jessica alba

Artykuły - Jessica alba (83)

  • Jessica Alba: Miasto grzechu jest kobietą

    Jessica Alba: Miasto grzechu jest kobietą

    Śmiało można powiedzieć, że Jessica Alba była jeszcze dzieckiem, kiedy w 1994 roku rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem. Dziś ma 33 lata, jest żoną i matką - a do tego jedną z dumnych posiadaczek tytułu "symbolu seksu", wciąż królującą pod tym względem w gronie hollywoodzkich gwiazd.
  • "Sin City: Damulka warta grzechu": Jessica Alba idzie na całość

    "Sin City: Damulka warta grzechu": Jessica Alba idzie na całość

    W premierowym fragmencie filmu "Sin City: Damulka warta grzechu" Jessica Alba idzie na całość i przechodzi gwałtowną metamorfozę. Film Roberta Rodrigueza oglądać będziemy mogli w kinach od 5 września.
  • "Sin City: Damulka warta grzechu": Jessica Alba nago?

    "Sin City: Damulka warta grzechu": Jessica Alba nago?

    W sieci pojawiły się nowe plakaty do filmu "Sin City: Damulka warta grzechu", a wśród niż odważny poster z ikoną serii - striptizerką Nancy Callahan. "Nie mam żadnych problemów z tym, że seks pomaga sprzedawać nasz film" - deklaruje grająca Nancy Jessica Alba.
  • Alba, Brosnan i nieplanowana ciąża

    Alba, Brosnan i nieplanowana ciąża

    Jessica Alba ("Fantastyczna Czwórka"), Kristin Scott Thomas ("Kobieta z piątej dzielnicy") oraz Pierce Brosnan ("Śmierć nadejdzie jutro") to gwiazdy najnowszej niezależnej komedii romantycznej, zatytułowanej "How to Make Love to an Englishman".
  • Ostra jak maczeta!

    Ostra jak maczeta!

    Zachwyca i kusi, chociaż nie chce się rozbierać. Waleczna na ekranie, w życiu jest mamą, kobietą interesu, a ostatnio też pisarką
  • Jessica Alba całowała fanów

    Jessica Alba całowała fanów

    Fani Jessiki Alby mieli możliwość całowania swojej idolki lub bycia przez nią pocałowanymi na Hollywood Boulevard. Jednak tylko przez szybę.
  • Jessica Alba w kosmosie

    Jessica Alba w kosmosie

    Jessica Alba ("Fantastyczna Czwórka", "Maczeta", "Sin City - Miasto Grzechu") zakończyła negocjacje, dotyczące jej udziału w filmie "Weightless". Hollywoodzka aktorka zagra astronautkę.