jessica alba

Artykuły - Jessica alba (44)

 • Jessica Alba ujawniła, dlaczego już nie gra w filmach

  Jessica Alba ujawniła, dlaczego już nie gra w filmach

  Gwiazda takich hitów jak "Przebudzenie", "Maczeta" i "Sin City: Damulka warta grzechu" postanowiła wyjaśnić fanom, dlaczego będąc u szczytu sławy zaczęła żegnać się z aktorstwem. Głównym powodem utraty zainteresowania tym zawodem były narodziny dziecka. "Zdałam sobie sprawę, że nie mogę wrócić do tego, co robiłam wcześniej i pozostać w tym autentyczną" - wyznała Jessica Alba.
 • Jessica Alba: Miasto grzechu jest kobietą

  Jessica Alba: Miasto grzechu jest kobietą

  Śmiało można powiedzieć, że Jessica Alba była jeszcze dzieckiem, kiedy w 1994 roku rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem. Dziś ma 33 lata, jest żoną i matką - a do tego jedną z dumnych posiadaczek tytułu "symbolu seksu", wciąż królującą pod tym względem w gronie hollywoodzkich gwiazd.
 • "Sin City: Damulka warta grzechu": Jessica Alba idzie na całość

  "Sin City: Damulka warta grzechu": Jessica Alba idzie na całość

  W premierowym fragmencie filmu "Sin City: Damulka warta grzechu" Jessica Alba idzie na całość i przechodzi gwałtowną metamorfozę. Film Roberta Rodrigueza oglądać będziemy mogli w kinach od 5 września.
 • "Sin City: Damulka warta grzechu": Jessica Alba nago?

  "Sin City: Damulka warta grzechu": Jessica Alba nago?

  W sieci pojawiły się nowe plakaty do filmu "Sin City: Damulka warta grzechu", a wśród niż odważny poster z ikoną serii - striptizerką Nancy Callahan. "Nie mam żadnych problemów z tym, że seks pomaga sprzedawać nasz film" - deklaruje grająca Nancy Jessica Alba.
 • Alba, Brosnan i nieplanowana ciąża

  Alba, Brosnan i nieplanowana ciąża

  Jessica Alba ("Fantastyczna Czwórka"), Kristin Scott Thomas ("Kobieta z piątej dzielnicy") oraz Pierce Brosnan ("Śmierć nadejdzie jutro") to gwiazdy najnowszej niezależnej komedii romantycznej, zatytułowanej "How to Make Love to an Englishman".
 • Ostra jak maczeta!

  Ostra jak maczeta!

  Zachwyca i kusi, chociaż nie chce się rozbierać. Waleczna na ekranie, w życiu jest mamą, kobietą interesu, a ostatnio też pisarką
 • Jessica Alba całowała fanów

  Jessica Alba całowała fanów

  Fani Jessiki Alby mieli możliwość całowania swojej idolki lub bycia przez nią pocałowanymi na Hollywood Boulevard. Jednak tylko przez szybę.
 • Jessica Alba w kosmosie

  Jessica Alba w kosmosie

  Jessica Alba ("Fantastyczna Czwórka", "Maczeta", "Sin City - Miasto Grzechu") zakończyła negocjacje, dotyczące jej udziału w filmie "Weightless". Hollywoodzka aktorka zagra astronautkę.
 • Stać ją na biżuterię wartą miliony?

  Stać ją na biżuterię wartą miliony?

  Jessica Alba pojawiła się na gali Złotych Globów w efektownym naszyjniku od Harryego Winstona. Biżuteria kosztowała, bagatela, 5,8 mln dolarów. Dzięki spektakularnemu naszyjnikowi i sukni Oscara de la Renty Alba była na czerwonym dywanie klasą dla samej siebie.
 • Jessica Alba: Naszyjnik za 5,8 mln dolarów

  Jessica Alba: Naszyjnik za 5,8 mln dolarów

  Jessica Alba pojawiła się na gali Złotych Globów w efektownym naszyjniku od Harryego Winstona. Biżuteria kosztowała, bagatela, 5,8 mln dolarów. Dzięki spektakularnemu naszyjnikowi i sukni Oscara de la Renty Alba była na czerwonym dywanie klasą dla samej siebie.