Jeff Goldblum

Synonimy:
Goldblum Jeff,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jeff Goldblum (9)

 • Jeff Goldblum promuje swój nowy album

  Jeff Goldblum promuje swój nowy album

  Hollywoodzki aktor Jeff Goldblum opublikował singla z piosenką "Lets Face The Music And Dance". Utwór promuje jego nowy album, który ukaże się 1 listopada.
 • Jeff Goldblum: Ikona stylu

  Jeff Goldblum: Ikona stylu

  Jeff Goldblum poza statusem gwiazdy, stał się również ikoną stylu. Gdzie nie spojrzeć, jego nazwisko wymieniane jest jako jedno z pierwszych na liście najlepiej ubranych mężczyzn.
 • Jeff Goldblum po raz pierwszy został ojcem!

  Jeff Goldblum po raz pierwszy został ojcem!

  Jeff Goldblum w wieku 62 lat po raz pierwszy został ojcem. Jego syn przyszedł na świat w sobotę, 4 lipca, w Dzień Niepodległości.
 • Jeff Goldblum jednak żyje

  Jeff Goldblum jednak żyje

  Agenci amerykańskiego aktora Jeffa Goldbluma ("Park Jurajski", "Dzień Niepodległości") zaprzeczyli informacji, jakoby aktor zginął podczas zdjęć do nowego filmu.
 • Jeff Goldblum w obozie zagłady

  Jeff Goldblum w obozie zagłady

  Jeff Goldblum ("Jurassic Park") dołączył do obsady dramatu Paula Schradera "Adam Resurrected". Opowiadający o Holocauscie film, do którego Schrader napisał również scenariusz powstanie na podstawie powieści izraelskiego pisarza Yorama Kaniuka.
 • Genialny klan na morskim dnie

  Genialny klan na morskim dnie

  Wes Anderson, twórca "Genialnego klanu", przygotowuje z częścią aktorów tego filmu obraz "The Life Aquatic", którego akcja toczyć się będzie pod wodą. W opowieści o pewnym oceanografie i jego zwariowanej ekipie zgodzili się już zagrać Bill Murray, Owen Wilson i Anjelica Huston. Do obsady dołączą także inni znani wykonawcy.
 • Jeff Goldblum o dinozaurach

  Jeff Goldblum o dinozaurach

  Jeff Goldblum w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów powiedział, iż Steven Spielberg bardzo chciałby, aby aktor znalazł się na planie czwartej opowieści z cyklu "Jurassic Park". Goldblum zarówno w pierwszej historii, jak i kontynuacji przeboju, filmie "Zaginiony świat: Jurassic Park", wcielił się w Iana Malcolma. Steven Spielberg nad powstaniem filmu "Jurrassic Park 4" będzie czuwać jako producent wykonawczy.
 • Jeff Goldblum gwiazdą "Przyjaciół"

  Jeff Goldblum gwiazdą "Przyjaciół"

  Coraz częściej hollywoodzkie gwiazdy zabiegają o możliwość wystąpienia choć w jednym odcinku popularnego serialu "Przyjaciele". Tym razem gościem filmu będzie Jeff Goldblum ("Dzień niepodlegości", "Mucha"). Odcinek z udziałem aktora zostanie wyemitowany w lutym 2003 roku.
 • "Jurassic Park 4": Nowy poziom

  "Jurassic Park 4": Nowy poziom

  Pomimo, iż obraz "Jurassic Park III" zarobił w samych Stanach Zjednoczonych ponad 180 milionów dolarów, studio Universal Pictures i Steven Spielberg nie są zadowoleni z poziomu, jaki prezentował film. Producenci chcą, by w pracach nad scenariuszem czwartej opowieści ponownie wziął udział Michael Crichton i by w filmie powrócili bohaterowie dwóch pierwszych części - John Hammond i Ian Malcolm.