Jeremy Irons

Synonimy:
Irons Jeremy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jeremy Irons (23)

 • Jeremy Irons i Sinéad Cusack: Małżeństwo to ciężka praca

  Jeremy Irons i Sinéad Cusack: Małżeństwo to ciężka praca

  Ona jest Irlandką, on Anglikiem. Oboje są aktorami. "Nie rozmawiamy o pracy, bo nie chcemy, żeby głupia rywalizacja zniszczyła nasze małżeństwo" – mówią Jeremy Irons i Sinéad Cusack. Są razem już 42 lata.
 • Berlinale 2020: Jeremy Irons przewodniczącym jury

  Berlinale 2020: Jeremy Irons przewodniczącym jury

  Brytyjski aktor Jeremy Irons został przewodniczącym jury konkursu głównego 70. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie - poinformowali w czwartek organizatorzy. Jubileuszowa edycja Berlinale rozpocznie się 20 lutego i potrwa do 1 marca.
 • Światowi twórcy potępiają atak podczas pokazu "Pierwszego reformowanego"

  Światowi twórcy potępiają atak podczas pokazu "Pierwszego reformowanego"

  W Rzymie w ramach "Cinema America" organizowane są publiczne pokazy filmów z całego świata. 16 czerwca 2019 roku podczas pokazu "Pierwszego reformowanego" Paula Schradera doszło do ataku przeprowadzonego przez zwolenników skrajnej prawicy. Ofiarami byli ludzie z koszulkami "Cinema America".
 • Isabelle Huppert i Jeremy Irons odebrali Europejskie Nagrody Teatralne

  Isabelle Huppert i Jeremy Irons odebrali Europejskie Nagrody Teatralne

  W Teatro di Roma po raz szesnasty wręczono Europejską Nagrodę Teatralną (Premio Europa per il Teatro) - najważniejszy europejski laur w dziedzinie teatru. Jej laureatami zostali angielski aktor Jeremy Irons i francuska aktorka teatralna i filmowa Isabelle Huppert.
 • Jeremy Irons i Sienna Miller razem na planie

  Jeremy Irons i Sienna Miller razem na planie

  Gwiazdy Hollywood Sienna Miller, Jeremy Irons i Tom Hiddleston zagrają razem w filmie "Wieżowiec". Obraz jest ekranizacją powieści J.G. Ballarda.
 • Jeremy Irons kończy 65 lat

  Jeremy Irons kończy 65 lat

  Jeremy Irons, brytyjski aktor, znany m.in. z roli w "Lolicie", "Człowieku w żelaznej masce" czy "Misji", 19 września kończy 65 lat. Artysta ma na swoim koncie ponad 20 ról teatralnych i 60 filmowych. Jest dwukrotnym laureatem Złotej Palmy w Cannes i Oscara.
 • Jeremy Irons "piękną istotą"?

  Jeremy Irons "piękną istotą"?

  Negocjacje Jeremy'ego Ironsa w sprawie roli w filmie "Piękne istoty" dobiegają końca. Kogo zagra w adaptacji powieści Kamii Garcii i Margaret Stohl?
 • Jeremy Irons zagrał Chopina

  Jeremy Irons zagrał Chopina

  Entuzjastyczną, długą owacją zakończył się w czwartek w teatrze w mieście Cortona w Toskanii spektakl, przedstawiający historię burzliwej miłości Fryderyka Chopina i George Sand. Role te zagrali wybitny brytyjski aktor Jeremy Irons i jego żona Sinead Cusack.
 • Gwiazdor kina zagra Chopina

  Gwiazdor kina zagra Chopina

  Gwiazdy Hollywood we Włoszech. Jeremy Irons jako Fryderyk Chopin, Sharon Stone jako George Sand - taki niezwykły duet aktorski wystąpi na scenie Tuscan Sun Festival w Cortonie 5 sierpnia.

Zdjęcia - Jeremy Irons (2)

Filmy - Jeremy Irons (1)

 • "Piękne istoty"

  16-letni Ethan Wate mieszka na południu Stanów Zjednoczonych. W małym miasteczku Gatlin w Karolinie Południowej czas stanął w miejscu, a ludzie ciągle postrzegają wojnę secesyjną przez pryzmat "północnej agresji". Jednakże pierwszego dnia kolejnego roku szkolnego Wate spotyka tajemniczą Lenę Duchannes, siostrzenicę lokalnego odludka, a także... dziewczynę swoich marzeń. Ethan szybko odkrywa, że Lena nie jest typową nastolatką...