Jennifer Connelly

Synonimy:
Connelly Jennifer,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jennifer Connelly (16)

 • Jennifer Connelly zachwycona Tomem Cruisem

  Jennifer Connelly zachwycona Tomem Cruisem

  Tom Cruise słynie z perfekcjonizmu na planie i ogromnego zaangażowania w swój każdy filmowy projekt. O jego drobiazgowym przygotowaniu do roli mówi każdy, kto z nim pracował. Teraz skomplementowała go Jennifer Connelly, która partnerowała mu na planie filmu "Top Gun: Maverick". "Nie znam nikogo, kto byłby bardziej oddany swojej pracy" - zdradza aktorka.
 • Jennifer Connelly: Urodziny na miarę Oscara

  Jennifer Connelly: Urodziny na miarę Oscara

  Trudno wskazać w Hollywood bardziej pracowitą osobę od Jennifer Connelly. W młodości łączyła wymagające studia z pracą. Kiedy, dzięki swojemu wielkiemu talentowi, stała się sławna, znalazła czas również na działalność społeczną - od lat jest ambasadorką Amnesty International. Ciężka praca popłaca, a Jennifer jest dziś jedną z najbardziej cenionych aktorek swojego pokolenia. 12 grudnia Connelly świętuje swoje 45. urodziny!
 • Aronofsky zatrudnił Hopkinsa

  Aronofsky zatrudnił Hopkinsa

  Anthony Hopkins dołączył do obsady filmu "Noah", nad którym pracuje Darren Aronofsky. Legendarny aktor na planie spotka m.in. Russella Crowe'a, Jennifer Connelly i Emmę Watson.
 • Ed Harris zastąpi Liama Neesona

  Ed Harris zastąpi Liama Neesona

  Ed Harris zastąpi Liama Neesona w dramacie "What's Wrong With Virginia". Reżyserem obrazu będzie nagrodzony Oscarem za scenariusz do "Obywatela Milka", Dustin Lance Black.
 • Connelly chce być superbohaterką

  Connelly chce być superbohaterką

  Jennifer Connelly - prywatnie żona Paula Bettany'ego - bardzo chętnie zagrałaby superbohaterkę, ponieważ kusi ją trening, który musiałaby przejść w ramach przygotowań do roli. Poza gażą zyskałaby idealną sylwetkę.
 • Film o Darwinie otworzy Toronto

  Film o Darwinie otworzy Toronto

  Brytyjski dramat opowiadający dzieje życia Karola Darwina, został wybrany jako film, który 10 września otworzy tegoroczny Festiwal Filmowy w Toronto.
 • Nawiązuje kontakt z kosmitą

  Nawiązuje kontakt z kosmitą

  Jennifer Connelly i Kathy Bates negocjują swój udział w ramake'u klasycznego obrazu science fiction z 1951 roku "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia".
 • Connelly nieszczęśliwą żoną

  Connelly nieszczęśliwą żoną

  Jennifer Connelly wystąpi niebawem w obrazie "He's Just Not That Into You" - komedii opowiadającej o życiu pary mieszkającej w USA.
 • Connelly z DiCaprio w Sierra Leone

  Connelly z DiCaprio w Sierra Leone

  Jennifer Connelly ("Piękny umysł", "Pollock") negocjuje swój udział w nowym filmie "The Blood Diamond". Główną rolę w opowieści zagra Leonardo DiCaprio ("Aviator", "Złap mnie, jeśli potrafisz"). Na fotelu reżysera zasiada natomiast Edward Zwick, autor m.in. "Ostatniego samuraja" i "Stanu oblężenia".
 • Connelly i Wilson w "Little Children"

  Connelly i Wilson w "Little Children"

  Jennifer Connelly ("Piękny umysł") i Patrick Wilson ("Upiór w operze") dołączyli do obsady filmu "Little Children". Obraz, w którym główną rolę zagra Kate Winslet ("Zakochany bez pamięci"), będzie adaptacją powieści Toma Perrotta. Na fotelu reżysera zasiądzie Todd Field, autor głośnego dramatu "Za drzwiami sypialni".

Filmy - Jennifer Connelly (1)

 • "Noe: Wybrany przez Boga"

  Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Żądzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameth (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi - destrukcji wszelkiego istnienia. Stopniowo zdaje sobie sprawę, że to wiadomość wysyłana mu przez samego Stwórcę, który postanowił oczyścić świat ze zła. Noe otrzymuje ostatnią szansę ocalenia życia na Ziemi...