Jerome Boateng

Artykuły - Jerome Boateng (87)

Filmy - Jerome Boateng (5)

 • Jerome Boateng spotyka się z Kasią Lenhardt. Po raz pierwszy pokazał wspólne zdjęcie. Wideo

  O ich związku spekulowano już od miesięcy, jednak teraz piłkarz Bayernu Monachium nie pozostawił wątpliwości. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z polską modelką. "Nigdy się nie zmieniaj" - napisał w opisie do zdjęcia Boateng.
 • Polska modelka spotyka się z Boatengiem? Byli razem w Dubaju. Wideo

  Jerome Boateng niedawno pojawił się w mediach społecznościowych na zdjęciu modelki Katarzyny Lenhardt. Polka była z piłkarzem w Dubaju co podsyciło plotki w niemieckiej prasie na temat ich romansu.
 • Irlandia - Niemcy. Jerome Boateng: Musimy być cierpliwi

  - To drużyna walcząca. Na pewno zewrze szyki w defensywie i nie pozwoli nam grać naszej piłki. Musimy być cierpliwi i znaleźć luki w obronie, a także być w pełni skoncentrowani od samego początku – powiedział przed meczem z Irlandią w ramach eliminacji Euro obrońca reprezentacji Niemiec Jerome Boateng. Na konferencji poruszano także temat objęcia Liverpoolu przez Juergena Kloppa.
 • Niemcy boją się, że będą faulowani!

  W pierwszym półfinale piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii Niemcy – którzy regularnie pretendują do najwyższych laurów na tego typu imprezach – zmierzą się z gospodarzami całego turnieju. Mecz odbędzie w Belo Horiznote, a na sędziego spotkania FIFA wyznaczyła meksykańskiego arbitra Marco Rodrigueza. I właśnie do sędziego Joachim Loew skierował swoisty apel, prosząc, by zwracał uwagę na brutalne faule i bezlitośnie karał piłkarzy, którzy się ich dopuszczą. Zdaniem selekcjonera reprezentacji Niemiec, w ćwierćfinałowym pojedynku między Brazylią a Kolumbią kumulacja boiskowej agresji była wręcz niespotykana. -Te brutalne i nieeleganckie ataki muszą się skończyć. Jeśli dopuścimy do takiej gry, to już wkrótce nie będziemy potrzebować żadnych Neymarów, żadnych Messich, Oezilów czy zawodników takich jak Goetze lub Reus. Zastąpi ich inny typ zawodnika – taki, który będzie wybiegał na boisko po to, by unicestwiać innych graczy. Granice zostały przekroczone! - grzmiał na konferencji prasowej Loew.