Jeremy Renner

Artykuły - Jeremy Renner (5)

 • Jeremy Renner: Superbohater czekający na swoje pięć minut

  Jeremy Renner: Superbohater czekający na swoje pięć minut

  Jeremy Renner rozpoczął aktorską karierę od roli w głupkowatej komedii, później przez kilka lat próbował swych sił w kinie niezależnym. Mimo wielu sukcesów i ciekawych projektów, nigdy nie stał się jego ikoną. Gdy po dwóch nominacjach do Oscara zaczął występować w popularnych seriach, nie zdominował żadnej z nich, pozostając na drugim planie. 7 stycznia jeden z najbardziej niedocenianych aktorów w Hollywood kończy 45 lat.
 • Lawrence i Cooper znowu razem

  Lawrence i Cooper znowu razem

  Gwiazdy "Poradnika pozytywnego myślenia" - Jennifer Lawrence i Bradley Cooper - oraz jego twórca, David O. Russell, ponownie połączą siły w najnowszej produkcji kryminalnej reżysera.
 • Renner zagra gwiazdę "Bullita"

  Renner zagra gwiazdę "Bullita"

  Gwiazdor nagrodzonego sześcioma Oscarami filmu "Hurt Locker. W pułapce wojny", Jeremy Renner, zamierza przenieść na ekran biografię legendarnego aktora Stevea McQueena. Aktor wcieli się też w główną rolę w tej produkcji.
 • Jennifer Lopez tygrysicą

  Jennifer Lopez tygrysicą

  Jennifer Lopez i Jeremy Renner dołączą do grupy aktorów, których głosy będzie można usłyszeć w czwartym filmie z serii "Epoka Lodowcowa". Tytuł kolejnej kreskówki to "Epoka Lodowcowa: Wędrówka kontynentów".
 • Jeremy Renner zastąpi Matta Damona

  Jeremy Renner zastąpi Matta Damona

  Jeremy Renner ("The Hurt Locker") zastąpi Matta Damona w ostatnim filmie o agencie Jasonie Bournie. Co ciekawe, zagra zupełnie nową postać.

Zdjęcia - Jeremy Renner (1)

Filmy - Jeremy Renner (3)

 • "Imigrantka" - fragment filmu

  25 kwietnia do polskich kin trafi „Imigrantka”. Nominowana do Złotej Palmy MFF w Cannes opowieść o trójkącie miłosnym między Polką i dwoma Amerykanami. W rolach głównych: Marion Cotillard, Dagmara Domińczyk, Joaquin Phoenix i Jeremy Renner. Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda (Angela Sarafyan) zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa (Marion Cotillard) rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i opiekunem zostaje Bruno (Joaquin Phoenix), który wciąga ją w nowojorski półświatek brudnych interesów i prostytucji. Ewa przypadkowo poznaje również kuzyna Brunona – Orlando (Jeremy Renner), który swoimi obietnicami na nowo rozbudzi w dziewczynie marzenia i nadzieje.
 • "Hansel i Gretel: Łowcy czarownic"

  Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja – na całym świecie nie ma lepszych od nich łowców czarownic. Już wkrótce czeka ich polowanie, podczas którego ich umiejętności zostaną wystawione na najcięższą próbę...
 • "Dziedzictwo Bourne'a"

  Trylogia Bourne'a na całym świecie zarobiła już prawie miliard dolarów! Czwarte, nowatorskie podejście do cyklu o Jasonie Bournie to niezwykła opowieść uzupełniająca i zamykająca kultowy cykl.