Jerzy Stuhr

Synonimy:
Stuhr Jerzy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jerzy Stuhr (153)

 • Jerzy Stuhr po udarze. Aktor pokazał się przed kamerą

  Jerzy Stuhr po udarze. Aktor pokazał się przed kamerą

  W połowie lipca media obiegła niepokojąca informacja o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Aktor przeszedł udar mózgu i trafił do szpitala. Po kilkunastu dniach rodzina poinformowała, że wrócił do domu i czuje się lepiej. Pojawiło się też ostatnio krótkie nagranie z jego udziałem.
 • Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  "W imieniu całej rodziny bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach!" - napisał na Facebooku Maciej Stuhr, odnosząc się do stanu zdrowia jego ojca, Jerzego, który przez ostatnie dwa tygodnie przebywał w szpitalu.
 • Jerzy Stuhr został wypisany ze szpitala. "Czuje się dobrze"

  Jerzy Stuhr został wypisany ze szpitala. "Czuje się dobrze"

  Jerzy Stuhr po dwóch tygodniach opuścił we wtorek Szpital Uniwersytecki w Krakowie i czuje się dużo lepiej.
 • Krystyna Janda ujawnia treść SMS-a od Jerzego Stuhra

  Krystyna Janda ujawnia treść SMS-a od Jerzego Stuhra

  Podczas rozmowy z Katarzyną Janowską w programie „Rezerwacja” Krystyna Janda ujawniła, że otrzymała SMS od przebywającego w szpitalu Jerzego Stuhra. "Zrobiłem pierwszy spacer korytarzem szpitala" - miał napisać do Jandy aktor.
 • Maciej Stuhr: Tata czuje się dobrze

  Maciej Stuhr: Tata czuje się dobrze

  "Mogę tylko powiedzieć, że tata czuje się dobrze. Sytuacja jest na razie pod kontrolą lekarzy, a my czekamy" - aktualne informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra przekazał "Faktowi" syn aktora, Maciej Stuhr.
 • Jerzy Stuhr wciąż w szpitalu. "Sytuacja jest trudna, ale pacjent wraca do formy"

  Jerzy Stuhr wciąż w szpitalu. "Sytuacja jest trudna, ale pacjent wraca do formy"

  Rodzina Jerzego Stuhra potwierdza, że trafił on w niedzielę wieczorem do szpitala. "Sytuacja jest trudna, ale pacjent szybko wraca do formy" – napisali w oświadczeniu przekazanym we wtorek PAP członkowie rodziny.
 • Jerzy Stuhr trafił do szpitala

  Jerzy Stuhr trafił do szpitala

  Jerzy Stuhr z podejrzeniem udaru mózgu trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - poinformował "Super Express"
 • W Łodzi odsłonięto gwiazdy Katarzyny Figury i Jerzego Stuhra

  W Łodzi odsłonięto gwiazdy Katarzyny Figury i Jerzego Stuhra

  W Łódzkiej Alei Gwiazd przy ul. Piotrkowskiej odsłonięto w sobotę gwiazdy Katarzyny Figury i Jerzego Stuhra. Już uhonorowano w ten sposób 78 osób zasłużonych dla kinematografii.
 • Justyna Wasilewska, Jerzy Stuhr i Piotr Adamczyk z Nagrodami im. Aleksandra Zelwerowicza

  Justyna Wasilewska, Jerzy Stuhr i Piotr Adamczyk z Nagrodami im. Aleksandra Zelwerowicza

  Kornel Mundruczo laureatem Nagrody im. Konrada Swinarskiego, Justyna Wasilewska, Jerzy Stuhr i Piotr Adamczyk z Nagrodami im. Aleksandra Zelwerowicza, a Adam Orzechowski uhonorowany nagrodą specjalną "Teatru" - w piątek w Instytucie Teatralnym w Warszawie wręczono laury czasopisma "Teatr".
 • Jerzy Stuhr "chce ośmieszyć PiS"

  Jerzy Stuhr "chce ośmieszyć PiS"

  - Jerzy Stuhr stał się politykiem, który atakuje jak tylko może PiS i chce nas ośmieszyć - ocenił marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Skomentował tak wypowiedzi aktora o wyborcach PiS, jako mszczących się za ciemiężenie potomkach chłopów pańszczyźnianych.

Zdjęcia - Jerzy Stuhr (1)

 • film.interia.pl
  "Ćma": Wielka rola Romana Wilhelmiego

Filmy - Jerzy Stuhr (17)

 • Stuhr: Jako aktor widzę, gdzie jest chęć polemizowania, a gdzie pogarda i nienawiść

  "Zastanówmy się, skąd się bierze w naszych sporach nienawiść i pogarda" - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Jerzy Stuhr - aktor teatralny i filmowy. "Jako aktor widzę, gdzie w oczach jest chęć polemizowania, a gdzie w oczach interlokutorów jest pogarda i nienawiść" - dodał. Moje pierwsze pytanie było: to co robimy? - mówił w RMF FM Jerzy Stuhr, wspominając swoją walkę z rakiem przełyku. Wiedziałem, że trzeba zmobilizować część zdrową organizmu do walki - dodał aktor. Skąd się bierze taki zadzior nienawiści? Jak zacząłem się cofać to szedłem tropami Gombrowicza, Witkacego, Wyspiańskiego, Norwida. Dochodziłem do uciemiężenia albo odwetu - mówił gość Roberta Mazurka, odnosząc się do swoich kontrowersyjnych słów z wywiadu dla "Newsweeka". To są artyści. Całe życie rozbudzano w nas emocje, żebyśmy te emocje wieczorem ludziom oddali. I mamy rozruchany ten nasz system nerwowy w sposób straszny! - mówił Jerzy Stuhr w Porannej rozmowie w RMF FM. Odniósł się w ten sposób do mocnych słów Krystyny Jandy, krytykującej politykę PiS. Opanować system nerwowy jest trudno. Ja artystom więcej wybaczam - tłumaczył aktor i reżyser. Robert Mazurek pytał swojego gościa też o akcję "Nie świruj. Idź na wybory" organizowaną przez znanych artystów. Nie podoba mi się słowo 'świruj' - jako poloniście. Raczej z filologicznego puntu widzenia - stwierdził. Te wszystkie akcje są takie pół-żartem. A sprawa jest poważna. A tu ciągle żarciki jakieś, nie świruj... - dodał Stuhr. Opowiedział się do za obowiązkiem głosowania na wzór Belgii.
 • Jak ocenia obecną sytuację polityczną?

  Jerzy Stuhr o obecnej sytuacji politycznej: Czekam na pierwsze fakty, bo po faktach chciałbym sądzić, a nie tylko emocjami. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jerzy Stuhr o nagrodzie Gwiazdy Dobroczynności

  Jerzy Stuhr o nagrodzie Gwiazdy Dobroczynności: "Jak się otrzymuje taką nagrodę, to otwierają się kolejne drzwi". (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jerzy Stuhr o chorobie: Nie przypuszczałem, że w bardzo dojrzałym wieku będę w nowej roli

  (Dzień Dobry TVN/x-news)