Jeremy Corbyn

Artykuły - Jeremy Corbyn (24)

 • ​Brytyjczycy za premierem Corbynem

  ​Brytyjczycy za premierem Corbynem

  Umacnia się sondażowa przewaga opozycyjnej Partii Pracy nad rządzącą Partią Konserwatywną. Ponadto Brytyjczycy uważają, że lider laburzystów bardziej się nadaje na premiera niż Theresa May - czytamy w "The Independent". Jeszcze rok temu Corbyn o takich notowaniach mógł tylko pomarzyć.
 • ​Wielka Brytania: Jeremy Corbyn odmówił potępienia Nicolasa Maduro

  ​Wielka Brytania: Jeremy Corbyn odmówił potępienia Nicolasa Maduro

  Lider brytyjskiej opozycyjnej Partii Pracy, która prowadzi w sondażach, znalazł się w ogniu prasowej krytyki.
 • Co wydarzyło się na Glastonbury 2017?

  Co wydarzyło się na Glastonbury 2017?

  Pod koniec czerwca w w niewielkim mieście w hrabstwie Somerset ponownie odbył się jeden z największych, najpopularniejszych i najczęściej komentowanych festiwali na świecie - Glastonbury. Co działo się na tegorocznej edycji?
 • ​Wielka Brytania: Lider Partii Pracy nie wyklucza kolejnych wyborów w tym roku

  ​Wielka Brytania: Lider Partii Pracy nie wyklucza kolejnych wyborów w tym roku

  Lider opozycyjnej Partii Pracy Jeremy Corbyn ocenił w niedzielę, że sytuacja polityczna po czwartkowych wyborach parlamentarnych jest "chaotyczna". Podkreślił, że jest "całkiem możliwe", że w ciągu najbliższych miesięcy Brytyjczycy będą musieli ponownie pójść do urn.
 • ​Jeremy Corbyn: Jesteśmy zszokowani. Będziemy bronić naszych wartości

  ​Jeremy Corbyn: Jesteśmy zszokowani. Będziemy bronić naszych wartości

  Brytyjska Partia Pracy, po konsultacji z innymi ugrupowaniami, zawiesiła do wieczora kampanię wyborczą. Oświadczenie w tej sprawie wystosował lider laburzystów - Jeremy Corbyn.
 • Wielka Brytania: Jeremy Corbyn w obronie obcokrajowców

  Wielka Brytania: Jeremy Corbyn w obronie obcokrajowców

  Lider Partii Pracy domaga się, by rząd Wielkiej Brytanii zagwarantował ochronę praw imigrantów z Unii Europejskiej, pracujących na Wyspach.
 • Jeremy Corbyn: Znienawidzony i uwielbiany

  Jeremy Corbyn: Znienawidzony i uwielbiany

  Paradoks Jeremy'ego Corbyna: stworzył największą partię w zachodniej Europie i jednocześnie może z kretesem przegrać wybory.
 • ​Wielka Brytania: Lider Partii Pracy "ubarwił" swoją relację?

  ​Wielka Brytania: Lider Partii Pracy "ubarwił" swoją relację?

  Niedawno do sieci trafiło wideo, na którym Jeremy Corbyn, lider Partii Pracy, siedząc na podłodze między przedziałami, skarżył się na przepełnione pociągi. Jednak linia kolejowa utrzymuje, że w pociągu, którym jechał, było jeszcze sporo wolnych miejsc.
 • Wielka Brytania: Kłopoty Jeremy'ego Corbyna

  Wielka Brytania: Kłopoty Jeremy'ego Corbyna

  Posłowie Partii Pracy przewagą 172 do 40 głosów wyrazili we wtorek wotum nieufności swemu przywódcy, Jeremy'emu Corbynowi. Wynik głosowania nie jest jednak wiążący dla ugrupowania, a Corbyn odmówił ustąpienia ze stanowiska.
 • Rządzący "nie mają planu wyjścia" z UE

  Rządzący "nie mają planu wyjścia" z UE

  Przywódca brytyjskiej Partii Pracy Jeremy Corbyn oświadczył w niedzielę, że mimo fali rezygnacji z jego "gabinetu cieni" po referendum w sprawie Brexitu, nie zamierza ustępować ze stanowiska. Przeciwnie - zamierza ubiegać się o nie w kolejnych wyborach. Corbyn wyraził również opinię że rządzący torysi "nie mają planu wyjścia" Wielkiej Brytanii z UE.

Filmy - Jeremy Corbyn (7)