Jennifer Lawrence

Synonimy:
Lawrence Jennifer,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jennifer Lawrence (108)

 • Jennifer Lawrence zmieniła kolor włosów do roli w filmie Netfliksa

  Jennifer Lawrence zmieniła kolor włosów do roli w filmie Netfliksa

  W takim wydaniu widzowie nie mieli jeszcze okazji zobaczyć na ekranie Jennifer Lawrence. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z hitowej produkcji Netfliksa zatytułowanej "Don’t Look Up", w której laureatka Oscara zagra m.in. u boku Leonardo DiCaprio i Meryl Streep. Widać na nim popularną aktorkę z włosami w kolorze czerwonym.
 • Tragedia w rodzinie Jennifer Lawrence

  Tragedia w rodzinie Jennifer Lawrence

  W sobotę w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o straszliwym w skutkach pożarze, który zniszczył część budynków gospodarczych na rodzinne farmie Jennifer Lawrence w Kentucky. "Jesteśmy głęboko wdzięczni za to, że w pożarze nie ucierpiał nikt z nas ani zwierzęta" - napisano na facebookowym profilu obozu, jaki jest prowadzony na tym terenie. Jak informuje magazyn "People", na pomoc pogorzelcom ruszyła już lokalna społeczność.
 • Rodzinna farma Jennifer Lawrence spłonęła w pożarze

  Rodzinna farma Jennifer Lawrence spłonęła w pożarze

  28 listopada w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o straszliwym w skutkach pożarze, który wybuchł na rodzinnej farmie Jennifer Lawrence w Kentucky i zniszczył część budynków gospodarczych. "Jesteśmy głęboko wdzięczni za to, że w pożarze nie ucierpiał nikt z nas ani zwierzęta" - napisano na facebookowym profilu obozu, jaki jest prowadzony na terenie rodzinnej farmy aktorki. Jak informuje magazyn "People", na pomoc pogorzelcom ruszyła już lokalna społeczność.
 • ​Jennifer Lawrence po ślubie nie zrezygnowała z imprezowania

  ​Jennifer Lawrence po ślubie nie zrezygnowała z imprezowania

  Rok temu Jennifer Lawrence wzięła ślub z Cooke’iem Maroneyem, właścicielem nowojorskiej galerii sztuki Gladstone. Aktorka przekonuje, że jej małżonek w pełni akceptuje jej skłonność do imprezowania z przyjaciółkami, z którego ona nie ma zamiaru rezygnować. "On zna moje zasady" - twierdzi laureatka Oscara.
 • Jennifer Lawrence założyła konto na Twitterze. Miała ważny powód

  Jennifer Lawrence założyła konto na Twitterze. Miała ważny powód

  Jennifer Lawrence wielokrotnie podkreślała, że media społecznościowe to nie jest jej świat i dlatego nie zamierza korzystać z żadnego z nich. Mimo to 16 czerwca założyła sobie konto na Twitterze i od razu zamieściła tam swój pierwszy post. Był w nim film poświęcony korupcji w amerykańskiej policji.
 • Przerażające włamanie do domu Jennifer Lawrence

  Przerażające włamanie do domu Jennifer Lawrence

  Jennifer Lawrence jest jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Ostatnio musiała zmierzyć się z traumatycznym wydarzeniem.
 • Jennifer Lawrence w nowym filmie Adama McKaya

  Jennifer Lawrence w nowym filmie Adama McKaya

  Jennifer Lawrence zagra główną rolę w realizowanej dla Netfliksa komedii "Dont Look Up". Film wyreżyseruje i napisze do niego scenariusz laureat Oscara - Adam McKay, twórca takich hitów jak "Big Short" czy "Vice".
 • Aktorka wzięła potajemny ślub? Została przyłapana przez fanów

  Aktorka wzięła potajemny ślub? Została przyłapana przez fanów

  Jennifer Lawrence i jej partner Cooke Maroney zostali przyłapani przez fanów, gdy wychodzili z urzędu w Nowym Jorku. Czy para wzięła potajemny ślub?
 • Jennifer Lawrence: Najbardziej ludzka z gwiazd

  Jennifer Lawrence: Najbardziej ludzka z gwiazd

  - Nie przeszkadza mi bycie nieidealną - przyznaje Jennifer Lawrence. To właśnie dlatego stała się ulubienicą Ameryki. Nie stroni od sprośnych żartów, jednak zajmuje również mocne stanowisko m.in. w sprawach równości płci. Towarzyszy jej jedna zasada - mówi, co myśli.
 • Jennifer Lawrence: Najbardziej ludzka z gwiazd

  Jennifer Lawrence: Najbardziej ludzka z gwiazd

  "Nie przeszkadza mi bycie nieidealną" - przyznaje Jennifer Lawrence. To właśnie dlatego stała się ulubienicą Ameryki. Nie stroni od sprośnych żartów, jednak zajmuje również mocne stanowisko m.in. w sprawach równości płci. Towarzyszy jej jedna zasada - mówi, co myśli.

Zdjęcia - Jennifer Lawrence (44)

 • film.interia.pl
  Jennifer Lawrence: Królowa wpadek
 • film.interia.pl
  Jennifer Lawrence: Królowa wpadek
 • film.interia.pl
  Jennifer Lawrence: Królowa wpadek
 • film.interia.pl
  Jennifer Lawrence: Królowa wpadek
 • film.interia.pl
  Jennifer Lawrence: Królowa wpadek
 • film.interia.pl
  Jennifer Lawrence: Królowa wpadek

Filmy - Jennifer Lawrence (4)

 • Wstydliwa przyjemność gwiazd

  Uchodziły za synonim kiczu i tandety - dziś jednak wracają do łask! Świąteczne sweterki i inne świąteczne elementy garderoby z "obciachowymi" motywami można znaleźć w szafie niejednej gwiazdy. Liam Hemsworth ma ich całą kolekcję, a rodzina Kardashianów uwielbia bożonarodzeniowe piżamy...
 • Jennifer Lawrence: Moja bohaterka leczy się z seksoholizmu

  "Poradnik pozytywnego myślenia" to komedia obyczajowa, która jest czarnym koniem tegorocznych Oscarów. Jedną z głównych postaci w filmie gra Jennifer Lawrence. Jej bohaterka, Tiffany, to seksoholiczka lecząca się z nałogu. - Jest, kim jest, i nie przeprasza za to. Uwielbiam ją - mówi aktorka, która za rolę Tiffany została nominowana do Nagrody Akademii.
 • "Poradnik pozytywnego myślenia"

  Pat Solitano spędził w szpitalu psychiatrycznym kilka miesięcy. Wcześniej stracił pracę, dom oraz żonę. Wrócić do społeczeństwa pomagają mu rodzice, przyjaciele i piękna dziewczyna
 • Dumna ze swojej odmienności

  W mojej bohaterce podoba mi się to, że z czasem zaczyna odczuwać dumę z tego, że jest inna - mówi Jennifer Lawrence, która w "X-Men: Pierwsza klasa" gra Raven.