Jeff Bridges

Synonimy:
Bridges Jeff,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jeff Bridges (36)

 • Jeff Bridges i Susan Geston: Jest coraz lepiej!

  Jeff Bridges i Susan Geston: Jest coraz lepiej!

  Jeff Bridges i Susan Geston są małżeństwem od ponad 40 lat. Mówią, że wraz z upływem czasu kochają się jeszcze mocniej. Mają też receptę na udany związek. "To ona stoi za moim sukcesem" – mówił aktor, odbierając w 2010 roku Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie "Szalone serce".
 • ​Jeff Bridges zilustrował książkę dla dzieci, którą napisała jego córka

  ​Jeff Bridges zilustrował książkę dla dzieci, którą napisała jego córka

  Znany hollywoodzki aktor ujawnił swój kolejny talent. ​Jeff Bridges, laureat Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie "Szalone serce", podjął się zilustrowania książki dla dzieci, którą napisała jego córka, Isabelle Bridges-Boesch.
 • "Big Lebowski 2" powstanie? Jeff Bridges publikuje tajemnicze wideo

  "Big Lebowski 2" powstanie? Jeff Bridges publikuje tajemnicze wideo

  W ciągu ponad dwadziestu lat od swej premiery "Big Lebowski" braci Coen doczekał się sporej grupy wiernych fanów. Niedawno Jeff Bridges opublikował na swoich profilach w mediach społecznościowych film, który może być zapowiedzią kontynuacji przygód bohaterów kultowej produkcji.
 • Jeff Bridges z nagrodą im. Cecila B. DeMille'a

  Jeff Bridges z nagrodą im. Cecila B. DeMille'a

  Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej ogłosiło laureata nagrody imienia Cecila B. DeMille'a. Został nim aktor Jeff Bridges.
 • Jeff Bridges uhonorowany​ w Hollywood

  Jeff Bridges uhonorowany​ w Hollywood

  Jeff Bridges został uhonorowany w Hollywood. W piątek, 6 stycznia, gwiazdor odbił swoje stopy i dłonie przed słynnym budynkiem Chinese Theatre. U boku 67-latka nie zabrakło rodziny oraz przyjaciół, wśród których znaleźli się Chris Pine oraz Sharon Stone.
 • Jeff Bridges i Ben Affleck wspominają Robina Williamsa

  Jeff Bridges i Ben Affleck wspominają Robina Williamsa

  Po samobójczej śmierci 63-letniego aktora Robina Williamsa internet zapełnił się kondolencjami i wyrazami żalu ze strony fanów i wielbicieli. Wspominają go także aktorzy i gwiazdy filmowe.
 • Katie Holmes i dwunastoletni "Dawca"

  Katie Holmes i dwunastoletni "Dawca"

  Katie Holmes dołączyła do Meryl Streep i Jeffa Bridgesa i pojawi się w nowej produkcji Phillipa Noyce'a, twórcy takich przebojów, jak "Salt", "Czas patriotów" czy "Kolekcjoner kości". Film "The Giver" ("Dawca") będzie ekranizacją bestsellerowej powieści s-f Lois Lowry.
 • Jeff Bridges sieje postrach zza grobu

  Jeff Bridges sieje postrach zza grobu

  Większość aktorów uważa się za szczęściarzy, jeśli w ciągu całej kariery chociaż raz przytrafi się im ta jedna, niezapomniana rola, gwarantująca trwałe miejsce w historii filmu. Jeff Bridges, który skończył 63 lata i ani myśli o emeryturze, ma na swoim koncie nie jedną, lecz kilka takich ról.
 • Jeff Bridges wydaje płytę

  Jeff Bridges wydaje płytę

  Znany hollywoodzki aktor Jeff Bridges w połowie sierpnia wyda swoją debiutancką płytę.
 • Jeff Bridges wydaje płytę

  Jeff Bridges wydaje płytę

  Znany hollywoodzki aktor Jeff Bridges w połowie sierpnia wyda swoją debiutancką płytę.