Jesse Eisenberg

Artykuły - Jesse Eisenberg (11)

 • ​Jesse Eisenberg jako Marcel Marceau w zwiastunie filmu "Resistance"

  ​Jesse Eisenberg jako Marcel Marceau w zwiastunie filmu "Resistance"

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Resistance" wyreżyserowanego przez Jonathana Jakubowicza. Poznamy w nim nieopowiedzianą dotąd historię wojennych lat legendarnego mima Marcela Marceau. W jego roli Jesse Eisenberg.
 • Powstanie sequel "The Social Network"?

  Powstanie sequel "The Social Network"?

  Aaron Sorkin, nagrodzony Oscarem scenarzysta "The Social Network", wyraził zainteresowanie napisaniem sequela. Film z 2010 roku nie tylko przyniósł mu wiele prestiżowych nagród, został także uznany za jedną z najlepszych i najważniejszych produkcji amerykańskiej kinematografii w ostatnich latach. Jesse Eisenberg, który wcielił się wtedy w założyciela Facebooka Marka Zuckerberga, wyraził chęć powtórzenia swojej roli. Niestety, póki co nikt się z nim w tej sprawie nie kontaktował.
 • Jesse Eisenberg o filmie "Iluzja 2": Widzowie będą zaskoczeni

  Jesse Eisenberg o filmie "Iluzja 2": Widzowie będą zaskoczeni

  "Ten film to mieszanka gatunkowa. W trakcie sztuczki magicznej pojawiają się różne zwroty akcji oraz fałszywe tropy. To kluczowe elementy dobrej sztuczki, ale także tego typu filmowych przekrętów" - mówi Jesse Eisenberg o filmie "Iluzja 2". Druga część słynnej produkcji Louisa Leterriera z 2013 roku trafi na ekrany polskich kin 8 lipca.
 • Jesse Eisenberg jako Lex Luthor!

  Jesse Eisenberg jako Lex Luthor!

  Wiemy już, jak Jesse Eisenberg będzie wyglądał w filmie "Batman v Superman: Dawn Of Justice". Aktor wcieli się w ikoniczną postać Lexa Luthora.
 • Eisenberg u "najlepszego reżysera świata"

  Eisenberg u "najlepszego reżysera świata"

  Jesse Eisenberg zagrał jedną z głównych ról w najnowszym filmie Woodyego Allena "Zakochani w Rzymie". Ostatnio widzowie na całym świecie mogli podziwiać aktora w obrazie "The Social Network", w którym wcielił się w twórcę Facebooka Marka Zuckerberga.
 • Dostojewski na wielkim ekranie

  Dostojewski na wielkim ekranie

  Richard Ayoade, autor głośnego filmu "Moja łódź podwodna", przygotowuje się do ekranizacji noweli Fiodora Dostojewskiego "Sobowtór". W rolach głównych mają wystąpić Jesse Eisenberg ("The Social Network") i Mia Wasikowska ("Alicja w Krainie Czarów").
 • Gwiazda "The Social Network" u Allena

  Gwiazda "The Social Network" u Allena

  27-letni amerykański aktor polskiego pochodzenia Jesse Eisenberg powiedział w Rzymie, gdzie gra w filmie Woody'ego Allena "Bop Decameron", że praca z tym reżyserem to dla niego "najwyższy honor". Bohater "The Social Network" dodał, że mimo sukcesu "pozostał outsiderem".
 • Woody Allen w Rzymie

  Woody Allen w Rzymie

  Woody Allen rozpoczął w poniedziałek, 11 lipca, zdjęcia do swego najnowszego filmu. Miejscem pierwszych planów są Termy Karakalli, plac przy Koloseum i starożytna droga Appia Antica.
 • Poproszę kopertę, czyli oscarowa noc

  Poproszę kopertę, czyli oscarowa noc

  Stało się już zwyczajem rozpoczynanie tekstów o Oscarach od mocnych, moralizujących i pełnych potępienia opinii dla tego całego związanego z ceremonią szumu. A przecież to jedynie robienie obszernej reklamy przemysłowi kinowemu.
 • Twórca Facebooka poznał aktora

  Twórca Facebooka poznał aktora

  Odtwórca głównej roli w filmie "The Social Network" Jesse Eisenberg wreszcie miał okazję poznać pierwowzór swojej postaci. Aktor i Mark Zuckerberg, twórca serwisu Facebook, spotkali się w programie rozrywkowym "Saturday Night Live".

Filmy - Jesse Eisenberg (1)

 • Jesse Eisenberg o filmie "Iluzja 2": Sporo zwrotów akcji i fałszywych tropów [epk]

  W 2013 roku "Iluzja" Louisa Leterriera podbiła świat kina fascynującą opowieścią o Czterech Jeźdźcach, grupie nadzwyczajnie uzdolnionych iluzjonistów, którzy dokonują brawurowych i ekstremalnie ryzykownych sztuczek, aby ujawnić działania skorumpowanego miliardera. W "Iluzji 2" ekipa niekonwencjonalnych magików powraca, by wziąć udział w dynamicznej przygodzie rozgrywającej się na trzech kontynentach oraz zamazującej granicę pomiędzy byciem bohaterem i złoczyńcą.