly Bloom, która organizuje ekskluzywne, nielegalne rozgrywki pokerowe.

Zdjęcia - Jessica Chastain (19)

 • film.interia.pl
  Jessica Chastain: Rudowłosa piękność
 • film.interia.pl
  Jessica Chastain: Rudowłosa piękność
 • film.interia.pl
  Jessica Chastain: Rudowłosa piękność
 • film.interia.pl
  Jessica Chastain: Rudowłosa piękność
 • film.interia.pl
  Jessica Chastain: Rudowłosa piękność
 • film.interia.pl
  Jessica Chastain: Rudowłosa piękność

Filmy - Jessica Chastain (3)

 • "Mama"

  Po zabójstwie matki w tajemniczych okolicznościach znikają siostry Victoria i Lily. Lata poszukiwań nie przynoszą efektu do momentu, gdy dziewczynki odnajdują się w leśnym domku. Obie trafiają pod opiekę wujka Lucasa (Nikolaj Coster-Waldau) i jego dziewczyny Annabel (Jessica Chastain)...
 • "Wróg numer jeden"

  Nowy film Kathryn Bigelow opowiada o nieudanej misji wojsk amerykańskich, mającej na celu zabicie Osamy bin Ladena.
 • "Gangster"

  Hrabstwo Franklin w stanie Wirginia, czasy prohibicji. Bracia Bondurant, podobnie jak wszyscy w ich okolicy, żyją z nielegalnej produkcji alkoholu. Interes idzie dobrze, dopóki z Chicago nie przybywa agent specjalny Charlie Rakes będący na usługach skorumpowanego prokuratora...