jesień

Artykuły - Jesień (374)

 • Terakota: najmodniejszy kolor paznokci tej jesieni

  Terakota: najmodniejszy kolor paznokci tej jesieni

  Odcienie terakoty będą królować w salonach kosmetycznych tej jesieni. Sprawdź jakie wzory i odcienie to pewny hit.
 • Jak radzić sobie z jesienno-zimową chandrą?

  Jak radzić sobie z jesienno-zimową chandrą?

  Dyskusje dotyczące zasadności zmiany czasu trwają od dawna. Jeszcze nie wiadomo, jak sprawa będzie wyglądała w przyszłości, jednak tej jesieni znów przestawialiśmy zegarki o godzinę. W konsekwencji budzimy się, gdy jest jasno, ale za to już po 16.00 zachodzi słońce. To duże wyzwanie dla organizmu, który musi poradzić sobie nie tylko z zimnem, ale także z ciemnością. Jesteśmy zmęczeni, znudzeni i poirytowani, a wiele wieczorów kończy się na kanapie i przed telewizorem.
 • ​20 pomysłów na długie, jesienne wieczory

  ​20 pomysłów na długie, jesienne wieczory

  Nadchodzące miesiące, zimne, ciemne i deszczowe, mało kogo nastrajają życiowym optymizmem i energią do działania. Prawdopodobnie większość z nas miałaby ochotę przeczekać czas do marca w domu, pod kocem, z książką, relaksującą muzyką i kubkiem rozgrzewającej herbaty. My próbujemy odczarować jesienny czas i pokazać, że nadchodzące cztery miesiące mogą przynieść wam coś dobrego, energetycznego i optymistycznego.
 • Pięć warzyw i owoców idealnych na jesień!

  Pięć warzyw i owoców idealnych na jesień!

  Spada temperatura, dzień jest krótszy, coraz mniej słońca – to sygnały, że zaczęła się jesień. Jest to też okres, kiedy mamy większy dostęp do warzyw, owoców i roślin, które mogą być świetnym uzupełnieniem naszej diety. Zobacz, co powinieneś wprowadzić jesienią do swojego jadłospisu!
 • Najpiękniejsze polskie piosenki na jesień

  Najpiękniejsze polskie piosenki na jesień

  "Mimozami jesień się zaczyna, złotawa krucha i miła" - śpiewał Czesław Niemen. I zaczęła się. "Pociemniało, poszarzało - jesień, jak to tak" - pytał Marek Grechuta. Ale nie musi być aż tak źle...
 • Patchwork i etno na jesień

  Patchwork i etno na jesień

  W tym sezonie stawiamy na nietuzinkowe połączenia i nie ograniczamy się do stonowanych barw i fasonów. Zaszalejmy przede wszystkim z dodatkami - prym wśród akcesoriów wiodą dziś patchwork i etniczne printy.
 • Najmodniejsze zegarki jesienią 2017

  Najmodniejsze zegarki jesienią 2017

  Kiedyś nikt nie wyszedłby z domu bez zegarka. Potem nastąpiła era komórek i nikt nie wychodził z domu z zegarkiem. Współcześnie nikt nie wychodzi z domu bez obu przedmiotów, które stanowią kor najnowszych trendów, lansowanych przez projektantów i celebrytów.
 • Prognoza pogody na koniec października

  Prognoza pogody na koniec października

  W najbliższych dniach będzie ciepło, słonecznie i prawie bezchmurnie. Przed nami złota, polska jesień.
 • Prognoza pogody na najbliższy tydzień

  Prognoza pogody na najbliższy tydzień

  W tym tygodniu pogoda nas nie rozpieści. Wychodząc z domu, należy pamiętać o zabraniu ze sobą parasola. Będzie dość ciepło, ale deszczowo i pochmurno.
 • Prognoza: Zimny początek tygodnia. Może pojawić się śnieg

  Prognoza: Zimny początek tygodnia. Może pojawić się śnieg

  Przed nami pogorszenie pogody. Europa południowa znajdzie się w zasięgu niżów z frontami atmosferycznymi. W najbliższych dniach termometry pokażą tylko kilka stopni powyżej zera. W poniedziałek może spaść pierwszy w tym roku śnieg.

Filmy - Jesień (23)

 • Ogrodnik Łukasz Skop zdradza, jak przemienić jesienne liście w ziemię

  Na warszawskim osiedlu Jazdów mieszkańcy zadecydowali, by nie grabić opadających jesienią liści. Kasia Jaroszyńska spotkała się z ogrodnikiem Łukaszem Skopem, by dowiedzieć się, jakie pozytywne aspekty niesie za sobą ich zostawienie. Jak można je wykorzystać? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Skóra przede wszystkim, czyli najnowsze trendy na jesień

  Koniec lata zbliża się wielkimi krokami. Czas najwyższy zacząć kompletować jesienną szafę. Falbany, swetry i paski – o najnowszych trendach modowych opowiedziała w dzisiejszym programie Katarzyna Michowska. Jakie wzory będą hitem nadchodzącego sezonu? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak zadbać o skórę jesienią?

  Aneta Suchowierska wyjaśniła jak zadbać o skórę jesienią. - Jesienią musimy przygotować skórę do zimy - zaznaczyła kosmetolog. Jakie produkty wybrać do pielęgnacji skóry? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jakie owady mogą nas pogryźć jesienią?

  U większości osób ukąszenie osy wywołuje zaczerwienienie, ból i lekką opuchliznę. U niektórych jednak może spowodować poważniejsze konsekwencje, ze wstrząsem anafilaktycznym włącznie. Mgr inż. Ewa Sady z Samodzielnego Zakładu Entomologii Stosowanej SGGW opowiedziała czy jesienią owady nadal są bardzo aktywne. Jak się zachowywać, aby nie zaatakowały? (Dzień Dobry TVN/x-news)