jesien

Artykuły - Jesien (202)

 • Prognozy pogody na najbliższy weekend

  Prognozy pogody na najbliższy weekend

  Sporo słońca, na ogół umiarkowane zachmurzenie, opady deszczu jedynie przelotne i temperatura maksymalna do 15-16 stopni Celsjusza - takie są prognozy na najbliższy weekend. Najpogodniej ma być w niedzielę. Co, prawda noce i poranki będą zimne, a lokalnie możliwe są przygruntowe przymrozki, ale w ciągu dnia chwil ze słońcem nie zabraknie. Jesień pokaże nam zatem swoje nieco łagodniejsze oblicze.
 • Prognozy: Chłodno i deszczowo. Jesień puka do drzwi

  Prognozy: Chłodno i deszczowo. Jesień puka do drzwi

  ​Zachmurzenie duże i całkowite, opady deszczu i temperatura maksymalna do 18 stopni Celsjusza - takie są prognozy na piątek. W kolejnych dniach weekendu przejaśnień ma być nieco więcej, ale na wyraźny wzrost temperatur raczej nie ma co liczyć. Termometry wskażą w niedzielę maksymalnie do 20 stopni Celsjusza. Jesień zbliża się nieubłaganie.
 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  Co jesienią czeka Lubiczów?

  Powrót Beaty, groźna choroba Krystyny, zaręczyny Bożenki i Miłosza, zerwanie Grażynki i Arkadiusza oraz zawirowania w życiu uczuciowym Oli - oto pięć najważniejszych wydarzeń, których świadkami tej jesieni będą fani "Klanu".
 • "Czarna polska jesień" Behemotha

  "Czarna polska jesień" Behemotha

  Na przełomie listopada i grudnia pomorski Behemoth odwiedzi sześć polskich miast w ramach trasy "Czarna polska jesień".
 • Jesień w Polsacie pełna nowości

  Jesień w Polsacie pełna nowości

  Zmagania profesjonalnych kucharzy w "Top Chef" i walka z otyłością uczestników show "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" - to tylko początek bogatej oferty programowej Polsatu. Choć wrzesień będzie obfitował w liczne nowości, nie zabraknie kontynuacji znanych programów i seriali.
 • Jesień w TVP: Nowe twarze i powroty

  Jesień w TVP: Nowe twarze i powroty

  Edyta Górniak, Maria Sadowska i Agata Młynarska - to gwiazdy, które jesienią będą świecić pod szyldem Telewizji Polskiej. "Nowe" i "stare" twarze powitano oficjalnie na konferencji prasowej.
 • Jesień pod znakiem gospodarki

  Otwarcie programowe koalicji, walka o nowych wyborców i przygotowanie do wyborów do PE w 2014 r. to - według informacji PAP - cele szefa PSL na jesień. Partyjni krytycy Janusza Piechocińskiego podkreślają, że te wybory mogą zdecydować, czy pozostanie on liderem partii.
 • Lux Occulta: Płyta jesienią

  Lux Occulta: Płyta jesienią

  Dużymi krokami zbliża się premiera powrotnego albumu polskiej formacji Lux Occulta. "Kołysanki" trafią na rynek jesienią.
 • Freddie i Jackson razem jesienią

  Freddie i Jackson razem jesienią

  Nagrania poczynione przez króla muzyki pop Michaela Jacksona i Freddiego Mercury'ego, frontmana zespołu Queen, przed trzydziestu laty wreszcie ujrzą światło dzienne. Fani obydwu wokalistów usłyszą ich w duecie jesienią.
 • Marcin Spenner jesienią

  Marcin Spenner jesienią

  Finalista drugiej edycji "X Factora" (przegrał tylko z Dawidem Podsiadłą) Marcin Spenner zdradził nieco swoich zawodowych planów.