jem i chudnę

Filmy - Jem i chudnę (11)

 • Jem i chudnę - Odcinek 58

  Twoja rodzina uwielbia tradycyjną, tłustą, polską kuchnię? Niestety taka dieta może mieć zgubne skutki w postaci otyłości brzusznej. Jak z nią walczyć? Dowiesz się już w tym odcinku.
 • Jem i chudnę - Odcinek 57

  Czy Tobie też zdarza się jeść obiad na kolację, a usprawiedliwieniem jest to, że nie jadłeś nic przez cały dzień? Niestety, twój organizm nie jest w stanie spalić tak dużej dawki kalorii tuż przed snem. W tym odcinku Magdalena Wójcik podpowie jak poradzić sobie z problemem wieczornego podjadania.
 • Jem i chudnę - Odcinek 56

  Są łatwo dostępne, nie trzeba na nie długo czekać, a przede wszystkim spędzać godzin przy kuchni - fast foody. Wielu z nas decyduje się na nie, tłumacząc się przede wszystkim brakiem czasu. W tym odcinku Magda Wójcik podpowie, jak przygotowywać domowe, zdrowe i szybkie dania.
 • Jem i chudnę - Odcinek 55

  Niektórzy rodzice mają w zwyczaju dojadać resztki po swoich dzieciach. Jeden, mały pulpecik, pół kanapki z szynką, trochę płatków z mlekiem. Z takiego dojadania dziennie może się nazbierać nawet 500 kcal! Jak nauczyć się przygotowywania odpowiednich porcji, które dzieci będą w stanie zjeść do końca? Dowiecie się już w tym odcinku.