Jerzy Dziewulski

Artykuły - Jerzy Dziewulski (19)

 • Jerzy Dziewulski: Ewentualni terroryści będą teraz ostrożniejsi

  Jerzy Dziewulski: Ewentualni terroryści będą teraz ostrożniejsi

  Upublicznienie liczby osób, którymi interesuje się ABW, spowoduje, że ewentualni terroryści zmienią formy kontaktu i będą zachowywać się jeszcze ostrożniej niż dotychczas - ocenia w rozmowie z Interią Jerzy Dziewulski, były poseł, antyterrorysta i specjalista do spraw walki z terroryzmem.
 • Najmocniejsze auto w Polsce!

  Najmocniejsze auto w Polsce!

  - To jest najmocniejsze auto w Polsce. Nie ma Porsche GT3, nie ma Ferrari, nie ma Lamborghini Murcielago, wszystkich zostawiam z tyłu. Oni po prostu nie istnieją - mówi Jerzy Dziewulski, kiedyś antyterrorysta i poseł, a dziś amator jazdy w pozycji półleżącej.
 • To nie Jerzy Dziewulski!

  Zwracamy uwagę naszym Czytelnikom na fakt, że informacja pt. Dziewulski wykluczony dotyczy posła Zbigniewa Dziewulskiego, a nie bardzo znanego posła SLD, Jerzego Dziewulskiego.
 • Dziewulski: czekamy na prawomocny wyrok

  Dziewulski: czekamy na prawomocny wyrok

  Ja nie boję się żadnych sytuacji, także i takiej, że cisnę legitymacje tam, gdzie trzeba i komu trzeba - powiedział w Faktach RMF broniący wciąż skazanego dzisiaj ministra Zbigniewa Sobotki, Jerzy Dziewulski.
 • Dziewulski: zawsze układ polityczny nadzorował policję

  Dziewulski: zawsze układ polityczny nadzorował policję

  Zawsze układ polityczny nadzorował policję - twierdzi gość RMF Jerzy Dziewulski, poseł SLD. I dodaje, że wczorajsze czystki w Komendzie Głównej Policji mają zagwarantować ministrowi spraw wewnętrznych wpływ na realizację jego poleceń.
 • Dziewulski: to nie Sobotka!

  Dziewulski: to nie Sobotka!

  Nie zrobił tego Sobotka i mogę dać własną legitymację poselską, że jeżeli zostanie skazany, to ja ją złożę - mówi Jerzy Dziewulski, poseł SLD, gość Faktów RMF. Naprawdę trzeba wiedzieć, kogo się oskarża. Ja mówię odważnie wbrew wam dziennikarzom - on jest niewinny.
 • Dziewulski: perfekcyjna akcja komandosów

  Dziewulski: perfekcyjna akcja komandosów

  To była perfekcyjna akcja - mówi Jerzy Dziewulski, były szef brygady antyterrorystycznej na Okęciu, komentując operację rosyjskich sił specjalnych w moskiewskim teatrze. Rano komandosi odbili zakładników, od środy przetrzymywanych od środy przez czeczeńskich terrorystów. Zginęło 67 zakładników, ponad 750 ocalało.
 • Jerzy Dziewulski: chwała Rosjanom

  Jerzy Dziewulski: chwała Rosjanom

  Liczba ofiar szturmu na moskiewski teatr jest to przerażająca liczba, ale 700 straconych jest jeszcze bardziej przerażająca. Rzucanie Rosji na kolana przez bandytów jest także przerażające.
 • Dziewulski: zakładnicy mogą zaatakować terrorystów

  Dziewulski: zakładnicy mogą zaatakować terrorystów

  Przetrzymywani w moskiewskim teatrze przez kilkanaście godzin zakładnicy - według Jerzego Dziewulskiego byłego szefa jednostki antyterrorystycznej na Okęciu - mogą zaatakować terrorystów.
 • Jerzy Dziewulski o meczu Polska-Korea

  Jerzy Dziewulski o meczu Polska-Korea

  Należałoby już odpalać silniki samolotu prezydenckiego, który przywiózłby naszą piłkarską reprezentację z Korei. Pierwszych 15 minut było na poziomie, dalej Polacy grali jak spętane owieczki. Gra była żenująca.

Filmy - Jerzy Dziewulski (2)