jerzy engel

Artykuły - Jerzy engel (133)

Filmy - Jerzy engel (22)

 • Jerzy Engel dla Interii: Vukovicia traktuję jak naszego. Wideo

  - Jestem zwolennikiem pracy w Ekstraklasie polskich szkoleniowców, którzy kończą polskie szkoły trenerów. Aleksandara Vukovicia traktuję jak naszego, bo u nas się kształcił. Z zagranicznych szkoleniowców doceniam pracę przede wszystkim trenerów Pogoni Szczecin i Śląska Wrocław - mówi w rozmowie z Interią były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Engel.
 • Jerzy Engel dla Interii: To bzdura. Nie wygrałem 140 tysięcy. Wideo

  - Trzy lata temu niemal wszystkie media rozpisywały się o tym, że wygrałem duże pieniądze obstawiając wyniki wyścigów konnych na Służewcu. Prawda jest taka, że zagraliśmy z synem jak zwykle dla zabawy i wygraliśmy nie 140 tysięcy złotych, a dziesięć razy mniej - mówi w rozmowie z Interią pasjonat i hodowca koni oraz były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Engel.
 • Jerzy Engel dla Interii: Nowy selekcjoner Orłów? To byłby nonsens. Wideo

  - Gdyby ktoś w tym czasie chciał zmieniać selekcjonera reprezentacji Polski, to byłoby to nielogiczne. Myślę, że Jerzy Brzęczek nauczył się już tej kadry i dobrze ją przygotuje do wrześniowych meczów w Lidze Narodów i przyszłorocznych mistrzostw Europy - mówi w rozmowie z Interią były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Engel.
 • Jerzy Engel dla Interii: Vuković wie, że najważniejszy jest klimat. Wideo

  - Aleksandar Vuković dużo się nauczył podczas swojej kariery piłkarskiej i w naszej szkole trenerów. Wie, że najważniejszy jest klimat w szatni i zrobienie dobrej atmosfery. To jest największy budulec, jeśli chodzi o prowadzenie zespołu w lidze - mówi w rozmowie z Interią były trener i dyrektor sportowy Legii oraz były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Engel.