Jerzy Janowicz

Artykuły - Jerzy Janowicz (2426)

 • Jerzy Janowicz trenował z Agnieszką Radwańską

  Jerzy Janowicz trenował z Agnieszką Radwańską

  Jerzy Janowicz wznowił treningi, ćwicząc na korcie w Warszawie razem z Agnieszką Radwańską. Tenisista z Łodzi z powodu przedłużającego się po operacji kolana powrotu do pełnej sprawności nie rozegrał w tym roku jeszcze żadnego meczu.
 • Ranking ATP. Jerzy Janowicz awansował. Rafael Nadal wciąż liderem

  Ranking ATP. Jerzy Janowicz awansował. Rafael Nadal wciąż liderem

  Jerzy Janowicz awansował o dwie lokaty i plasuje się w światowym rankingu ATP tenisistów na 121. miejscu. Liderem jest Hiszpan Rafael Nadal, który wyprzedza Szwajcara Rogera Federera oraz Bułgara Grigora Dimitrowa.
 • Australian Open. Główna drabinka nie dla Polaków

  Australian Open. Główna drabinka nie dla Polaków

  Nikt nie zastąpi Jerzego Janowicza w Australian Open. W czwartek 2. rundzie kwalifikacji odpadł z ostatni Polaków. Hubert Hurkacz przegrał ze 130. na świecie Matteo Berrettinim 6:7 (5-7), 3:6.
 • Jerzy Janowicz: Miesiąc temu miałem problem, żeby wejść po schodach

  Jerzy Janowicz: Miesiąc temu miałem problem, żeby wejść po schodach

  Minimum półtora miesiąca będzie jeszcze pauzował z powodu urazu kolana Jerzy Janowicz. W wywiadzie z Eurosportem nasz najlepszy tenisista opowiedział o problemach ze zdrowiem, nowej roli komentatora, o podejściu do występów w kadrze narodowej i o szansach swoich ewentualnych następców w Australian Open.
 • Ranking ATP: Jerzy Janowicz wciąż na 123. miejscu

  Ranking ATP: Jerzy Janowicz wciąż na 123. miejscu

  Jerzy Janowicz pozostał na 123. miejscu, a Kamil Majchrzak spadł ze 197. na 200. w światowym rankingu tenisistów. W czołówce bez zmian, Hiszpan Rafael Nadal wyprzedza Szwajcara Rogera Federera i Bułgara Grigora Dymitrowa.
 • Janowicz i Domachowska będą komentować w Eurosporcie

  Janowicz i Domachowska będą komentować w Eurosporcie

  27-letni tenisista wraca do zdrowia po listopadowej operacji kolana. Z tego powodu Jerzy Janowicz wycofał się z eliminacji do rozpoczynającego się 15 stycznia wielkoszlemowego Australian Open. Teraz łodzianin sprawdzi się w innej roli. W najbliższych dniach usłyszymy go współkomentującego mecze w Eurosporcie. Zadebiutuje również jego partnerka Marta Domachowska.
 • Jerzy Janowicz przeszedł operację kolana

  Jerzy Janowicz przeszedł operację kolana

  Jerzy Janowicz w Warszawie przeszedł operację kolana, z którym w przeszłości nieraz miał problemy.
 • Ranking ATP. Jerzy Janowicz spadł na 123. miejsce

  Ranking ATP. Jerzy Janowicz spadł na 123. miejsce

  Jerzy Janowicz spadł ze 121. na 123. miejsce, a Kamil Majchrzak awansował z 200. na 199. w światowym rankingu tenisistów. W czołówce bez zmian, Hiszpan Rafael Nadal wyprzedza Szwajcara Rogera Federera i zwycięzcę ATP Finals Bułgara Grigora Dimitrowa.
 • Ranking ATP: awans Janowicza, Majchrzak po raz pierwszy w "200"

  Ranking ATP: awans Janowicza, Majchrzak po raz pierwszy w "200"

  W najnowszym notowaniu światowego rankingu tenisistów awans zanotowali Jerzy Janowicz i Kamil Majchrzak, którzy są - odpowiednio - na 122. i 199. miejscu. Drugi z Polaków po raz pierwszy w karierze znalazł się w czołowej "200".
 • Jerzy Janowicz coraz bliżej pierwszej setki rankingu

  Jerzy Janowicz coraz bliżej pierwszej setki rankingu

  Jerzy Janowicz po wczorajszym zwycięstwie w tenisowym challengerze w Bratysławie z Australijczykiem Bernardem Tomicem 7:6 (7-3), 7:6 (7-2), awansował w wirtualnym rankingu ATP o pięć miejsc i zajmuje 120. pozycję.

Filmy - Jerzy Janowicz (15)